Connect with us

Įdomybės

12 garsenybių su siaubingais biustais, ir jos nesidrovi dėvėti atvirų apdarų

Šios 12 garsenybių įrodo, kad ne visada krūtinės dydis ir forma turi įtakos, formuojant savivertę.

 1. Anastasija Voločkova

Rusijos baleto prima mėgsta demonstruoti savo figūrą. Anastasija dažnai dalinasi savo nuotraukomis, kuriose detaliai galima apžiūrėti jos figūrą, su savo sekėjais. Juk jinai visą laiką treniruojasi ir puikiai atrodo.

 1. Tara Rid

Besivaikydama idealių formų, Tara pasidarė nesėkmingą krūtų operaciją, kuri buvo jos karjeros pabaiga. Nežiūrint į tai, ji dažnai pasirodo viešumoje su atvirais apdarais, ignoruodama tokią aprangos detalę, kaip biusthalteris.

https://www.instagram.com/p/Bbf-wn_AHB8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Svetlana Chodčenkova

Aktorė puikiai atrodo ir moka elgtis prieš fotokameras. Tačiau retkarčiais pasirodymai su giliomis iškirptėmis sugadina įspūdį. Kaip, pavyzdžiui, šis.

https://www.instagram.com/p/BnYdWeGFVw9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Tori Speling

Aktorė – daugiavaikė mama, bet pikti liežuviai kalba, kad ne svorio priaugimo ir maitinimo krūtimi kaltė, kad figūra netobula. Kalta nenusisekusi krūtų didinimo operacija.

 1. Irina Šeik

Būti supermodeliu – nereiškia turėti idealią figūrą. Irina Šeik staigiai pakilo į mados Olimpo aukštumas ir nesigėdija lengvos asimetrijos – tai fiziologinė kiekvieno žmogaus ypatybė.

View this post on Instagram

On my way …..

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

 1. Karli Klos

Karli – jauna, perspektyvi manekenė, kurią pamilo jau nemažai dizainerių. Tuo tarpu , jai taip pat reiktų atsargiau rinktis garderobą, nes suknelės iš lengvo audinio su giliomis iškirptėmis pabrėžia kai kuriuos jos figūros defektus.

https://www.instagram.com/p/Bdct9jmnR8K/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Vera Brežneva

Vera dažnai demonstruoja puikią fizinę formą, tačiau ši fotografija – ne pati geriausia. Matyt, pagrindinį vaidmenį čia suvaidino dainininkės poza, juk Brežneva visada puikiai atrodo.

https://www.instagram.com/p/BnqAlg5B7D2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Rita Ora

Jauna aktorė – didelio, bet nelabai proporcingo biusto savininkė. Bet tai netrukdo merginai eksperimentuoti su atvirais apdarais ir demonstruoti ne pačią gražiausią, kai kurių tinklo vartotojų nuomone, krūtinę.

https://www.instagram.com/p/Bj5tGUEnPbB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Ksenija Sobčak

Paskutiniaisiais metais kardinaliai pasikeitė jos stilius – ji atrodo daug elegantiškiau, negu ankstyvoje jaunystėje. Tačiau kai kurie jos drabužiai pabrėžia nežymius figūros netobulumus, kas, beje, jos visai nejaudina.

 1. Lindsė Lohan

Jaunystėje Lindsė buvo tokia populiari, kad šiandien ji galėtų nustelbti daugelį kolegų. Bet žlugdančios priklausomybės ir tolimas nuo sveiko gyvenimo būdas padarė savo darbą, Aktorė atrodo žymiai vyresnė, nei yra iš tikrųjų. Ir jos biustas – vienas iš to įrodymų.

https://www.instagram.com/p/BnKpbpQhjIM/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Orbakaitė

2018 metų festivalyje Novaja volna dainininkė pasirodė apsivilkusi labai paprastutę ir lengvutę suknelę, pabrėžiančią jos lieknumą. Bet biusthalterio nedėvėjimas, kaip galėjo pasirodyti, nebuvo pats geriausias sprendimas.

https://www.instagram.com/p/BnTvObWFUsN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 1. Kristina Agilera

Kristinai taip pat būtų geriau atsisakyti dekoltuotų suknelių, nes ji, kaip ir Anastasija Voločkova, yra gan plačios krūtinės ląstos savininkė. O svorio pasikeitimai taip pat ne į naudą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 7 =

Fresh articles

Facebook

Trending