Connect with us

Sveikata

11 būdų, kaip atsikratyti išsipūtusio pilvo, nedarant pratimų presui

Mes visiesam bent kartą pajautę, ką reiškia, kai pučia pilvą. Kai kuriuos žmones tais momentais kamuoja ir stiprus skausmas. Viena iš priežasčių – neteisinga mityba arba organizmo reakcija į kai kuriuos maisto produktus.

Taip jau yra, kad skrandis ir žarnynas yra pusiau užpildytas dujomis. Dujos atsiranda dėl bakterijų, padedančių virškinti maistą. Dar tai gali nutikti dėl geriamų gazuotų gėrimų ir maisto produktų, tokių, kaip saldumynai, ankštiniai, bulvės ir kt., vartojimo.

Iš tiesų tai nereikia didelių pastangų, kad išsivaduotumėt nuo pilvo pūtimo. Pakanka apriboti savo maisto racioną arba išmėginti keletą nesudėtingų pratimų.

1. Rytais išgerkite stiklinę šilto vandens su citrina.

Išgerta stiklinė šilto vandens su citrinos sultimis 15 minučių iki pusryčių padeda sureguliuoti skrandžio rūgštį, atsikratyti rėmens ir išpūsto pilvo.

2. Stenkitės rytais negerti pieno ir kavos.

Pienas ir kava padidina skrandžio rūgštingumą. Pabandykite pakeisti kavą žalia arbata, o vietoj pieno išgerkite jogurto arba kefyro.

3. Prieš valgį gerkite arbatą.

Prieš valgį naudinga išgerti puodelį nelabai karštos žaliosios arba ramunėlių arbatos. Tai nuramina skrandį, o imbierinė arbata padėtų pašalinti spazmas bei pilvo pūtimą.

4. Sumažinkite ląstelienos didelį kiekį turinčių produktų vartojimą.

Ląsteliena yra neatskiriama mūsų maisto raciono dalis, bet jei vartojate jos per daug, tai gali sukelti pilvo pūtimą. Ląstelienos didelis kiekis yra šiuose produktuose: ankštinėse daržovėse, kopūstuose, bulvėse, svogūnuose, kriaušėse, obuoliuose, persikuose ir kt.

5. Atsisakykite riebaus maisto

Organizmui reikia daugiau laiko, kad suvirškintų riebų maistą, dėl to maistas ilgiau užsilaiko skrandyje ir skatina didesnį dujų susidarymą. Taip pat, be pūtimo, galite jausti dar ir sunkumą pilve, o tai dar pridės diskomforto.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 5 =

Fresh articles

Facebook

Trending