Connect with us

Įdomybės

10 faktų apie smegenų veiklą, įrodančių, kad mes galime viską

Mūsų smegenys nuostabios. Jos gali padėti pakilti į aukščiausią viršūnę, įgyvendinti slapčiausias svajones ir pasiekti pačių sudėtingiausių tikslų. Todėl reikia išmanyti smegenų veiklos principus. Siūlome susipažinti su šiais faktais ir pradėti jais naudotis jau šiandien.

  1. Smegenims tikrovė ir įsivaizdavimas – vienas ir tas pats.

Smegenys reaguoja į kiekvieną mintį ir neatskiria, kur faktas, o kur fantazija. Štai todėl žmonės, užsidėję „rožinius akinius“, jaučiasi daug laimingesni, o organizmas priima placebą kaip tikrą vaistinį preparatą.

  1. Protinis darbas nevargina smegenų.

Smegenų nuovargis atsiranda dėl mūsų emocijų. Aktyviai dirbant smegenyse tekantis kraujas nepakinta. Nors, pavyzdžiui, visą dieną aktyviai dirbusio žmogaus veninis kraujas žymiai pasikeičia.

  1. Dažniausiai smegenys dirba autopilotu.

Didesnė pusė mūsų šiandieninių minčių – vakarykštės mintys. Todėl pesimistams labai sudėtinga pakeisti savo pasaulio suvokimą. Reikia tiesiog „išvalyti“ smegenis ir priversti dažniau reaguoti į pozityvias mintis.

  1. Mes matome tai, apie ką galvojame.

Visos mintys tampa gyvenimo patirtimi. Tarkim, jūs svajojate nuvykti į Paryžių, tuomet visur susidursite su užuominomis apie tą miestą. Norite pakeisti aplinkinį pasaulį – keiskite savo mintis.

  1. Smegenis reikia treniruoti taip pat kaip raumenis.

Smegenys niekuo nesiskiria nuo raumenų, jas taip pat būtina treniruoti. Smegenims naudinga mokymasis, fiziniai pratimai šviežiame ore, taisyklingas maitinimasis, gilus miegas, kelionės į naujas vietas, užsiėmimas nauja veikla, rašymas, šokiai ir netgi „Tetris“ žaidimas.

Reklama
  1. Smegenys niekada nepoilsiauja.

Netgi kai miegame, smegenys aktyviai dirba. Sapnuojant smegenys dirba daug aktyviau negu dieną.

  1. Ypatingai svarbu retkarčiais „atsijungti“.

Kad nenuskęstume tūkstančiuose negatyvių minčių, reikia „atsijungti“ – leisti atsikvėpti mūsų imuninei sistemai. Nepamirškite aktyvaus poilsio, nes jis pats naudingiausias mūsų smegenims.

  1. Užmiršimas – labai gerai. Taip mes išsaugome nervų sistemos lankstumą.

Kad smegenys priimtų naują informaciją, neišvengiamai turi atsikratyti senosios. Būtų puiku, jeigu patys nuspręstume, ką norėtume užmiršti, o ką prisiminti. Todėl reikia kuo dažniau naudotis informacija, kurią norime išsaugoti.

  1. Smegenys nejautrios skausmui.

Smegenys reaguoja į skausmą, bet pačios nejaučia, nes neturi tam tikrų receptorių. Nors šis faktas nepatenka į daugelį nervų ir audinių, kuriais apgaubtos smegenys.

  1. Mes galime pakeisti savo smegenis.

Bet kokia veikla priverčia smegenis kurti naujas neuronų jungtis. Jeigu mes manoma, kad esame neverti paaukštinimo, tai laikui bėgant ta mintis vis labiau įsitvirtins pasąmonėje. O jeigu šią situaciją pakeistume:  „Man viskas pavyks“, tuomet smegenys savaime sudaro galimybes įgyvendinti šį tikslą.

Mes galime pasiekti absoliučiai viską. Svarbiausia – tuo tikėti.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 16 =

Įdomybės

Kobra gėrė vandenį tiesiai iš žmonių rankų! Pažiūrėkite, kas nutiko toliau …

Sunku patikėti!

Sunku bei neįmanoma patikėti, tačiau viso to kaltininkė – tai gyvatės impotencija, kurią išgyvena šiuo periodu chordiniai (Chordada).

Pirmomis sekundėmis paklaikusi gyvatė netiki tuo, kad sunkiu jai momentu padavė jai stiklinę vandens, tačiau pajutusi žmogaus gerumą, gyvatė pakeitė nepasitikėjimą į gailestingumą ir godžiai išgėrė stiklinę vandens. Tai nuostabu ir tiek!

Reklama

Kaip neprognozuojamas gyvenimas: kartais mes galime padėti net potencialioje pavojaus situacijoje! Žiūrime vaizdo įrašą!

Continue Reading

Įdomybės

Apsivilkusi paauglystės drabužius B. Spears demostruoja nuostabias kūno formas: atrodo netgi geriau nei prieš 20 metų

Popdievaitė Britney Spears jau kurį laiką ir vėl stebina pasaulį ne tik savo naujais kūriniais, bet ir neįtikėtinomis kūno linijomis.

Žymiojo hito „Baby one more time“ atlikėja pasidalijo nauju vaizdo įrašu socialinio tinklo asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Čia viena viena populiariausių visų laikų atlikėjų demonstruoja daugybę seksualių aprangos derinių, įskaitant ir trumpą mokyklinukės sijoną, su kuriuo pasirodė minėto hito vaizdo klipe.\

Akivaizdu – B. Spears iki šiol gali džiaugtis nuostabiomis kūno linijomis bei faktu, kad dabar atrodo netgi geriau nei tada, kai pasirodė „Baby one more time“ dainos klipas.

Reklama

Žinoma popdainininkė itin mėgsta nekaltos mokyklinukės įvaizdį. Visai neseniai ji pasirodė tik su tinklinėmis pėdkelnėmis ir apatiniais, ant kurių užrašyta „Bučiniai“, o visą derinį vainikavo kaklaraištis bei, žinoma, pilvą ir jo raumenis atidengiantys marškinėliai.

https://www.instagram.com/p/BaeyD7wFYQ8/

www.alfa.lt

Continue Reading

Įdomybės

Žurnalistė atkartojo žinomą Reičel iš „Draugų“ personažą: juokingos nuotraukos

Žurnalistė iš Niujorko Bruk Šunatona atkartojo žinomo personažo iš „Draugų“, Reičel, atvaizdus.

Mergina keletui valandų tapo Reičel Gryn ir išsiaiškino, ar sunku būti garsia blondine. Nuotraukas ji publikavo žurnale Cosmopolitan.

Dženifer Aniston herojė tapo savotiška 90-ųjų stiliaus ikona ir diktavo madą tuometinėms merginoms. Dabar į mada sugrįžta 90-ųjų stilius – balti marškinėliai po sarafanu, kliošiniai džinsai, antkaklio stiliaus papuošalai.

Amerikietiško žurnalo žurnalistė prisipažino, kad dabar nėra lengva surasti kai kuriuos daiktus iš 90-jųjų stiliaus, pavyzdžiui vietnamietiško stiliaus batus ant platformos.

Tarp atvaizdų, kuriuos išsirinko Bruk, yra ir Reičel atvaizdas su vestuvine suknele, jos atvaizdas promo- filmuke, atvaizdas iš finalinės serialo serijos.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending