Connect with us

Life

72 metų britė pensininkė negali susijungti su savo 27-erių metų vyru iš Nigerijos

Pensinikė sako, kad jos vyras mylimasis šešeriais metai jaunesnis už jos vyriausiąjį anūką.

72 metų Dorseto (Didžioji Britanija) gyventoja po trijų mėnesių virtualios draugystės ištekėjo už 27-erių metų nigeriečio. Poros, kuri štai jau du metus negali susijungti,  istoriją pasakoja The Sun.

Pora apsivedė 2015 metais. Sidžei Nvačukvu pasiprašė į draugus pas savo būsimą žmoną per FB, o jau po 3 mėnesių jai pasipiršo per Skypą.

Iš virtualaus gyvenimo mylimieji išėjo tik per savo vestuves Lagose, Nigerijoje. Nuo tada matėsi tik du kartus, nes visi bandymai gauti vizą nigeriečiui nepavyko. Pensininkė pabandė padaryti Britanijos vizą naujai iškeptam vyrui, bet jai buvo atsakyta.

Valdžia savo sprendimą motyvavo tuo, kad moteris yra pensijoje ir vargu ar galės pasirūpinti nigeriečio finansiniu išlaikymu.

Šešių anūkų senelė, iki pensijos dirbusi taksiste, su ankstesniu vyru išsiskyrė prieš pusę metų iki pažinties su nigeriečiu. Angela sako, kad su nigeriečiu jie valandų valandas kalbėjos apie šeimą, apie savo pomėgius, lyg būtų pažinoję vienas kitą 100 metų.

”Jis šešeriais metais jaunesnis už mano vyriausią anūką, bet aš nieko negalėjau su savim padaryti. Kai mes bendravom per Skypą, man pilve plazdėjo drugeliai”, – prisimena Andžela. Dabar ji tikisi, kad SiDžejus galės kitais metais gauti studentišką vizą ir pas ją atvažiuoti.

foto – life.ru

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + one =

Fresh articles

Facebook

Trending