Connect with us

Patarimai

5 dalykai, kuriuos jums seniai reikėjo ištrinti iš savo telefono

Dauguma psichologų teigia, kad praeities vieta yra praeityje. Daugelis iš mūsų gyvena prisimindami praėjusius laikus ir kiekvieną kartą krūpčioja, jei kas nors iš pažįstamų nori paimti jų mobilųjį telefoną. Kad nereikėtų raudonuoti dėl viso šlamšto, kuris yra susikaupęs jūsų telefone, rekomenduojame jums reguliariai atlikti „valymą“ ir atsikratyti visų nereikalingų dalykų. Tai ne tik prailgins jūsų telefono veikimo laiką bei išvalys jo atmintį, bet ir apsaugos nervų ląsteles.

Taigi, pristatome jūsų dėmesiui 5 dalykus, kuriuos jums seniai reikėjo ištrinti iš savo telefono.

  1. Nesėkmingos nuotraukos ir dublikatai

Tikriausiai, daugelis iš mūsų turi telefone didelį kiekį išsaugotų nuotraukų su neryškiais veidais, netinkamu rakursu ir blogu apšvietimu, o taip pat beveik identiškų kadrų. Mažai tikėtina, kad norėsite parodyti šias nuotraukas kitiems. Tai kam jas laikyti telefone? Ištrinkite visas nereikalingas nuotraukas bei palikite tik geras.

  1. Kontaktus, kurie pažymėti „Neatsilėpti!“

Prisipažinkite, kad jūsų telefone yra bent keli adresatų numeriai, kurie pažymėti taip: „Neatsilėpti!“, „Vitalijus klubas“, „Maksas iš interneto“, „Nekelti“ ir panašiai. Jei jūs tikri, kad daugiau niekada su jais nesusisieksite telefonu bei norite ištrinti šiuos adresatus iš savo gyvenimo, tai pasidarykite savo telefone visų kontaktų reviziją. Palikite tik tuos adresatus, kurie tikrai jums reikalingi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + nine =

Fresh articles

Facebook

Trending