Connect with us

Įdomybės

12 baisių fotografijų iš praeities, kurios privers apmirti iš siaubo

Fotografijos menas neturi ribų. Bet koks fotografas gali suteikti fotografijai įvairiausius atspalvius ir nuotaikas. Labiausiai vertinamos fotografijos buvo praeityje. Juk tada neegzistavo išmani technika, ir tam, kad padarytum kokybišką fotografiją, reikėdavo padaryti nemažą darbą.

Mes parinkom keletą fotografijų iš praeito šimtmečio, kurios gąsdina mus iki šiurpuliukų. Ar jos tyčia buvo padarytos tokios siaubą varančios, ar ne – sužinokime kartu.

Kaip atsirado ši fotografija, yra paslaptis, tik žinoma, kad čia yra dvi seserys. Jos gyveno dvidešimtojo amžiaus pradžioje, tada, norint, kad tu būtum fotografijoje, reikėjo ilgai pozuoti. Tikriausiai tai ir buvo tokių keistų merginų veido išraiškų priežastis.

Jūs galėtumėt užduoti sąžiningą klausimą – kas gi tokio ypatingo šioje šeimyninėje nuotraukoje?  Bet nereikia pamiršti, kad fotografo paslaugos tais laikais kainavo didžiulius pinigus, todėl žmonės fotografuodavosi tik pačiais reikšmingiausiais gyvenimo momentais, o būtent:  gimimas, vestuvės, mirtis. Šioje fotografijoje tėvai pozuoja su savo mirusia dukterimi.

Ši nuotrauka gąsdina iki šiurpuliukų, juk nedažnai pamatysi tokį vaizdą gyvenime. O ir kažin, ar kas norėtų atsidurti fotografo vietoje, atradusio upę su banda užšalusių joje arklių.

Apdaras šioje fotografijoje visai nėra tipiškas. Iš visko sprendžiant, mergina čia apsirengusi Helovinui. Panašu, kad šiuolaikiniai vaikai gali daug ko pasimokyti iš savo ainių.

O ši istorinė nuotrauka buvo padaryta masinio bizonų naikinimo laikmetyje. Nekontroliuojama šių gyvūnų medžioklė sukėlė baisias pasekmes šiai gyvūnų rūšiai. Nuotraukoje įamžinti medžiotojai prie didžiulės bizonų kaukolių kalvos.

Kinų „gražuolės“ su deformuotomis kojomis fotografija. Nepagalvokite, kad defektas buvo įgimtas. Tiesiog tuo laikmečiu nuotakos prestižas buvo nustatomas būtent pagal merginos pėdų formą. „Auksiniai lotosai“, kaip jas vadino tais laikais, atsirasdavo dėl to, kad mergaitėms nuo gimimo tampriai subintuodavo pėdas, kad jų forma deformuotųsi, kai vaikas augs.

Reklama

Britanijos generolas-majoras Horacijus Gordonas Roblis pozuoja su savo kolekcija Naujosios Zelandijos vietinių gyventojų išdžiovintų galvų, 1085 m.

Šis keistas aparatas buvo sugalvotas tam, kad žmogus susikoncentruotų vien tik ties rašymo arba skaitymo darbu. Absoliuti garso izoliacija, du maži iliuminatoriai ir deguonies balionas, kad neuždustų.  Ne patys maloniausi priedai.

Sutikite, šis dvasininkas nekelia pasitikėjimo. Galima netgi pasakyti, kad jis, greičiau moka pasiversti šikšnosparniu ir naktimis geria kieno nors kraują.

Šis gąsdinantis paradas – ne kas kita, kaip masinė cheminio ginklo baimė Pirmojo pasaulinio karo metais. Žmonės tuo metu teisingai manė, kad ši ginklo rūšis yra viena pavojingiausių pasaulyje.

Moteris su šaliu. Galimas daiktas, kad ji nupynė šį šalį ir nusprendė palikti savo kūrinio fotografiją palikuoniams. Kas gi žinojo, kad šalis tikrai įsimins žmonėms, tik dėl to, kad sapnuosis jiems košmaruose.

Jūs pasakysite, nieko ypatingo? Tik pagalvokite, kad visi šie blizgantys daiktai šioje dėžėje – tai vestuviniai žiedai. Žiedai Holokausto aukų Antrajame pasauliniame kare.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + ten =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending