Connect with us

Įdomybės

15 gyvūnų, kurie tikrai norėjo šilumos (15 nuotraukų)

Visi nori šilumos)))

Visiems patinka šiluma. Ir naminiai gyvūnai – ne išimtis. Jie visada namuose suras šilčiausią ir jaukiausią vietelę. Galbūt tai dėl to, kad ši vieta yra labai maža, ir mums ji visai nereikšminga, tačiau ši vietelė puikiai tinka mažam katinėliui. Specialiai jums mes parinkome pačių gražiausių ir mieliausių gyvūnų, kurie surado sau šilčiausią vietą, nuotraukų. Žiūrėkite ir mokykitės…

Štai ji – langų esmė

Radiatorius – geriausia vieta bute

Na, arba šildytuvas

Ir šilta, ir šeimininkas šalia

Radau tą patį kampą

Ponas patenkintas

Laimės takelis

Kad visi mes tilptumėme

Reklama

Šeimininke, nesijaudink

Tai jis tikriausiai pažymėjo

Na, kur tas šildymas?

Aš netrukdau?

Taip, nors ir krokodilas, bet čia šilta

Kaip sugauti šunį

Pasidalink šiomis nuostabiomis nuotraukomis su savo draugais!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending