Connect with us

Sveikata

5 naminiai gyvūnai, kurie šeimininkus veikia kaip vaistai

Kartais naminiai gyvūnai mums kelia daug rūpesčių, tačiau, pasirodo, kad jie turi nemažai pranašumų, vienas iš jų – padeda išsivaduoti nuo daugelio negalavimų.

Sužinojome, kokią įtaką žmogaus sveikatai daro mūsų augintiniai. Tikimės, kad tai jus paskatins įsigyti naują draugą arba dar labiau vertinti jau turimą bičiulį.

1. Šunys.

Su šunimi neteks liūdėti: ilgalaikiai pasivaikščiojimai, žaidimai, dresūra – nė nepastebėsite, kaip jums ištirps nereikalingi kilogramai. Antra, jūsų cholesterolis vėl bus normalus, užmiršite uždegimus ir kitus negalavimus, susijusius su nejudriu gyvenimo būdu.

Kai glostome šunį, mūsų organizme išsiskiria dofaminas, vadinamas „laimės hormonu“. Sumažėja nervingumas, depresyvumas ir kiti su žmogaus psichika susiję negalavimai.

2. Katės.

Manoma, kad katės absorbuoja neigiamą energiją. Murklės jaučia, kur jums skauda, ir atsigula ant tos jūsų kūno vietos, norėdamos „sušildyti“.

Vienas pačių maloniausių kačių „vaistų“ – murkimas. Jis ramina nervų sistemą, normalizuoja kraujospūdį ir širdies ritmą. Dar yra įrodyta, kad murkimas turi įtakos kaulų stiprinimui. Kaulai greičiau suauga po lūžių.

3. Papūgėlės.

Reklama

Paukščių trelės ramina ir normalizuoja širdies ritmą. Rytą papūgėlių skleidžiami garsai padeda jums atsibusti. Jau iš ryto būsite aktyvesni, nes paukščių garsai organizmą veikia kaip ritminė muzika.

Manoma, kad papūgos gali sumažinti širdies skausmą ir padeda išsigydyti mikčiojimą.

4. Žuvytės.

Žuvytės akvariume – geriausias vaistas numalšinti stresą. Jeigu 30 minučių stebėsite, kaip ramiai plaukioja žuvytės, jūs nusiraminsite, pasidarys normalus pulsas ir kraujospūdis.

5. Triušiai.

Triušiai ir kiti smulkūs graužikai „priskiriami“ nepasitikintiems savimi, uždariems žmonėms, ypatingai vaikams. Bendravimas su žiurkėnais, jūrų kiaulytėmis ir triušiukais padeda įveikti nerimą.

Glostant mažyčio gyvūnėlio kailį, vystosi smulkioji motorika, sumažėja agresijos ir nerimo lygis, žmogus nusiramina, atsipalaiduoja.

Manoma, kad dekoratyviniai triušiai ir žiurkėnai gydo sąnarių ligas, o baltosios pelės padeda išvengti neurozių.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 13 =

Sveikata

Ši 85 metų moteris taip pakeitė savo kūną, kad nuo to vaizdo netekau amo…

Ana Pieske (Anna Pesce) – parasta pensinio amžiaus moteris iš Niujorko valstijos JAV. Tiksliau, buvo paprasta. Jai 85 metai ir visai neseniai ji atrodė taip, kaip ir turėtų atrodyti jos amžiaus žmogus. Vaikai ir anūkai bobulę dievina ir visada manė, kad ji puikiai laikosi. O tai, kad keletą metų Ana kentė chroniškus nugaros skausmus, atrodė visiškai įprasta. Toks amžius. Net pati moteris jau nebesitikėjo išvengti skausmo, kol vieną kartą neišvyko aplankyti dukters.

Lipdama laiptais ji patyrė tokį skausmą, kad vos begalėjo pastovėti ant kojų. Visą likusį laiką, kurį praleido pas dukrą, ji turėjo naudotis invalido vežimėliu. Moteriai iš tikrųjų labai nepatiko mintis, kad ir toliau teks likti bejėge. Ji nutarė rasti būdą, kaip tą problemą išspręsti.

„Aš viską išbandžiau, – prisimena ji. – Gydymas adatomis, fizioterapija, ėjau pas manualinės terapijos specialistą. Po visų procedūrų šiek tiek pagerėjo, bet greitai skausmas grįžo“. Maždaug po trijų mėnesių Ana susipažino su 28 metų Reičel Džesien (Rachel Jesien).

Reičel pati kentė nugaros skausmus, todėl susidomėjo joga. Paskui ji tapo instruktore. Mergina ėmė lankyti pagyvenusią moterį ir parodė pratimus, kurie pagerina laikyseną ir sustiprina nugaros raumenis.

Reklama

Praėjo tik mėnuo , o Ana jau pajuto rezultatą. Ji galėjo pabandyti sudėtingesnius pratimus.

Prabėgo dveji metai ir dabar jūs patys galite matyti, kaip pasikeitė moters kūnas! Ji vėl gali ištiesinti nugarą. Reičel tapo pripažinta instruktore ir dabar daugelis svajoja pakliūti į jos rankas.

Gydytojai patvirtina, kad jogos pratimai padeda išvengti nugaros skausmų. Anos istorija įrodo, kad niekada nevėlu rūpintis savo kūnu. Bet būkite atsargūs – kad pagerėtų, reikia daug laiko ir kantrybės. Ir gero mokytojo. Ommmmm….

Continue Reading

Sveikata

Gydytojai paaiškino, kuo kiaulienos lašiniai yra naudingi žmogaus organizmui

Nenuostabu, kad kiaulienos taukai yra vienas iš pagrindinių gyvulinių riebalų šaltinių. Štai kodėl šio produkto naudingos savybės jau ilgą laiką kelia ginčus tarp gydytojų ir dietologų.

Lašiniai yra storas poodinis kiaulės riebalų sluoksnis, kuriame kaupiasi įvairios bioaktyvios medžiagos, riebaluose tirpūs vitaminai, antioksidantai. Mažai kas žino, bet lašiniuose yra labai naudingų žmonių sveikatai rūgščių šaltinis. Visų pirma palmitino, oleino, linoleino, linoleno ir stearino rūgštys.

O lašiniuose esantys riebalai – būtinas žmogaus organizmui maisto komponentas. Turiu pasakyti, kad būtent riebalų sudėtis lemia jos naudą mūsų sveikatai.

Šiame produkte yra vitaminų A, E, D, F, mikroelementų ir riebalų rūgščių. Viena iš pagrindinių rūgščių, esančių riebaluose, yra arachidono rūgštis. Dėl šio komponento riebalai pagerina smegenų ir širdies veiklą. Teigiamai veikia inkstų ir kraujotakos funkcijas. Arachidono rūgštis mūsų kraują valo, pašalindama iš jo toksinus ir cholesterolį.

Reklama

Todėl, padidėjus cholesterolio kiekiui kraujyje, rekomenduojama valgyti truputį lašinių kasdien. Tai normalizuoja cholesterolio kiekį ir jo plokštelių skaičių ant kraujagyslių. Gydytojai teigia, kad lašinių naudingos savybės sustiprėja, jei valgote juos su česnaku, kuris taip pat vartojamas, kovojant su cholesterolio kiekiu kraujyje. Taip pat žinoma, kad lecitinas, esantis riebaluose, stiprina kraujagysles ir ląstelių membranas, todėl jos tampa elastingesnėmis.

Kalbant apie kontraindikacijas, tokių nėra, išskyrus individualias. Tačiau gydytojai rekomenduoja valgyti lašinius saikingai. Galų gale, norint gauti maksimalią naudą iš šio produkto, rekomenduojama jo naudoti nedaug.

Continue Reading

Sveikata

Natūralus antibiotikas, kuris atstos daugybę vaistų!

Šis natūralus antibiotikas slopina uždegiminius procesus, naikina bakterijas ir jų sukeltas infekcijas. Didelis privalumas, kad skirtingai nuo sintetinių antibiotikų, jis nesukelia jokių šalutinių poveikių jūsų žarnynui ir virškinimo sistemai, ir yra visiškai saugus.

Ciberžolė (Kurkuma) turi aktyvių gydomųjų junginių ir daugiau nei 150 gydomųjų savybių, įskaitant kancerogenų neutralizavimą, uždegiminių procesų slopinimą ir antioksidantų.

Naudodamį medaus ir ciberžolės mišinį, jūs pagerinsite savo virškinimo sistemos veiklą ir padidinsite naudingųjų bakterijų skaičių žarnyne.

Ingredientai:

Reklama
  • 100 gr. medaus
  • 1 valgomasis šaukštas ciberžolės miltelių

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis iki vienalytės konsistencijos ir supilkite į stiklinį indelį.

Pajutę peršalimo simptomus, vartokite šį vaistą taip:

  • 1 dieną – pusė arbatinio šaukštelio kas valandą.
  • 2 dieną – pusė arbatinio šaukštelio kas 2 valandas.
  • 3 dieną – pusę arbatinio šaukštelio 3 kartus per dieną.

Patartina nepraryti iš karto, o palaukti, kol ištirps burnoje.

Jei vaisto skonis nepatinka, visada galite įmaišyti jį į šiltą pieną ar arbatą.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending