Connect with us

Įdomybės

63 – ejų metų modelis laikoma viena iš gražiausių močiučių pasaulyje

Mes jau ne kartą pasakojome apie žmones, kurie ir brandžiame amžiuje atrodo nuostabiai. Ir šiandien vėl papasakosime apie vieną iš jų. Pažvelkite, šios damos vardas Jasmin Rossi, jai 63-eji.

Tik pažvelkite, argi pasakytumėte, kad jai 63-eji? Daugiau kaip 35 jai neduočiau. Jasmin dirba modeliu, ji filmuojasi apatinių drabužių ir maudymosi kostiumėlių reklamose. Fotografijose ji atrodo labai jauna ir gracinga.

Jos kūnas yra puikios formos. Ir kaip ji to pasiekia?

Ji teisingai maitinasi, reguliariai bėgioja ir užsiima joga.

Reklama

Ji valgo daug žuvies, mėsos ir avokadų. Jasmin niekada nevalgo užšaldytų ir nuriebintų produktų, nešildo maisto mikrobanginėje krosnelėje.

Plaukų priežiūrai ji naudoja aliejus – alyvuogių ir rapsų.

Jasmin nesutinka su nuomone, kad tam, kad turėtume gražią odą, reikia kreiptis į kosmetologą. Jos nuomone (ir iš praktikos), geriausias padėjėjas yra skrabas iš alyvuogių aliejaus ir cukraus.

Savo Instagram paskyroje ji dažnai publikuoja tai, ką valgė pusryčiams, pietums ir vakarienei. Modelis teikia privalumą daržovėms, vaisiams, minkštam sūriui, riešutams, kiaušiniams, sriubai ir košei.

O kokias grožio ir jaunystės paslaptis turte jūs?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × two =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending