Connect with us

Dizainas

15 nepriekaištingo stiliaus paslapčių

1. Sėkmės paslaptis – paprasti sprendimai. Juodos kelnės, balti marškinėliai, ryški skarelė ar šalikas.

2. Pats geriausias trenažas, kad išvengtumėte vyriškos eisenos – sijonas per du ar tris delnus žemiau kelių.

3. Golfas aukštu kaklu – puiki išeitis iš bet kurios keblios situacijos. Jis gražiai aptempia ir pabrėžia krūtinę ir paslepia kai kurias detales nuo pašalinių.

4. Mamos turėtų mokyti dukras, kaip rengtis. Klaidinga manyti, kad moterys iš prigimties žino, kaip teisingai pasidažyti, apsirengti, susišukuoti…

5. Avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir daili. Jeigu batai tokios pat spalvos kaip kelnės, tai vizualiai pailgina kojas.

6. Klasikinis kostiumėlis gali tikti ne tik biure, bet ir vakarui, pasivaikščiojimams ar pusryčiams su vyru.

7. Plokščias padas – namų šeimininkių ir oligarchų ženklas. Jeigu Jūs savęs nepriskiriate nei vieniems, nei kitiems, keiskite plokščiapadžius į batus su kulniuku.

Reklama

8. Jeigu velkatės išraiškingą suknelę, tai būtinai pasidarykite kuklią, lygią šukuoseną, kad nenukreiptumėte dėmesio nuo puošnios suknelės.

9. Jeigu Jūs turite antsvorio, batų kulniukas čia atlieka labai svarbų vaidmenį, padėdamas paslėpti figūros trūkumus. Jeigu šių trūkumų neturite, kulniukus galima rinktis drąsiai.

10. Be reikalo daugelis moterų bijo vilktis atlasinius ar aksominius drabužius eidamos į darbą, galvoja, kad jie per daug puošnūs. Jeigu drabužiai neutralių spalvų, tai juos drąsiai galima dėvėti darbe.

11. Vakariniam komplektui galioja taisyklė: turi blizgėti kažkas vienas. Arba suknelė, arba aksesuarai.

12. Kai kailinė detalė ir plaukai susilieja į vienumą, tai kailis atrodo tarsi Jūsų plaukai. Tai atrodo juokingai.

13. Visamoters apranga skirstoma į tris tipus: sau, draugėms ir vyrui. Nereikėtų jų supainioti. Jeigu išsiruošėte į pasimatymą, tai drabužis turi pabrėžti skirtumą tarp krūtinės, talijos ir klubų.

14. Peržiūrėkite visą savo šalikų, skarelių ir lūpų dažų kolekciją. Kuomet šalikas ir lūpų dažai dera, Jūs puikiai atrodysite, netgi jeigu pasirinkote tą spalvą, kuri Jums patinka, bet tai ne Jūsų spalva.

15. Puikus dieninis drabužis blondinėms – gražiai žydros spalvos suknelė ir balti bateliai. Įsidėmėkite, balti bateliai dėvimi tik iki penktos valandos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + 6 =

Dizainas

Toms, kurios mėgsta originalumą

Dauguma moterų mėgsta gražų, tvarkingą manikiūrą. Bet neįprastam, ekstravagantiškam jo variantui pasiryš ne kiekviena. Toms, kurios vertina originalumą, šis straipsnis bus įdomus.

Norite nustebinti, kad jus atsimintų, priblokšti? Tada pradedam:

Kai mes sakom „neįprastas, originalus manikiūras“ – suprantam ne tai, kas šokiruoja. O būtent – plaukus ant nagų, žuvies žvynus ir kitokias nesąmones. Tai atstumiantys dalykai, neturintys nieko bendro su mada ir grožiu. O štai tikras originalumas atitinka estetikos normas, jis harmoningas ir patrauklus. Kaip, pavyzdžiui, šis:

Reklama

 

Neįprastą manikiūrą reikia padaryti išmaniai. Juk jis išreiškia jūsų ryškų individualumą, charakterį, nestandartinį mąstymą. Todėl originalumas diktuoja jums savo taisykles. Jis turi atitikti visas kitas jūsų įvaizdžio detales, arba visą jūsų įvaizdį bendrai paėmus.

Toms, kurios vertina originalumą, tai bus įdomu.

Šventinis manikiūras bet kokiam skoniui!

Continue Reading

Dizainas

Manai, kad tai tiesiog šokanti pora? Ne. Atverk vaizdą – išprotėti galima!

Į ukrainiečių dailininko Olego Šupliako darbus verta įsižiūrėti keletą kartų, iš skirtingų pusių, atstumų, kito rakurso. Jo paveiksluose glūdi keletas prasmių, nes Olegas – optinių iliuzijų meistras.

Šupliako šedevrai priverčia mus susiimti su nuosava sąmone, juk tiesiog sunku patikėti tuo, kas pavaizduota šiose drobėse. Manote tai tiesiog šakelė su lapeliais? Bet argi taip yra iš tikrųjų? Vienareikšmiškai to tikrai negalima teigti.

Įsižiūrėkite – kiek veidų jūs matote šioje fotografijoje? Čia jų daugiau nei trys!

Pažiūrėkite iš arčiau – raitelis ant balto žirgo, pažiūrėkite iš toliau – garbaus senolio veidas… Tai, kas žiūrint vienu rakursu yra galva, pažvelgus kitu rakursu tampa akimi. .. Ar atvirkščiai?

Šiame paveiksle labai sunku įžiūrėti paslėptą profilį. Veidas meistriškai užmaskuotas!

Pajauskite šių darbų gilumą, išmokite atpažinti ženklus…

Reklama

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Netgi autoportretus Olegas Šupliakas  tapo ypatingu būdu!

Šių paveikslų jokiu būdu negalima vertinti paviršutiniškai, juk juose slypi tiek siurprizų! Netgi pačiuose paprasčiausiuose darbuose šis talentingas dailininkas visada suras, kuo mus nustebinti. Padėkite išplatinti jo optinių iliuzijų šedevrus. Olegas Šupliakas nusipelno tapti garsenybe.

Continue Reading

Dizainas

Dėl savo dukrelės šis tėtis pavertė seną daržinę į kažkokį stebuklą

Didžiojoje Britanijoje įvyko konkursas “Geriausia metų daržinė”, kuriame laimėjo Surrey gyventojo grybo formos daržinė.

47-metų Svonboro Benedikto iš Surrey dukra paprašė jį pastatyti grybo formos medinę daržinę ir davė 500 svarų, kuriuos pati susitaupė. Bet vyriškiui taip patiko daržinės statybos procesas, kad jis išleido dvigubai daugiau pinigų, nei buvo suplanuota.

Daržinėje Svonboro sudėjo vitražą, grindyse padarė stiklinę angą, per kurią galima matyti tekantį per sodą upelį. O lauke jis pakabino apvalų fotelį-sūpuokles, kur jo 12-metė duktė Elza dabar gali atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos vaizdais. Taip pat padarė stoge stiklinį langą, per kurį mergaitė naktį gali stebėti žvaigždes.

Daržinės vidaus dizainas ir atmosfera, susijusios su grybų tema : ant sienos kabo plakatas LesChampignons, kuriame yra pavaizduoti įvairūs grybai, kai kurie baldai pagaminti grybų formos, taip pat ir namo dekoracijos. Kai kurie elementai leidžia pasinerti į “Harrio Potterio” pasaulį.

Reklama

Vyras liko labai patenkintas savo darbu ir nusprendė dalyvauti konkurse “Geriausia metų daržinė”, ir jis sugebėjo aplenkti tris tūkstančius konkurentų ir tapo konkurso nugalėtoju.

Pagrindinis prizas už pergalę buvo tūkstantis svarų. Lentelę, kurią įteikė jam konkurso organizatoriai, Svonboro pakabino ant daržinės.

Šis kasmetinis konkursas parodė, kad daržinė yra daug daugiau, nei kuklus pastatas šalia savo namų.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending