Connect with us

Įdomybės

7 filmai apie santykius, kurie niekuo nenusileidžia psichoterapijos seansams

Kartais santykiai pavirsta į supainiotų siūlų kamuoliuką. Jį sunku išpainioti vien tik ilgais pokalbiais virtuvėje. Mes įsitikinę, kad tokiose situacijose padeda ne vien pokalbiai su psichoterapeutu, bet ir geras filmas.

Mes parinkome filmus, po kurių jūs pažvelgsite vienas į kitą kitaip. Išsisaugokite šiuos filmus savo puslapyje!

  1. „Kerol“, 2015

1950 metai, Niujorkas. Filmas senojo Holivudo stiliuje, tačiau be senamadiško siužeto. Elegantiška forma atskleidžiamas dramatiškas turinys – graži ir nuoširdi, tačiau uždrausta meilė.

Filmas pastatytas pagal Patricijos Highsmith knygą „Druskos kaina“. 1953 metai rašytoja parašė knygą apie savo gyvenimo istoriją, kuri sukėlė platų rezonansą.

Ar gali žmonės nurodinėti mums, ką mylėti, o ką ne? Atsisakyti savo jausmų tik dėl tam tikrų taisyklių – ar tai nėra išdavystė?

  1. „Su meile, Rouzė“, 2014

Romantiška komedija pastatyta pagal Sesilijos Ahern romaną. Priminsime, kad „P.S. Aš myliu tave“ – jos kūrinys.

Pagrindiniai veikėjai – Rouzė ir Aleksas. Vieną kartą jie nesuprato vienas kito ir bijojo apie pasikalbėti. Gyvenimas juos išsiskyrė ilgam. Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą.

Mums visai nesvarbu, kokia tvarka tai geriau padaryti: ar pradžioje perskaityti knygą, o gal pažiūrėti filmą. Svarbiausia – suvokti, kad reikia kalbėtis ir nesitikėti, kad būsi suprastas be žodžių.

  1. „Atsitiktinė santuoka“, 2009

Romantiška ir pamokanti komedija. Siužete kelių vieno miesto žmonių gyvenimai. Jie jauni ir ambicingi, o jų tikslas yra vienas – pažiūrėti meilei į akis ir pavergti laimę. Peržiūra dovanoja jaudinančius, juokingus ir jautrius jausmus.

Pedagoginis momentas – pasibaigus filmui, jūs tikriausiai netikrinsite telefono, laukdami savo partnerio SMS žinučių.

  1. „Sunaikinimas“, 2015

Ne filmas, bet motyvacijų krepšys.

Miršta Deiviso, pagrindinio veikėjo, žmona, tačiau jis nejaučia jokių emocijų. Vyras nori suvalgyti saldainių, bet jie įstringa automate. Tuomet pagrindinis veikėjas rašo laiškus kompanijai, kuri atsakinga už automatų priežiūrą. Juose jis išlieja savo asmeninio gyvenimo visas nuoskaudas. Laiškus pastebi klientų aptarnavimo skyriaus darbuotoja Karen.

Našlys filosofuoja „plaktuku“: sunaikina viską, kas yra aplink jo, ir tai daro tam, kad pradėtų gyventi naują gyvenimą.

  1. „Permainų kelias“, 2008

Ir vėl 1950 metai ir Niujorko miesto priemiestis. April ir Frank susituokę jau 7 metus, jie turi du vaikučius. Šeima priskiria save prie viduriniosios klasės, tačiau svajoja įveikti rutiną. Jie labai nori persikraustyti į Paryžių. Bet padaryti tai nėra lengva, kaip jiems tai atrodė.

Malonu matyti porą Kate Winslet ir Leonardo de Kaprio. Po „Titaniko“ mes juos labai mylime.

  1. „Kartą Niujorke“, 2010

Filme pasakojama apie poros Maiklo ir Džoanos gyvenimą. Jie išsiskiria tik vienai dienai. Maiklas su kolege Lora išvyksta į komandiruotę, o Džoana susitinka su vyru, kurį ji kažkada mylėjo.

Čia labai aktuali tema – išdavystė. Tačiau kokia išdavystė: dvasinė ar fizinė? Pagrindiniai veikėjai bando tai išsiaiškinti. Jų istorija moko apie tai, kad gyvenimas gali tekėti lėtai, o po to staiga audringai sukunkuliuoti.

  1. „Galvok kaip vyras“, 2012

Keturiems vyrukams gyvenimas apkarsta, kai jų draugės nusprendžia vadovautis Stivo Harvio knygoje „Elkis kaip moteris, galvok kaip vyras“ žeriamais patarimais. Vyrukai sutaria atkeršyti moterims. Nuo šiol jie darys viską atvirkščiai, nei parašyta knygoje. Tačiau, ar save apgausi?

Kurį iš šių filmų įsijungsite šiandien vakare? Parašykite komentaruose.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × two =

Fresh articles

Facebook

Trending