Connect with us

Life

42-ejų metų moteris manė, kad laukiasi trijulės. Bet gimdymo metu gydytojų ir mamos laukė staigmena

Kimberli Fugat – visiškai normali moteris. Kažkada ji laimingai ištekėjo ir greitai sutuoktiniai susilaukė dukters. Bet 42-metė Kimberli sužino tai, ką jos amžiaus moterys laiko neįmanomu : moteris laukiasi jau 13 savaičių. Naujiena šeimai, o ypač Kimberli vyrui, tapo didele staigmena, kuri, kaip paaiškėjo vėliau, buvo ne vienintelė. Kimberli laukėsi trynukų.
Sutuoktiniai netgi pagalvodavo apie antrą vaikelį, bet naujiena apie trynukus juos šokiravo. Kregas labiausiai jaudinosi dėl žmonos amžiaus.

Kaip ten bebūtų, pora ėmė ruoštis naujų šeimos narių atėjimui. Mažyliams, kaip matėsi, irgi norėjosi greičiau papulti į naujus namus – kūdikiai nusprendė ateiti į šį pasaulį po šešių nėštumo menesių.

Gimdymas, laimei, vyko gerai: gydytojai išėmė sveikus trynukus, tik staiga visi nustėro:

Aš matau dar kojytes! — suriko vienas iš daktarų.

Aš sušukau „ne!“ — pasakoja Kimberli.

Pagalvojus, visa tai yra neįtikėtina ir keičia visą mūsų gyvenimą – šypsodamasi pasakoja motina.

Aš stengiausi po truputį priprasti, suvirškinti šią situaciją su kiekviena diena. Aš žinau, kad viskas bus gerai.

Kai jau visi neįtikėtini įvykiai, atrodo, pasibaigė, Fugat šeimos laukė dar viena neįtikėtina naujiena. Mažyliai, pasirodo, buvo monozigotiniai dvyniai. Tokio atvejo galimybė yra 1 iš 13 milijonų – dažniau jau žmones žaibas nutrenkia….

Reklama

Daktaras Džeimsas Bofilas netikėjo tuo, kas įvyko:

Aš tiesiog pritrenktas… Kolega man papasakojo apie tai. Aš maniau, ji iš manęs šaiposi!

Gimusios anksčiau laiko, mergytės dar turėjo likti ligoninėje. Po keleto savaičių jas paleido namo, kur jas pagaliau pasitiko vyresnioji sesuo.

Kimberli tuo tarpu iš naujo mėgavosi motinos vaidmeniu:

Aš prabundu kiekvieną rytą, matau jų šypsenas, girdžiu pirmuosius gugavimus – džiaugsmas mane tiesiog perpildo! Šios mažylės tapo pačia didžiausia staigmena mano gyvenime, ir dabar aš nebeįsivaizduoju savo egzistavimo be jų.

Dabar Kimberli skaito keturių mergyčių gimimą neįtikėtinu likimo posūkiu, be kurio jos gyvenimas dabar jau nebebūtų toks saulėtas. Kažkada ji net neplanavo antro vaikelio, bet, laimei, motina gamta pasielgė savaip, padovanodama jai keturias dukrytes iškart!

Geriausi dalykai įvyksta netikėtai, tai ir įrodo šeimos Fugat istorija. O jūs girdėjote panašių nuostabių istorijų?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − six =

Fresh articles

Facebook

Trending