Connect with us

Life

8 istorijos apie geriausią Holivudo aktorių

Keanu Reeves labai skiriasi nuo kitų Holivudo aktorių, o apie jo kuklų gyvenimo būdą ir neįprastą likimą sklando daugybė gandų. Tačiau jis yra puikus aktorius ir neįprasta asmenybė.

Reklama
  • Mes nusprendėme surinkti tikrų istorijų apie paslaptingiausią Holivudo aktorių, dėka kurių jis yra vertas didžiulės pagarbos.
  • Jis gimė probleminėje šeimoje: tėvas paliko šeimą, kai Keanu buvo 3 metai, o vėliau jo tėvas buvo suimtas už narkotikų prekybą. Pradžioje jo mama persikėlė gyventi į Australiją, vėliau – į JAV ir Kanadą, per tą laiką jis turėjo kelis įtėvius. Dėl dažnų kraustymųsi Kianu keitė mokyklas, o disleksija trukdė jo mokslams. Vaikystėje jis svajojo tapti ledo ritulininku, bet įgyvendinti svajonę nepavyko dėl traumos.
  • Jo mylimoji Jennifer Syme mirė automobilių avarijoje, o prieš tai jie neteko ir vaiko. Nuo tada Reeves neturėjo rimtų santykių. O jo geriausias draugas River Phoenix mirė nuo narkotikų perdozavimo.
  • Kalbama apie tai, kad jis atsisako didelių vaidmenų, jei mano, kad personažas yra pernelyg žiaurus. Vienu metu Reeves sumažino savo honorarą 2 mln. dolerių, kad aktorius Al Pacino galėtų vaidinti “Velnio advokatas” filme. Vėliau tai padarė ir dėl Gene Hackman.
  • Jo jaunesnioji sesuo sirgo leukemija, ir jis paaukojo didelę honoraro dalį, gauto už suvaidintą vaidmenį filme “Matrica”, sesers gydymui ir fondui „Kova su leukemija“. Tai netipiška Holivudo žvaigždėms, jis atsisakė savo gyvenimo malonumų, jis neturi apsaugos, jį galima dažnai pamatyti viešajame transporte ir metro.
  • Prieš ketverius metus savo gimtadieniui Kianu nusipirko tik keksiuką ir kavos, ir bet kuris praeivis galėjo jį pasveikinti. Ir tai išskirtinis Reeves bruožas: jis traktuoja save gana savikritiškai.
  • Reeves ramiai keliauja viešuoju transportu, o prireikus – užleidžia vietą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + eight =

Fresh articles

Facebook

Trending