Connect with us

Įdomybės

26 fotografijos apie geresniąją mūsų pasaulio pusę

Gyvenimas nuostabus! Tiesa, žmonės dažnai apie tai pamiršta, leisdami save įtraukti į kasdienę rutiną. Universalaus laimės recepto nėra, bet nedideli džiaugsmai, supantys mus, gali sukelti palaimos ir susitaikymo pojūtį.

Mes sugalvojome priminti jums apie smulkmenas, galinčias priversti jus nusišypsoti netgi pačią sudėtingiausią dieną.

Jie jau patys artimiausi draugai

Kai nežinai, kas suvalgė sausainius

Ar matėte, kaip atrodo laiminga žąsis? Ogi štai taip

Pats gyviausias žmogiškas jausmas – tai sumišimas

Kaip apkabinti draugą, kai turi tik letenėles

Po sunkios dienos ruoštis miegui reikia būtent šitaip

Žmonės susėdo ant kelkraščio, kad katytė galėtų pamiegoti ant suolelio

Svarbiausia – neparodyti per daug emocijų. Viskas, jis nebežiūri!

Visi nori šilumos, netgi jei tu trijų dienų viščiukas

Jeigu prašysit maisto dviese, tikimybė jo gauti padvigubėja

Šopingas nuvargina ne tik suaugusius vyrus

Pats mieliausias grafo Drakulos palikuonis

Reklama

Vaiko gimimui turi ruoštis VISA šeima

Todėl mama mokosi vystyti kūdikį su tais, kurie šalia

Laimingo ir išdidaus tėčio akys

Šiuose namuose žino, kad nebųna savų ir svetimų

Sakoma, kad žmonės, ilgai gyvendami kartu, supanašėja. Gyvūnams tai irgi galioja.

Meilė gali tave atrasti pačioje neįtikimiausioje vietoje

Nieks nemėgsta mirkti po lietumi

Pagaliau nosis pateisino lūkesčius

Nieko ypatingo, tiesiog mergaitė rodo kapibarai gulbę

Vizitą pas gydytoją galima padaryti linksmą tik taip

Štai kas iš tiesų myli savo darbą

Nepamirškite sveikintis su kaimynais: kai kurie iš jų to labai laukia

Šeimos susijungimas

Katinui einasi puikiai, to paties jis linki ir jums

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + fourteen =

Įdomybės

Prognozės 2019-iesiems: kai kam jie žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi metai

Gruodžio 31-osios naktį skaičiuosime jau paskutines bėgančias senųjų metų minutes ir pasitiksime atskubančius 2019-uosius, būsimus Kiaulės metus. Daug kas pasakys, kad šie metai bus tikrų tikriausiai kiauliški, pilni įvairiausių kiaulysčių.

Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo įspūdžio. Juk kiaulė yra ramus ir taikus gyvūnas, nesunkiai prisijaukinamas ir draugiškas. Ir aišku, retsykiais mėgstantis papokštauti, bet kas to nemėgsta? Tai būtina gyvenimo dalis, antraip jis nebūtų toks įdomus.

Horoskopą parengė Gediminas Kamarauskas.

Pasak kortų, metai apskritai žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi. Laimė nusišypsos daugelio profesijų atstovams, padovanos ne vieną galimybę, progą tobulėti, augti, judėti į priekį. Ar tuo pasinaudosime, priklausys tik nuo mūsų. Nes tik nuo mūsų darbo ir pastangų priklausys, kokie bus rezultatai. Laimėjimai ir pergalės pasiekiami darbais, o ne žodžiais. Taigi pažvelkime, kas Naujaisiais metais laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

AVINAS

Naujieji metai Avinams bus itin palankūs. Bene iš visų Zodiako ženklų Fortūna bus dosniausia būtent jiems – atneš taip laukiamus teigiamus pokyčius, suteiks naujas galimybes, atvers naujus kelius, pažers malonių netikėtumų. Sėkmė aplankys asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Avino ženklo atstovams pavyks susirasti gerai apmokamą darbą, sulaukti įvertinimo, atlyginimo pakėlimo, pakilimo karjeros laiptais, tobulėjimo pasiūlymų. Kartu lauks įdomios pažintys, susitikimai, žmonės, kelionės, meilė – visa tai į jūsų gyvenimą įneš naujų spalvų, vėjų, patirties. Nors metai, gali atrodyti, ir prasidės įprastai, be jokių didelių pasikeitimų, tačiau viskam savas laikas: nereikia skubinti įvykių – likimas viską sudėlios į savo vietas. Sėkmė pati jus susiras.

JAUTIS

Jaučio, kaip ir Avino, taip pat laukia ganėtinai sėkmingi metai, ypač finansine prasme. Bet šiuo atveju sėkmė yra ne atsitiktinė, o užsitarnauta – ilgo ir sunkaus triūso rezultatas, kuris dar nebus iki galo pasiektas ir įtvirtintas. Tačiau jau bus galima raškyti pirmuosius vaisius, kurie suteiks daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Pastangos darbe, viršvalandžiai, iniciatyvos, pasiaukojimas nenueis perniek – sulauksite apdovanojimo, paskatinimo, tinkamo pripažinimo, verslo pagyvėjimo – kas ženkliai papildys jūsų piniginę. O papilnėjusi piniginė leis labiau mėgautis gyvenimu, pramogomis, ramybe, atostogomis; susikursite patogią ir ramią aplinką.

Tik nereikėtų pamiršti – neužmikite ant laurų. Meilės horizonte vyraus idiliška romantika, šilti santykiai.

DVYNIAI

Iškritusi Imperatoriaus korta dvyniams žada aktyvius ir produktyvius metus. Jūsų ambicijos – grynai pragmatiškos: materialinė sėkmė ir gerovė, kitaip tariant, susikurti sau vietą po saule ir joje įsitvirtinti. Šiais metais ryžtingai imkitės realizuoti savo užmojus, idėjas, vykdykite projektus, naujus sandorius.

Asmeninės savybės, tokios kaip racionalumas, loginis mąstymas, organizuotumas, vidinė stiprybė jums leis pasiekti norimų rezultatų. Kaip darbinėje erdvėje, taip ir namuose, šeimyniniame gyvenime lengvai išlaikysite stabilumą, nes jūs – stiprioji santykių pusė, tačiau vertėtų neperžengti ribų. Taip pat galimas ir šeimos pagausėjimas.

VĖŽYS

2019-ieji Vėžiams – meilės ir jausmų metai. Kaip Fortūna gausiai apdovanos Avinus, taip Vėžius Amūras apipils laime asmeniniame gyvenime. Pagaliau sutiksite žmogų, kuris jums atvers širdį, pasiūlys nuoširdžius jausmus ir draugystę. Meilė taip suliepsnos, kad netrukus gali suskambėti ir vestuvių varpai. Jūsų gyvenime pasirodys vaivorykštė, kuri pripildys laimės, šviesos ir harmonijos. Namuose pasigirs ir mažylio verksmas…

Bet kokiu atveju, vienišų ar jau santykius užmezgusių žmonių laukia laimingi, prasmingi ir vaisingi metai. Atrodytų Amūro specializacija – tik meilė, tačiau ir profesiniame gyvenime jis jūsų nenuskriaus.

LIŪTAS

Liūtas karalius kitais metais pateisins savo vardą ir įrodys, ko jis vertas. Nes tam, kad pasiektumėte tai, ko trokštate, jūs pasiryžote kantriam ir daug jėgų reikalaujančiam darbui. Priėmėte asmeninį iššūkį – pereiti duobėtą kelio ruožą, įveikti ne vieną kliūtį. Ir ne veltui! Jūsų užsibrėžti siekiai kitąmet bus pasiekti ir įgyvendinti. Atkaklumas ir užsispyrimas leis jums džiaugtis pelnyta pergale. Finišas jau labai arti.

Reklama

O kartu galėsite atsipūsti ir pasimėgauti gyvenimu. Kalbant apie santykius, jų pagrindas ne tikroji meilė, bet daugiau abipusis susižavėjimas…

MERGELĖ

Praeitis meta ilgus šešėlius. Taip galima pavadinti kitus Mergelės ženklo atstovų metus. Praeitis darys didelę reikšmę dabarčiai ir ateičiai. Sutiksite seniai matytus draugus, pažįstamus, giminaičius, gali pasirodyti netgi ir buvusi meilė, kuris sukels širdžiai mielus prisiminimus. O tai jus sugrąžins į praeitį ir suteiks optimizmo, vilties, pasitikėjimo.

Tačiau praeities grįžimas nesukels liūdesio ar užmirštų nuoskaudų, veikiau atvirkščiai – turės teigiamų požymių: galite sulaukti pagalbos, naudingų pasiūlymų, atnaujinsite ryšius ar svarbiausia buvusius santykius. Didelė tikimybė pakeisti darbą ir gyvenamąją vietą.

SVARSTYKLĖS

Būsimi metai Svarstyklėms nežada lengvo, ramaus ir patogaus gyvenimo. Kortos prognozuoja būsiant sudėtingą laikotarpį – artinasi audra, kuriai privalu pasiruošti ir išgyventi. Audra, kai žmogus turės parodyti savo sugebėjimus įveikti jam siunčiamus išbandymus, keliamus iššūkius, susidoroti su jam mestais likimo patikrinimais. Teks susimąstyti, susitelkti ir apginti save, savo poziciją, susikurtą komforto zoną ir parodyti, kad jūs esate verti to, ką turite, ką užsidirbote. Be to, gali tekti susiremti su žmonėmis, kurie jūsų nemėgsta, ypač darbe, biure ar verslo aplinkoje. Santykiai, jausmai taipogi nusimato vėjuoti, permainingi; juose galite sulaukti ir netikėtų pasikeitimų.

SKORPIONAS

Kitus metus pasitiksite puikiai nusiteikę, pilni jėgų, idėjų, minčių, ką ir kaip sukurti, pasiekti, nuveikti. Laukia puikios tobulėjimo galimybės, sėkmingos darbo paieškų perspektyvos, pelningi verslo sandorių sudarymai, investicijos. Ir būtent kiti metai yra itin palankūs šiam asmeniniam augimui, gerovės siekimui – tereikia mokėti pasiimti iš gyvenimo tai, ką jis suteikia.

Kita vertus, jūs ir patys žinote, kad tai – jūsų laikas, kada reikia veikti ir pasiimti iš gyvenimo viską, ką jis siūlo. Ir jums pasiseks. Tuo tarpu meilės reikaluose nedėkite daug vilčių, nes tikrosios meilės dar teks palaukti. Dievaitis Erotas jūsų atžvilgiu turi kiek kitokių sumanymų.

ŠAULYS

Bene didžiausi iššūkiai laukia Šaulių. Jeigu Svarstyklėms dangus pasiųs vidinius išbandymus, tai Šaulius užgrius tas dangus, pridėdamas virtinę nesėkmių. Nusiteikite galimoms gyvenimo negandoms – darbo praradimas, finansinių išteklių sumažėjimas, bankrotas, skurdas, ligos, skyrybos, santykių aštrumas. Iki tol vyravęs stabilumas ir staiga užklupęs neužtikrintumas dėl savo padėties jums kels susirūpinimą ir užduos ne vieną klausimą. Ir ne veltui. Atkreipkite dėmesį į užuominas, smulkmenas, imkitės veiksmų, kad netektų išgyventi juodo periodo. Gali būti, kad teks rūpintis pasiligojusiu giminaičiu ar šeimos nariu. Būkite stiprūs, nepasiduokite. Kuo tamsesnė naktis, tuo greičiau švinta.

OŽIARAGIS

Užsispyrimas vertinamas dvejopai: ir teigiamai, ir neigiamai. Tačiau Ožiaragių atveju tai ypač naudinga, nes būtent užsispyrimo ir nuoseklaus darbo dėka jūs galėsite pasiekti aukštų rezultatų. Ir tie rezultatai jus džiugins. Jums pavyks ne tik susikurti finansinį stabilumą, kas leis pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir pelnyti kolegų, vadovų pagarbą bei simpatijas. Jūs būsite įvertinti, o tai pakels jūsų savivertę. Aplink save subursite vieningą, ištikimą komandą, kuri padės išspręsti kylančius sunkumus.

Santykiuose, draugystėje, šeimoje kardinalių pokyčių neprognozuojama: ramybė, santarvė, sutarimas – mėgausitės mylimųjų jums rodomu dėmesiu, dovanomis ar mielais siurprizais.

VANDENIS

Artėjantys metai Vandeniams išties svarbūs ir reikšmingi. Jie atneš plačias galimybes visose gyvenimo srityse, kurios atvers kelius į geresnį gyvenimą. Tačiau privalote suvokti, kad viskas priklausys tik nuo jūsų – ar gebėsite jomis pasinaudoti. Tam jūs turite visas reikalingas asmenines savybes – kūrybiškumą, valios stiprybę, susikaupimą, sumanumą, pasitikėjimą savimi ir jos turi būti panaudotos. Taigi svarbiausias uždavinys bus įsisąmoninti jumyse susikaupusią vidinę energiją, gabumus ir žinias, išdrįsti pasakyti sau „aš galiu“. O kai tai suprasite, imkite veikti, siekti užsibrėžtų tikslų, nes kad ir kas benutiktų, jūs be vargo surasite išeitį iš susidariusios keblios padėties.

ŽUVYS

Paskutiniajam Zodiako ženklui krintančios kortos žada sėkmingus metus. Pasitaikys ne viena galimybė, kai galėsite pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka ir patinka. Bet kokiu pasirinkimo atveju jūs neprašausite, jus pasitiks sėkmė – ar tai būtų perėjimas iš vieno darbo į kitą, ar naujų verslo partnerių siūlomas projektas, ar tiesiog norimas pirkinys.

Santykiuose lydės romantika, harmonija, abipusis supratimas ir malonus sutarimas, tačiau planus apie santuoką derėtų vertinti atsargiai. Nepristigksite vilties, tikėjimo ir visada liksite optimistiški, matysite šviesią ateities perspektyvą, kad ir kokia sudėtinga atrodytų situacija. Su tokiu nusiteikimu ir laikysena Žuvys, kaip tikros profesionalės, lengvai perplauks audringą gyvenimo jūrą.

www.moteris.lt

Continue Reading

Įdomybės

Mokykitės tėvai: mama rengia mažylę juokingais kostiumais, kol ji miega (Foto)

Susipažinkite su fotografe Lora Izumikava (Laura Izumikawa) ir jos 4 mėnesių dukrele Džoui Mari (Joey Marie). Jauna mama papasakojo leidiniui Buzzfeed, kad ji negalėjo ramiai žiūrėti į tai, kaip miega jos mažylė, ir vieną kartą jos galvoje atsirado įdomi idėja – rengti dukrelę juokingais ir vaizdingais kostiumais, kol ši miega. „Džoui kietai miegojo, ir aš pagalvojau, kad bus linksma aprengti ją įvairiais juokingais kostiumais, o vėliau mūsų nuotraukas išsiuntinėti tėvams ir draugams“, – taip pasakoja Lora.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Sulaužykime stereotipus

DEKLARACIJA

Jeigu jus įtikinėja, kad turite dirbti dėl kieno nors gerovės, – netikėkite. Jeigu jums įrodinėja, kad  šiame pasaulyje viskas pasiekiama sunkiu darbu, – netikėkite. Jeigu jums bando prikabinti žiaurią kovą už vietą pasaulyje – netikėkite.

Jeigu jus bando įraukti į sektą arba į bendruomenę, kur reikalingas „jūsų indėlis bendram labui“, – netikėkite. Jeigu jums kalba, kad gimėte skurde, todėl taip ir turite nugyventi visą gyvenimą – netikėkite. Jeigu jums bando įteigti, kad jūsų galimybės ribotos, – netikėkite.

SAMPROTAVIMAI

Reklama

Transerfinge, vadovaujantis sveiku protu, viskas apversta nuo kojų ant galvos. Tarp kitko, tą patį galima pasakyti ir apie sveiką protą, vertinant iš Transerfingo pozicijų. Jeigu jūs nenorite mėgautis vidutiniais pasiekimais, jeigu jūs savo vieninteliame šiame gyvenime siekiate gauti viską „pagal pilną programą“, tada jūs – Keleivis.

Transerfingo keleivis nėra likimo pasirinktasis – tai jis pasirenka likimą. Jūs pasieksite visa, ko norite, jeigu jums pavyks išjudinti savo sveiko proto monolitą. Žmogus klaidingai suvokia racionalią pasaulėžiūrą kaip nepažeidžiamą įstatymą.

Tačiau šis įstatymas „netikras“ ir jį galima sulaužyti. Jūsų gyvenime atsitinka nepaaiškinamų „stebuklų“. Tai kodėl neįsileidus vieno iš stebuklų į savo gyvenimą? Reikia tik leisti sau turėti tai, ko širdis geidžia. Jeigu tik jūs nusimesite nuo savęs perspėjimų ir apribojimų pinkles, kuriomis jus apraizgė svyruoklės, nuoširdžiai patikėsite, kad esate verti savo svajonės, ir leisite sau turėti tai, ko trokštate visa širdimi, – tai jūs gausite.

Vadimas Zelandas ‚Transerfing realijos“

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending