Connect with us

Įdomybės

2 metukų mergaitė pradingo be pėdsakų. Po trijų dienų ant jos namų slenksčio pasirodė netikėtas svečias!

Visa Bulit apskritis, Kentukio valstijoje, JAV, stovėjo ant ausų. Ir to priežastis buvo visai ne linksma: dingo 2 metukų mergytė, vardu  Čarli Kempdel. Paskutinė kartą ją matė pas močiutę, apie 10 valandą ryto. Po to apie mergytės buvimo vietą niekas nieko negalėjo pasakyti.

Į pagalbos šauksmą greit subėgo savanoriai. Neabejingi žmonės pradėjo nuo netoliese esančio miško „šukavimo“. Mergytės dingime buvo vienas įdomus momentas – kartu su ja dingo ir pitbulių veislės šuo, vardu Peni.

Ketvirtadienį Bulit apskrityje dingo dvimetė mergaitė. Savanoriai išėjo jos ieškoti.

Kartu su mergaite dingo ir pitbulių veislės šuo

Ir staiga penktadienio vakarą šuo grįžo. O po keleto minučių kaimyninio namo priebutyje buvo pastebėta ir mergytė.

Beveik dvi paras Čarli nebuvo namuose. Ji buvo netekusi daug vandens, apkandžiota erkių, bet bendra jos būklė buvo patenkinama

Panašu, kad šuo Peni visą tą laiką sekė mergytei iš paskos ir ją saugojo. Juk miške buvo ir kojotų, ir gyvačių, ir daug kitokių pavojų

Artimieji lieja laimės ašaras ir vadina atsitikimą stebuklu

O Peni dabar tikra vietinė didvyrė! Tikrai pelnytas vardas.

Tikriausiai mergytė net pati nepamatė, kaip nuėjo į mišką ir pasimetė. Jeigu ne beveik motiniškas Peni rūpestingumas, ši istorija turėtų visai kitokią, labai liūdną pabaigą. Bet laimei, taip nenutiko.

Jei ir jus pakerėjo Peni ir jos mažosios šeimininkės istorija, nepamirškite ja pasidalinti su draugais. O savo nuomonę parašykite komentaruose.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − fifteen =

Fresh articles

Facebook

Trending