Connect with us

Life

42-ejų metų moteris manė, kad laukiasi trijulės. Bet gimdymo metu gydytojų ir mamos laukė staigmena

Kimberli Fugat – visiškai normali moteris. Kažkada ji laimingai ištekėjo ir greitai sutuoktiniai susilaukė dukters. Bet 42-metė Kimberli sužino tai, ką jos amžiaus moterys laiko neįmanomu : moteris laukiasi jau 13 savaičių. Naujiena šeimai, o ypač Kimberli vyrui, tapo didele staigmena, kuri, kaip paaiškėjo vėliau, buvo ne vienintelė. Kimberli laukėsi trynukų.
Sutuoktiniai netgi pagalvodavo apie antrą vaikelį, bet naujiena apie trynukus juos šokiravo. Kregas labiausiai jaudinosi dėl žmonos amžiaus.

Kaip ten bebūtų, pora ėmė ruoštis naujų šeimos narių atėjimui. Mažyliams, kaip matėsi, irgi norėjosi greičiau papulti į naujus namus – kūdikiai nusprendė ateiti į šį pasaulį po šešių nėštumo menesių.

Gimdymas, laimei, vyko gerai: gydytojai išėmė sveikus trynukus, tik staiga visi nustėro:

Aš matau dar kojytes! — suriko vienas iš daktarų.

Aš sušukau „ne!“ — pasakoja Kimberli.

Pagalvojus, visa tai yra neįtikėtina ir keičia visą mūsų gyvenimą – šypsodamasi pasakoja motina.

Aš stengiausi po truputį priprasti, suvirškinti šią situaciją su kiekviena diena. Aš žinau, kad viskas bus gerai.

Kai jau visi neįtikėtini įvykiai, atrodo, pasibaigė, Fugat šeimos laukė dar viena neįtikėtina naujiena. Mažyliai, pasirodo, buvo monozigotiniai dvyniai. Tokio atvejo galimybė yra 1 iš 13 milijonų – dažniau jau žmones žaibas nutrenkia….

Reklama

Daktaras Džeimsas Bofilas netikėjo tuo, kas įvyko:

Aš tiesiog pritrenktas… Kolega man papasakojo apie tai. Aš maniau, ji iš manęs šaiposi!

Gimusios anksčiau laiko, mergytės dar turėjo likti ligoninėje. Po keleto savaičių jas paleido namo, kur jas pagaliau pasitiko vyresnioji sesuo.

Kimberli tuo tarpu iš naujo mėgavosi motinos vaidmeniu:

Aš prabundu kiekvieną rytą, matau jų šypsenas, girdžiu pirmuosius gugavimus – džiaugsmas mane tiesiog perpildo! Šios mažylės tapo pačia didžiausia staigmena mano gyvenime, ir dabar aš nebeįsivaizduoju savo egzistavimo be jų.

Dabar Kimberli skaito keturių mergyčių gimimą neįtikėtinu likimo posūkiu, be kurio jos gyvenimas dabar jau nebebūtų toks saulėtas. Kažkada ji net neplanavo antro vaikelio, bet, laimei, motina gamta pasielgė savaip, padovanodama jai keturias dukrytes iškart!

Geriausi dalykai įvyksta netikėtai, tai ir įrodo šeimos Fugat istorija. O jūs girdėjote panašių nuostabių istorijų?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + 10 =

Life

8-nerių metų mergaitė albinosė iš Jakutijojs pavergė internetą

Narianą medžioja įžymios modelių agentūros.

Aštuonmetė Nariana iš Jakutijos pavergė visų kiečiausių pasaulio modelių skautų širdis. Visa tai įvyko po to, kai į internetą pateko jos nuotraukos. Mergaitę jau pavadino Sibiro Snieguole.

Nariana – albinosė mergaitė su didelėmis mėlynomis akimis. Stebėtina, kad visi Narianos giminaičiai (ji turi vyresnę 14 metų seserį Kariną ir jaunesnį broliuką, kuriam nėra nė metukų) yra tipiški Jakutijos atstovai – tamsiais plaukais ir tamsiomis akimis.

Nariana yra pirmoji albinosė iš abiejų tėvų giminių kartų. “Pats neįtikimiausias žmogutis, kurį esu matęs savo akimis” – pasakojo fotografas Vadimas Rufovas, padaręs pirmąją Narianos fotografiją. Būtent po jo fotosesijos, kurią Vadimas įkėlė į instagramą, Narianą užgriuvo populiarumas.

“Aš atsitiktinai radau ją instagramoje. Pamačiau rekomenduojamuose postuose ir iškart parašiau pranešimą. Pasirodo, ji yra mano giminių kaimynė. Pokalbio su jos motina metu paaiškėjo, kad mergytei sunku būti saulėje, ji turi dėvėti akinius nuo saulės, todėl nusprendėme fotografuoti studijoje. Aš pakviečiau juos į Jakutską, suorganizavau fotosesiją”, – pasakojo Vadimas.

Reklama

Tiesa, mergaitės mama Jelena visai nenori tiesiog dabar susieti dukters gyvenimo su modelio karjera, ji mano, kad jos dukrai dar anksti tapti gliancinių žurnalų žvaigžde: “ Mes jau esam gavę daug pakvietimų iš modelių ir reklamos agentūrų, bet aš nenoriu, kad ji jau dabar dirbtų modeliu. Vaikas turi turėti vaikystę”.

https://www.instagram.com/p/BS-1lBIDo0L/

Dabar Narianą iš tikrųjų “medžioja” žinomos modelių agentūros, todėl tėvai nusprendė pasamdyti savo agentą.

Continue Reading

Life

109-metų senelis mezga mažus megztukus, kad išgelbėtų pingvinus

Pasaulis ne be gerų žmonių. Alfredas Deitas Australijoje žinomas ne tik kaip seniausias šalies gyventojas, bet ir garsėja savo pomėgiu megzti.. Alfis pamėgo megzti beveik prieš 80 metų, kai sesuo paprašė numegzti megztuką sūnėnui. Ir štai, praėjus tokiam ilgam laiko tarpui, leisdamas jam likusį gyvenimą senelių namuose, Alfredas gauna pasiūlymą megzti megztukus pingvinams.

Reikalas tame, kad prie Filipo salos išsiliejo nafta, ir pingvinų gynybos fondas kreipėsi į visus mezgimo mėgėjus dėl pagalbos, gelbstint pingvinus. Pasirodo, kad kai pingvinai išplaukia iš vandenyno, jie stengiasi atsikratyti prilipusios naftos, o rydami ją, jie gali žūti. Nafta persismelkia netgi per riebalų raukšles po plunksnomis, ir jei pingvinai išpešios jas, jie tiesiog sušals.

Reklama

Ši idėja labai įkvėpė Deitą, jis buvo tiesiog laimingas, kad jo pomėgis gali atnešti naudos. O pingvinų gynybos fondas paskelbė Alfredą Deitą savo garbingu vyriausiuoju mezgėju.

Pagyvenusiojo Alfredo istorija taip įkvėpė žmones, kad dabar megztinukus atsiunčia žmonės iš viso pasaulio.

Continue Reading

Life

Istorija apie batelius, pakeitusi mano požiūrį į gyvenimą

Prosenelė tapo našle būdama 27 metų. Ir dvi mergaitės ant rankų. O mažasis berniukas mirė. Pinigų trūksta, gyventi sunku…

Alga maža, reikia būti labai labai taupiai. Taupyti ir protingai leisti pinigus ūkio reikmėms. Ji taip ir darė. Taip ir gyveno.

Po to parduotuvėje pamatė tuos batelius. Puošnūs, madingi, lakuoti, su kulniuku – „taurele“. Ir nusipirko.  Kaip tik jos kojai tiko, kaip nulieti. O namuose įsijungė patefoną ir truputėlį pašoko: juk ji dvejus metus nešoko. Ir dvejus metus taupiai gyveno, skaičiuodama kiekvieną kapeiką, nors gyventi ir nelabai norėjosi. Ji ilgėjosi vyro ir berniuko. Bateliai buvo labai brangūs, ji išleido visus pinigus. Ir ji su siaubu galvojo, kaip reikės gyventi su vaikais ir kas bus rytoj.

Reklama

O nieko blogo nenutiko. Pasiskolino pinigų, pamažu atidavė, sau mažiau sriubos įsipildavo ir mėsą atiduodavo dukterims. O pati valgė duoną ir karštą vandenį gėrė – tai menkniekis, todėl, kad turėjo batelius. Sau kaspinėliais!

Su šitais bateliais ji nuėjo į vakarėlį pas pažįstamus, ten ją įsimylėjo alaus daryklos direktorius, pasipiršo ir po metų ji ištekėjo. Ir laimingai gyveno. Mergaitės buvo aprengtos ir sočios, abi įsigijo aukštąjį išsilavinimą.

Nors buvo karas ir visokios baisybės, bet bateliai, prisiminimai apie batelius – jie, žinoma, susidėvėjo – labai palaikė! Tai buvo pats džiugiausias prisiminimas! Ir būdama 90 metų prosenelė prisiminė tų nuostabių batelių pirkimą. Šypsodamasi su visomis smulkmenomis pasakojo apie tą jaudinantį momentą. Ji retai šypsojosi: gyvenimas buvo rūstus.

Ir štai, ką aš galvoju: pirkite viską, ko širdis geidžia. Netgi jeigu turite labai mažai pinigų. Truputėlį pasiskolinkite, apsisukite, atidėkite apmušalų ar sodo inventoriaus pirkimą. Arba tualeto kriauklės. Arba dar ko nors svarbaus. Kai kurie pirkiniai gali išgelbėti gyvenimą ir pakeisti likimą, nors be jų galima puikiausiai išsiversti – be batelių su kaspinėliais. O jūs vis tiek nusipirkite. Ir kažkas gero atsitiks, ir norėsis gyventi. Ir šokti grojant patefonui. Ir susipažinsite su kuo nors įdomiu. O paskui proanūkei pasakosite apie batelius. Būdama 90 metų.  Šypsodamasi…

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending