Connect with us

Patarimai

17 tikrai naudingų patarimų namams

Lyg ir mažmožis, bet kaip smarkiai tokios gudrybės gali palengvinti gyvenimą.

Tai, imam ir darom:

DURŲ RANKENĖLES GALIMA PANAUDOTI VIETOJ RANKŠLUOSČIŲ KABLIKŲ

RULONŲ LAIKIKLĮ-KAIP APYRANKIŲ LAIKIKLĮ

SENĄ BUFETO STALČIŲ – KAIP PAPUOŠALŲ LENTYNĖLĘ

SKALBINIŲ DĖŽĖS SIENELĖ GALI BŪTI TRAFARETU SIENŲ DAŽYMUI

GENIALUS BŪ9DAS LAIKYTI LYGINIMO LENTĄ

SERVETĖLIŲ LAIKIKLIS – MAIŠELIŲ LAIKYMUI

PLAUKUS NUO KILIMO GALIMA SURINKTI LANGŲ VALYMO GRANDIKLIU

VIETOJ LIPNIOS JUOSTOS REMONTO METU NAUDOKITE PLĖVELĘ MAISTUI VYNIOTI

Reklama

ATSARGINIS RAKTAS NUO VASARNAMIO

Įdėkite raktą į  stiklainiuką arba buteliuką nuo vaistų, priklijuokite viršuje kankorėžį ir įkaskite į klombą prie vartų.

GUMUTĖ ANT SKLĄSČIO

Jeigu jums reikia nešioti daug daiktų, pvz. persikraustant, užfiksuokite durų skląstį gumute, kad kaskart nereiktų atidarinėti už rankėnos. Paremti duris irgi gera idėja, bet kartais galima tiesiog užkliūti už ramsčio.

NESLYSTANTIS KILIMĖLIS

Ant kitos kilimėlio pusės užlašinkite akrilinio arba lateksinio hermetiko, leiskite išdžiūti.

SUDEDAMOS LOVELĖS SPYRUOKLĖS – VIETOJ PAKABŲ

PAPKĖS POPIERIUI – AVALYNĖS ORGANIZERIS

PRIKLIJUOKITE KABLIUKĄ ANT VAIKIŠKOS KĖDUTĖS NUGARĖLĖS

“LEGO” KONSTRUKTORIŲ GALIMA IŠPLAUTI VISĄ IŠKART

IR RANKŠLUOSTINĖ KOJINĖ VIETOJ SKUDURO GRINDIMS (UŽMAUNAMO ANT ŠLUOTOS).

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 − 2 =

Patarimai

Luiza Hei: nustokite save gąsdinti nuosavomis mintimis!

Reklama
 1. Nustokite kritikuoti. Nedelsiant nustokite kritikuoti. Kritika niekada nieko nepakeičia. Atsisakykite nuo kritikos sau. Priimkite save būtent tokiu, koks esate. Kai jūs save kritikuojate – jūsų pasikeitimas negatyvus. Kai jūs su savimi sutinkate – jūs keičiatės pozityviai.
 2. Nustokite save gąsdinti, bauginti save nuosavomis mintimis. Tai baisus gyvenimo būdas. Susiraskite tokį įvaizdį, kuris jums būtų malonus (man – tai geltona rožė), ir nedelsiant persijunkite nuo jus gąsdinančių minčių prie malonių.
 3. Būkite gailestingi, geri ir kantrūs. Būkite gailestingi sau. Būkite geri sau. Būkite kantrūs sau, nes jūs stengiatės įsisavinti naują mąstymo būdą. Elkitės su savimi, kaip su tikrai mylimu žmogumi.
 4. Būkite geraširdžiai savo protui. Nekęsti savęs – reiškia nekęsti savo minčių. To neverta daryti. Geriau pakeiskite savo mintis.
 5. Girkite save. Kritikavimas suardo vidinį pakilimą. Pagyrimas jį sustiprina. Pagirkite save kaip galima dažniau. Sakykite sau, kaip gerai jūs susitvarkote su kiekviena smulkmena.
 6. Palaikykite pats save. Suraskite būdu savęs palaikymui. Kreipkitės į draugus ir leiskite jiems padėti jums. Visiškai natūralu kreiptis pagalbos, kai jums jos reikia.
 7. Su meile reaguokite į savo trūkumus. Įsisąmoninkite, kad jūs patys juos sukūrėte, norėdami patenkinti kažkokius savo poreikius. Dabar jūs ieškote naujų pozityvių kelių savo poreikių patenkinimui. Taigi švelniai išsilaisvinkite iš savo negatyvių elgesio stereotipų.
 8. Rūpinkitės savo kūnu. Išmokite teisingai maitintis. Koks maistas reikalingas jūsų kūnui, kad palaikytumėt optimalią energiją ir gyvybingumą? Išmokite fizinių pratimų. Kokie iš jų jums teikia malonumą? Švelniai mylėkite ir gerbkite šventovę, kurioje jūs gyvenate.
 9. Dirbkite su veidrodžiu. Dažniau žiūrėkite sau į akis. Išreikškite savo jausmus vis didėjančia meile sau. Žiūrėdami į veidrodį, atleiskite sau. Žiūrėdami į veidrodį pasikalbėkite su savo tėvais ir jiems atleiskite. Nors vieną kartą per dieną sakykite sau: “Aš tave myliu. Aš tikrai tave myliu.”
 10. Pradėkite tiesiog dabar. Nelaukite, kol jūsų reikalai susitvarkys, jūs numesite svorio, susirasite naują darbą ar užmegsite naujus santykius. Pradėkite tiesiog dabar ir stenkitės iš visų jėgų.
Continue Reading

Patarimai

Vestuvinių nuotraukų paslaptys

Vestuvių nuotraukų fotografas pateikia klausimus, kurie dažniausia neramina daugelį jaunųjų išgirdus žodį fotosesija. Todėl Fototakas.lt paruošė informaciją, kurią būtų naudinga perskaityti kiekvienai porai planuojančiai savo vestuvių šventę.

Straipsnyje fotografas paaiškins, kodėl gražių nuotraukų kokybę priklauso ne tik nuo fotografo ir fotoaparato.

 

Kas be fotografo ir fotoaparato yra atsakingi už gražias vestuvines nuotraukas?

Žinoma, patys jaunieji. Jeigu norite turėti gražias savo šventę primenančias vestuvių nuotraukų – pasistenkite atsipalaiduoti ir elgtis natūraliai patys. Klaidinga manyti, kad aparatas nieko „nesupranta“, priešingai, jis geba pamatyti kur kas daugiau, o ypač tada, kai jaunieji įsitempę ir susirūpinę. Todėl fotografas siūlo užmiršti visas problemas ir tiesiog mėgautis gražiausia gyvenimo švente, nes tik tada galėsite pasakyti – vestuvių nuotraukos – pavyko puikiai.

 

Ką daryti, kad jaunieji nebijotų fotografo objektyvo?

Dėl to vestuvių fotografas rekomenduoja jauniesiems rasti laiko gausybės darbų eigoje suorganizuoti susitikimą asmeninį susitikimą su šventės fotografu.

 

Ką daryti, kad jaunieji jaustųsi laisvai prieš fotografo objektyvą?

Vienas iš variantų – po susitikimo su fotografu susiplanuoti ir prieš vestuvinę fotosesiją. Tokios fotosesijos nauda dvejopa: puiki praktiką jauniesiems priprantant prie fotografo stiliaus ir graži dekoracija puošiant šventės sale prieš vestuvinėmis nuotraukomis.

Reklama

 

Kiek laiko fotografas rekomenduoja skirti vestuvinei fotosesijai?

Anot fotografo, reiktų bent 2 valandų. Jeigu jaunieji nori turėti dar daugiau vestuvinių nuotraukų – geriausias sprendimas, kai tokioje fotosesija dalyvauja tik du žmonės. Todėl, kad tai dviejų žmonių šventė, vadinasi, nuotraukų iš vestuvių turėtų daugiau būtų būtent jaunųjų, o ne visų vestuvinio dienos svečių.

 

Ką reiktų žinoti apie išvaizdos dalykus ruošiantis vestuvinei fotosesijai?

 • Vestuvių fotografas pataria jaunosioms pasirinkti optimalų suknelės ilgį.
 • Vestuvių fotografas pataria jauniesiems rasti laiko ne tik renkantis kostiumą, bet nustebinti ir įdomesne šukuosena.

 

Kur, fotografo nuomone, geriausia saugoti vestuvines nuotraukas?

Vestuvinių fotosesijų fotografas siūlo rinkis dabar sparčiai populiarėjantį variantą – fotoknygą. Tai specializuota ant fotopopieriaus atspausdinta knyga, o joje įrištos vestuvinės nuotraukos. Tokią knygą, pasakojančią vestuvinės šventės istoriją – smagu bus „skaityti“ ir atsiversti net po kelerių metų.

© Anton Prokopov | www.fototakas.ltRezervuojamos datos 2017 metų vestuvėms.———-Instagram: https://www.instagram.com/fototakas.lt/

Gepostet von Fototakas.lt – fotografavimas ir filmavimas am Freitag, 18. November 2016

Continue Reading

Patarimai

Kaip išplauti minkštus baldus su paprastu mineraliniu vandeniu!

Jūs nepatikėsite, kad minkštų baldų arba automobilio salono sudėtingas dėmes galima išvalyti paprastu mineraliniu vandeniu!
Jūs nustebsite, bet dėmės tikrai išnyksta! Pabandykite patys ir patarkite kaimynams. Puiki priemonė baldų ir automobilio salono dėmių valymui! Natūrali chemija – pasigaminame patys!

Ingredientai:

• 1 puodelis skysto muilo
• 1 puodelio acto
• 1 puodelis Boržomi (arba Essentuki arba Archyz.)
• Buteliukas su purškikliu
• Šepetys

Reklama

Visus ingredientus sumaišyti butelyje. Užpurkšti ant nešvaraus paviršiaus ir palikti 5-10 min. Po to paimti šepetį ir patrinti sukamaisiais judesiais nešvarumus. Po to nuskalauti šiltu vandeniu!

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kaip išplauti sofą namų sąlygomis! Ši paprasta priemonė padės išlaikyti švarą namuose! Priemonė puikiai tinka, jei jūsų namuose yra vaikų. Skirtingai nuo sintetinių priemonių, ši priemonė nesukelia alergijos.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending