Connect with us

Sveikata

8 iš pirmo žvilgsnio nepavojingi įpročiai, kurie po truputį naikina jūsų inkstus

Atsisakykite jau šiandien!

Inkstai vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų organizmo sveikatos palaikyme. Šie organai yra filtrai, išvedantys iš organizmo toksinus ir skysčių perteklių. Todėl labai svarbu į šiuos organus atkreipti dėmesį – juk jie jumis rūpinasi!

Ir visų pirma reikia atsisakyti kenksmingų įpročių, naikinančių jūsų inkstus.

Štai jie:

  1. Nepakankamas vandens vartojimas.

Недостаток воды — больший риск для почек. Как уже говорилось, почки действуют подобно фильтрам, выводя из организма продукты жизнедеятельности. Если вы пьёте недостаточно воды, приток крови к почкам снижается, и в теле начинают накапливаться токсины.

  1. Atidėliojimas nueiti į tualetą

Jei norite turėti sveikus inkstus, neatidėliokite nuėjimo į tualetą. Pilna šlapimo pūslė – blogas pasirinkimas, nors ir labai esate užsiėmę. Ateityje tai gali turėti komplikacijų.

  1. Naudojate per daug natrio

Mėgstate sūrius patiekalus? Sumažinkite druskos vartojimą, kol nevėlu, jeigu nenorite turėti problemų su sveikata. Inkstams yra sunku pašalinti natrį iš organizmo.

  1. Labai daug kavos ir kofeino

Nieko blogo, jei laikas nuo laiko išgeriate kavos. Tačiau piktnaudžiauti kava ir kofeino turinčiais produktais (pvz. kola) nereikia, nes tai gali rimtai pakenkti inkstams, nes pakyla kraujospūdis.

  1. Nuskausminančių vaistų pomėgis.

Nuskausminantieji vaistai nėra pavojingi, bet jei jūs juos vartojate vos tik kažką suskausta, ar jaučiate kur nors diskomfortą, tai gali iššaukti ir nemalonų šalutinį poveikį. Ekspertai įspėja dėl kraujo suskystėjimo ir vidinių organų ligų.

  1. Per daug baltymų.

Kaip sakoma, gero po truputį. Tai labai tinka baltymams! Nors baltymai ir naudingi mums, tačiau jei baltymų per daug – jie sudaro labai didelį metabolinį krūvį.

 

  1. Lovos režimo nesilaikymas.

Sergate gripu ar peršalimu ir vis tiek dirbate? Geriau atsigulkite į lovą, jei gerbiate savo kūną ir inkstus! Kitu atveju jūs sekinate savo organizmą, ir pasveikimo procesas bus labai lėtas.

  1. Piktnaudžiavimas alkoholiu.

Tai akivaizdžiausias nesiskaitymas su inkstais! Nedidelis kiekis alkoholio nepakenks, bet jei jūs geriate spiritinius gėrimus dideliais kiekiais, anksčiau ar vėliau labai pasigailėsite dėl to.

Sustokite, kol ne vėlu!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − 5 =

Fresh articles

Facebook

Trending