Connect with us

Įdomybės

12 garsenybių su siaubingais biustais, ir jos nesidrovi dėvėti atvirų apdarų

Šios 12 garsenybių įrodo, kad ne visada krūtinės dydis ir forma turi įtakos, formuojant savivertę.

 1. Anastasija Voločkova

Rusijos baleto prima mėgsta demonstruoti savo figūrą. Anastasija dažnai dalinasi savo nuotraukomis, kuriose detaliai galima apžiūrėti jos figūrą, su savo sekėjais. Juk jinai visą laiką treniruojasi ir puikiai atrodo.

 1. Tara Rid

Besivaikydama idealių formų, Tara pasidarė nesėkmingą krūtų operaciją, kuri buvo jos karjeros pabaiga. Nežiūrint į tai, ji dažnai pasirodo viešumoje su atvirais apdarais, ignoruodama tokią aprangos detalę, kaip biusthalteris.

https://www.instagram.com/p/Bbf-wn_AHB8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Svetlana Chodčenkova

Aktorė puikiai atrodo ir moka elgtis prieš fotokameras. Tačiau retkarčiais pasirodymai su giliomis iškirptėmis sugadina įspūdį. Kaip, pavyzdžiui, šis.

https://www.instagram.com/p/BnYdWeGFVw9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Tori Speling

Aktorė – daugiavaikė mama, bet pikti liežuviai kalba, kad ne svorio priaugimo ir maitinimo krūtimi kaltė, kad figūra netobula. Kalta nenusisekusi krūtų didinimo operacija.

 1. Irina Šeik

Būti supermodeliu – nereiškia turėti idealią figūrą. Irina Šeik staigiai pakilo į mados Olimpo aukštumas ir nesigėdija lengvos asimetrijos – tai fiziologinė kiekvieno žmogaus ypatybė.

View this post on Instagram

On my way …..

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Reklama

 1. Karli Klos

Karli – jauna, perspektyvi manekenė, kurią pamilo jau nemažai dizainerių. Tuo tarpu , jai taip pat reiktų atsargiau rinktis garderobą, nes suknelės iš lengvo audinio su giliomis iškirptėmis pabrėžia kai kuriuos jos figūros defektus.

https://www.instagram.com/p/Bdct9jmnR8K/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Vera Brežneva

Vera dažnai demonstruoja puikią fizinę formą, tačiau ši fotografija – ne pati geriausia. Matyt, pagrindinį vaidmenį čia suvaidino dainininkės poza, juk Brežneva visada puikiai atrodo.

https://www.instagram.com/p/BnqAlg5B7D2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Rita Ora

Jauna aktorė – didelio, bet nelabai proporcingo biusto savininkė. Bet tai netrukdo merginai eksperimentuoti su atvirais apdarais ir demonstruoti ne pačią gražiausią, kai kurių tinklo vartotojų nuomone, krūtinę.

https://www.instagram.com/p/Bj5tGUEnPbB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Ksenija Sobčak

Paskutiniaisiais metais kardinaliai pasikeitė jos stilius – ji atrodo daug elegantiškiau, negu ankstyvoje jaunystėje. Tačiau kai kurie jos drabužiai pabrėžia nežymius figūros netobulumus, kas, beje, jos visai nejaudina.

 1. Lindsė Lohan

Jaunystėje Lindsė buvo tokia populiari, kad šiandien ji galėtų nustelbti daugelį kolegų. Bet žlugdančios priklausomybės ir tolimas nuo sveiko gyvenimo būdas padarė savo darbą, Aktorė atrodo žymiai vyresnė, nei yra iš tikrųjų. Ir jos biustas – vienas iš to įrodymų.

https://www.instagram.com/p/BnKpbpQhjIM/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Orbakaitė

2018 metų festivalyje Novaja volna dainininkė pasirodė apsivilkusi labai paprastutę ir lengvutę suknelę, pabrėžiančią jos lieknumą. Bet biusthalterio nedėvėjimas, kaip galėjo pasirodyti, nebuvo pats geriausias sprendimas.

https://www.instagram.com/p/BnTvObWFUsN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Agilera

Kristinai taip pat būtų geriau atsisakyti dekoltuotų suknelių, nes ji, kaip ir Anastasija Voločkova, yra gan plačios krūtinės ląstos savininkė. O svorio pasikeitimai taip pat ne į naudą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 2 =

Įdomybės

Manikiūras Naujiesiems 2019 metams – puikios bei gražios idėjos!

Kai tyliai išeina ruduo, palikdamas pilkus belapius medžius, ryto šalną ir niūrų apniukusį dangų, prie mūsų iš lėto prisėlina tas saldus šventinio laukimo jausmas. Taip, nors iki Naujųjų metų dar beveik mėnuo, tačiau šis laikotarpis yra svajonių metas. Svajojame apie dovanas, sudarome patiekalų bei svečių sąrašus, galvojame, kaip atrodysime per Naujuosius Metus. 

 

Reklama

Kokie Naujieji metai šiuolaikinei moteriai be įdomaus teminio manikiūro? Mes siūlome jums kartu su mumis išsirinkti Naujųjų 2019 metų manikiūrą.

Moterims labai patinka minimalizmas, kuris dabar yra ne tik kasdieninio manikiūro variantas, bet ir šventinis variantas.

Naujametinė ir žiemos dekoro atributika – tai visuomet gražu ir tinkama! Sukurkite nuotaiką ryškiais akcentais, blizgučiais ir nuostabiais pasakiškais motyvais.

Continue Reading

Įdomybės

Šis labradoras visada taip nuramina savo draugą Husky. Tai taip mielai atrodo

Auksinio labradoro vardas yra Messi, ir tai yra mergaitė, o jos draugas vardu – Audi. Jie yra kaimynai, tačiau aukšta tvora neleidžia jiems žaisti kartu. Todėl, kai Audi labai pradeda liūdėti vienas, Messi ateina prie tvoros, pašaukia Audi ir stipriai apkabina savo draugą letenomis. Audi nusiramina, ir visa Tailando apylinkė nutyla. Pažiūrėk, kaip jie mielai atrodo kartu. Ištikimiausi draugai pasaulyje.

Continue Reading

Įdomybės

18 fontanų iš viso pasaulio, į kuriuos galima žiūrėti amžinai

Architektūra yra įspūdinga. Studijuoti ir apžiūrinėti neįprastus pastatus, nuostabius tiltus, kerinčias vaizduotę skulptūras galima stebėti tiek realybėje, keliaujant po pasaulį, tiek nuotraukose. Tarp kitų pasaulio architektūros ir dizaino stebuklų, ypač –  įdomūs fontanai. Galų gale, kaip žinote, į bėgantį vandenį galima žiūrėti amžinai.

Mes parinkome jums 17 įspūdingų fontanų, kuriuos turėtumėte pamatyti savo akimis bent vieną kartą savo gyvenime.

Metamorfozė, JAV

Julija Penrose fontanas, JAV

Fontanas-laivas, Ispanija

Daiveriai, JAE

Montjuicas, Ispanija

Fontanas-kranas, Ispanija

Swarovski fontanas, Austrija

Turto fontanas, Singapūras

Fontanas 71, JAV

Reklama

Fontanas-piltuvas, Didžioji Britanija

Tautų fontanas, JAV

Dubajus fontanas, JAE

Stravinskio fontanas, Prancūzija

Vaivorykštės fontanas, Pietų Korėja

Fontanas “Bellagio”, JAV

Fontanas Vulkanas, Jungtiniai Arabų Emyratai

Grafinis fontanas, Japonija

Skaitmeninis fontanas

Šiuo fontanu, skirtingai nuo kitų, negalima grožėtis gyvai. Tai yra amerikiečių menininko Chad Knight, dirbančio skaitmeninės skulptūros žanre, projektas. Kas žino, gal vieną dieną jo projektus pavyks įgyvendinti realybėje.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending