25 fotografijų, kurios „pataiko“ tiesiai į širdį – Zibainis
Connect with us

Life

25 fotografijų, kurios „pataiko“ tiesiai į širdį

Fotografija gali pasakyti daugiau, negu tūkstantis pačių gražiausių žodžių. Būtent tokius vaizdus mes surinkome iš pačių įspūdingiausių pasaulio kampelių.

Nė veinas kadras nepaliks jūsų abejingu. Jie pripildyti gėrio, meilės, užuojautos, drąsos, grožio – viso to, kas mūsų gyvenime yra nuostabiausia. Taip, gyvenime yra skausmo ir neteisybės, bet juk gyventi vis vien verta.

Svajonės išsipildo: tėtis norėjo dviejų sūnų

Begalinis švelnumas

Meilė, nepasakoma žodžiais

Reklama

Kartų kaita

6 kartos vienoje nuotraukoje: mergaitės nuo 111 metų iki 7 mėnesių

Mūsų mamos – jos tokios

Tėvų kantrybė beribė. Beveik

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − four =

Life

Štai taip atrodo rojus žemėje

Atrodo, mes radome pačią ramiausią vietą planetoje. Čia nėra kelių. Bet ir išvykti iš čia nelabai norisi.

Olandų kaimas Githorn, vadinamas “Olandiškaja Venecija” – viena iš gražiausių vietovių pasaulyje. Bendras kaimo ilgis apie 7 km, bet čia yra viskas, ko reikia sielai – tyla, ramybė, jaukumas ir nuostabi gamta. Vietoj kelių, automobilių ir autobusų čia tik kanalai ir valtelės. Čia viskas kvėpuoja ramybe.

Kiekvienas namas – savotiška salelė, o sujungtos jos viena su kita – mažyčių tiltelių virtine.

Pagrindinis kaimo transportas – irklinės valtys  arba kateriai su begarsiais elektriniais varikliais, netrikdančiais taikios ramybės atmosferos.

Vienintelė naujovė, atsiradusi čia per pastaruosius daugelį metų – dviračių takeliai.

60-aisiais olandų režisierius Bertas Haanstra parodė Githorną savo filme – po to turistai pradėjo čia dažniau lankytis. Čia galima išsinuomoti paprastą valtį arba nedidelį katerį. Viskas veikia elektrinių variklių pagalba., jokių degalų.

Reklama

Kaimas įsikūrė 1230 metais. Kai pirmieji čionykščiai gyventojai rado šią vietą, jie nustebo radę galybę ožkų ragų, likusių čia po didelio potvynio. Taip atsirado pavadinimas – Goat  homs arba “Ožkos ragai”.

Vėliau gyventojai atrado, kad čia daug torfo, todėl pradėjo kasti jį bet kuriose sau patogiose vietose. Su laiku tos duobės prisipildė vandens, pavirto ežerais ir susijungė vienas su kitu kanalų grandine.

Kaime gyvena virš 2,5 tūkstančių žmonių. Vietiniai gyventojai įsitikinę, kad jų kaimo skiriamasis bruožas – visai ne kanalai, o nepakartojama tylos ir jaukumo atmosfera. Viskas čia alsuoja neskubėjimu ir ramybe, kaip tai buvo 18-o amžiaus Olandijoje.

Beveik visi namai mediniai, su šiaudiniais stogais – pelkėta vietovė gausi nendrėmis. Senais laikais tik turtingi žmonės galėjo sau leisti dengti stogus čerpėmis, o dabar šiaudinis stogas brangesnis.

Githorno kaimas vertas susižavėjimo ir meilės. Žinoma, ji nėra įžymus ir ištaigingas, kaip itališkoji Venecija, bet jis išsiskiria nepakartojamu žavesiu ir nenusakomo grožio peizažais. Tai būtų šaunu savaitėlei ištrūkti ten, pasikrauti sielos akumuliatoriaus ir savo akimis įsitikinti, kad tokie kampeliai egzistuoja ne tik pasakose.

Continue Reading

Life

Po liūties moteris išgelbėjo našlaičiu likusį katinuką… Per kūną bėga šiurpuliukai!

Prieš tris mėnesius moteris vienumoje vaikščiojo šlapiomis gatvėmis ir pastebėjo neseniai gimusį kačiuką. Jis buvo labai mažytis, todėl iš karto pasidarė aišku, kad motina jį ką tik pagimdė. Po stiprios liūties jis gyveno paskutines sekundes, nes buvo visas permirkęs ir purvinas. Ilgai negalvodama geraširdė moteris nutarė jį priglausti ir atstoti motiną, kurią iš jo atėmė gamtos stichija. Vaikystėje našlaičiu tapusio BriusoVeino (Betmeno) garbei, jį pavadino Briusu.

Tai atsitiko Oklende. Po sunkios darbo dienos ramiai eidama namo KetrinvanBik pastebėjo šalia kelio krutantį kūnelį. Pradžioje buvo įsitikinusi, kad tai pelė, bet kai priėjo arčiau, kad apžiūrėtų vargšelį, suprato, kad tai mažutėlis permirkęs kačiukas. Be to, jis buvo toks mažytis, kad dar tebeturėjo virkštelę. Vargšas mažylis, žinoma, moteris pasiims jį namo.

Štai ką papasakojo gelbėtoja Ketrin: „Kai jį radau pievelėje vos šliaužiantį aplink, iš karto supratau, kad jis ieško mamos; jis netgi nemiaukė, nes visiškai neturėjo jėgų“.

Moteris tuojau pat našlaitį parsinešė namo, išdžiovino, sušildė ir pamaitino. Po pusantros savaitės gimęs su marškinėliaislaimingasis svėrė daugiau nei šimtą gramų! Tik įsivaizduokit, koks mažas jis buvo iki susitikimo su šia gera ir jautria moterimi…

Kad kačiukui nieko netrūktų, Ketrin jam skyrė visą savo laisvalaikį. Pirmosiomis dienomis moteris jį nešdavosi į darbą, negalėjo palikti namuose vieno. Kai mažylis naktimis miaukdavo, nes jau alkanas, moteris nusistatydavo žadintuvą, ji žinojo, kada reikia maitinti. O garsus miaukimas priminė, kad jis kupinas jėgų ir dabar labai alkanas!

Reklama

Geroji moteris namuose jau turėjo vieną katę ir nesiruošė įsigyti antros, bet šį vargšelį vis dėlto pasiliko sau. Žinojo – jeigu pasiliks, jis ilgai gyvens. Ji mokė, kad pats ėstų iš dubenėlio. Prisiminusi tuos laikus, Ketrin sako: „Tai buvo ne pats lengviausias laikas, man akyse tvenkėsi ašaros, kai žiūrėjau į jį: toks bejėgis, jis labai norėjo gyventi, todėl priėmė mano rūpestį ir dėmesį be kurio jis negalėjo apsieiti.“

Štai taip jį išgelbėjo kantrioji ir geroji Ketrin. Dabar jis panašus į katinėlį, o ne į peliūkštį. Didelis mažylio nuopelnas – tai jo noras gyventi!

Continue Reading

Life

Senukas rado 95000 dolerių, kuriuos slėpė jo žmona. Kai sužinojo, iš kur pinigai, labai nustebo!

Santuokoje jie išgyveno 60 metų. Viskuo dalijosi po lygiai. Jie galėjo viską pasakyti vienas kitam.

Senukai neturėjo jokių paslapčių, išskyrus vieną. Moteris batų dėžutę slėpė pačioje tolimiausioje spintos lentynoje.

Ji iš anksto perspėjo vyrą, kad nebandytų jos atidaryti ir apie tai neklausinėtų.

Bėgant metams jis nebegalvojo apie tą dėžutę, bet kartą žmona pasiligojo, o gydytojai neteikė paguodžiančių prognozių.

Kai kuriuos daiktus vyras ėmė dėlioti tam tikra tvarka, o dėžutę nunešė žmonai. Senutė nusprendė galų gale atskleisti paslaptį, kurią ji saugojo šitiek metų.

Atidarius dėžutę, joje gulėjo dvi megztos lėlės ir krūvelė pinigų – 95000 dolerių. Jis labai nustebo ir ėmė raudoti visu balsu…

Reklama

„Kai mes buvome susituokę, – pasakė moteris, – mano senelė išdavė sėkmingos santuokos paslaptį – vengti beprasmiškų nesutarimų“.

Ji patarė, kuomet aš supyksiu ant savo vyro,  nustoti kalbėti ir tiesiog imtis megzti lėlę.

Senukas taip susijaudino, kad vos sulaikė ašaras. Dėžutėje gulėjo tik dvi brangiausios lėlės,kas patvirtino tiesą, kad per visus jų kartu išgyventus metus žmona buvo supykusi ant jo tik du kartus. Jis nerado sau vietos iš džiaugsmo…

– Mylimoji, – sakė jis, – suprantu, kodėl dėžutėje dvi lėlės, bet kaip paaiškinti, iš kur šie pinigai? Kur tu juos gavai?

– O…, – atsakė moteris,- tai pinigai, kuriuos gavau pardavusi visas kitas lėles.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending