Connect with us

Įdomybės

12 garsenybių su siaubingais biustais, ir jos nesidrovi dėvėti atvirų apdarų

Šios 12 garsenybių įrodo, kad ne visada krūtinės dydis ir forma turi įtakos, formuojant savivertę.

 1. Anastasija Voločkova

Rusijos baleto prima mėgsta demonstruoti savo figūrą. Anastasija dažnai dalinasi savo nuotraukomis, kuriose detaliai galima apžiūrėti jos figūrą, su savo sekėjais. Juk jinai visą laiką treniruojasi ir puikiai atrodo.

 1. Tara Rid

Besivaikydama idealių formų, Tara pasidarė nesėkmingą krūtų operaciją, kuri buvo jos karjeros pabaiga. Nežiūrint į tai, ji dažnai pasirodo viešumoje su atvirais apdarais, ignoruodama tokią aprangos detalę, kaip biusthalteris.

https://www.instagram.com/p/Bbf-wn_AHB8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Svetlana Chodčenkova

Aktorė puikiai atrodo ir moka elgtis prieš fotokameras. Tačiau retkarčiais pasirodymai su giliomis iškirptėmis sugadina įspūdį. Kaip, pavyzdžiui, šis.

https://www.instagram.com/p/BnYdWeGFVw9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Tori Speling

Aktorė – daugiavaikė mama, bet pikti liežuviai kalba, kad ne svorio priaugimo ir maitinimo krūtimi kaltė, kad figūra netobula. Kalta nenusisekusi krūtų didinimo operacija.

 1. Irina Šeik

Būti supermodeliu – nereiškia turėti idealią figūrą. Irina Šeik staigiai pakilo į mados Olimpo aukštumas ir nesigėdija lengvos asimetrijos – tai fiziologinė kiekvieno žmogaus ypatybė.

View this post on Instagram

On my way …..

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Reklama

 1. Karli Klos

Karli – jauna, perspektyvi manekenė, kurią pamilo jau nemažai dizainerių. Tuo tarpu , jai taip pat reiktų atsargiau rinktis garderobą, nes suknelės iš lengvo audinio su giliomis iškirptėmis pabrėžia kai kuriuos jos figūros defektus.

https://www.instagram.com/p/Bdct9jmnR8K/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Vera Brežneva

Vera dažnai demonstruoja puikią fizinę formą, tačiau ši fotografija – ne pati geriausia. Matyt, pagrindinį vaidmenį čia suvaidino dainininkės poza, juk Brežneva visada puikiai atrodo.

https://www.instagram.com/p/BnqAlg5B7D2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Rita Ora

Jauna aktorė – didelio, bet nelabai proporcingo biusto savininkė. Bet tai netrukdo merginai eksperimentuoti su atvirais apdarais ir demonstruoti ne pačią gražiausią, kai kurių tinklo vartotojų nuomone, krūtinę.

https://www.instagram.com/p/Bj5tGUEnPbB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Ksenija Sobčak

Paskutiniaisiais metais kardinaliai pasikeitė jos stilius – ji atrodo daug elegantiškiau, negu ankstyvoje jaunystėje. Tačiau kai kurie jos drabužiai pabrėžia nežymius figūros netobulumus, kas, beje, jos visai nejaudina.

 1. Lindsė Lohan

Jaunystėje Lindsė buvo tokia populiari, kad šiandien ji galėtų nustelbti daugelį kolegų. Bet žlugdančios priklausomybės ir tolimas nuo sveiko gyvenimo būdas padarė savo darbą, Aktorė atrodo žymiai vyresnė, nei yra iš tikrųjų. Ir jos biustas – vienas iš to įrodymų.

https://www.instagram.com/p/BnKpbpQhjIM/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Orbakaitė

2018 metų festivalyje Novaja volna dainininkė pasirodė apsivilkusi labai paprastutę ir lengvutę suknelę, pabrėžiančią jos lieknumą. Bet biusthalterio nedėvėjimas, kaip galėjo pasirodyti, nebuvo pats geriausias sprendimas.

https://www.instagram.com/p/BnTvObWFUsN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Agilera

Kristinai taip pat būtų geriau atsisakyti dekoltuotų suknelių, nes ji, kaip ir Anastasija Voločkova, yra gan plačios krūtinės ląstos savininkė. O svorio pasikeitimai taip pat ne į naudą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × one =

Įdomybės

Vokietijoje po stogu įkūrė atogrąžų salą

Didžiulio vandens parko dydis stebinantis – 360 metrų ilgio, 210 metrų pločio ir 108 metrų aukščio.

Pasirodo, yra ir tokia. 60 kilometrų į pietus nuo Vokietijos sostinės išsidėsčiusi didžiausia pasaulyje atogrąžų sala, turinti didžiausią pasaulyje atogrąžų miško plotą, kur auga 30 tūkstančių medžių, krūmų ir kitokių augalų.

Šio milžiniško vandens parko dydis pribloškia – 360 metrų ilgio, 210 metrų pločio ir 108 metrų aukščio.

Reklama

Bendras parko plotas – 66 tūkstančiai kvadratinių metrų. Toks dydis prilygsta aštuonioms futbolo aikštėms, o aukštis toks, kad viduje būtų galima paslėpti Laisvės statulą (vertikaliai) ir Eifelio bokštą (horizontaliai).

Šį išskirtinį kurortą vienu metu aplanko 7 tūkstančiai turistų. Originalus ir statinio pavadinimas «TropicalIslandsResort». Čia pastovi oro temperatūra + 25 laipsniai Celsijaus, o vandens +28.

Continue Reading

Įdomybės

Svečias iš ateities: Kim Kardashian „implantavo“ po odą neįprastą vėrinį, kuris šviečia tamsoje

Aukštoji mada visada buvo viena iš žmonių saviraiškos galimybių, tai aiškiai parodo gana keisti šiuolaikiški aksesuarai ir papuošalai.

https://www.instagram.com/p/Bm_iVjwHD2n/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Dizaineris Saimonas Hakas (SimonHuck) artimas Kim Kardashian draugas, mano, kad artimiausioje ateityje mados sekėjai pradės implantuoti papuošalus po odą.

View this post on Instagram

🥂@harpersbazaarus

A post shared by Simon Huck (@simonhuck) on

Visai neseniai internete buvo pristatyta jo eksperimentinė koncepcija pavadinimu „A. Human“.

Mums buvo svarbu, kad visi pagalvotų apie madą ateitį ir spręstų įprastus saviraiškos metodus (Saimonas Hakas).

Kim Kardashian, kaip šio futuristinio projekto rėmėja, išbandė „ateivių“ vėrinį, kuris spindi pagal širdies plakimo ritmą. Šis vėrinys ypač efektyviai atrodo tamsoje!

Reklama

https://www.instagram.com/p/Bm_u9SshixD/?utm_source=ig_web_copy_link

Reikia pripažinti, kad šis aksesuaras atrodo gana keistai. Tačiau būtent tai suteikia Kardashian įvaizdžio netikėtų savybių.

Be Kim, projekto „A. Human“ modeliais tapo Andrea Pejic, Chrissie Teigen ir Tan France.

https://www.instagram.com/p/Bm-77IngSp9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/Bm_-b65H_V5/?utm_source=ig_web_copy_link

Pasak Saimono Hako, implantuoti papuošalai gali greitai tapti madingi, nes jie yra tikrasis atradimas naktinio gyvenimo mėgėjams.
Ar nuspręstumėte kažką panašaus išbandyti sau? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Continue Reading

Įdomybės

Britas nepastebėtas pateko į lėktuvą su mylimosios pasu

23 – metis britas Maiklas Rendalas netyčia pasinaudojo savo draugės AT kortele įlaipinimo į lėktuvą skrydžiui į Vokietiją metu, ir niekas iš oro uosto darbuotojų to nepastebėjo.

Skubėdamas į oro uostą, vaikinas, dirbantis techniku Misterio Lareno komandoje „Formulė – 1“, netyčia pasigriebė savo mylimosios Šarlotės Bul pasą. Su juo Maiklas buvo patikrintas Londono Gatvike.

Su draugės dokumentu vaikinas nukeliavo į Berlyną, čia jis atvyko į moto lenktynes. Tik nusileidus lėktuvui Vokietijos sostinėje, muitinės darbuotojai atkreipė dėmesį į neatitikimą dokumente. Rendallas iš karto prisipažino apie šį nesusipratimą.

Reklama

Oro uosto darbuotojai apie valandą neleido vaikinui tęsti vienadienės kelionės.

Rendallas pareiškė: “Tai kelia pasipiktinimą, kad aš nusigavau taip toli. „EasyJet“ darbuotojai turėjo patikrinti vardą skrydžio biliete, ko jie, akivaizdu, nepadarė.

Mylimieji paragino oro bendrovę patiems išsiaiškinti šį nesusipratimą.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending