Connect with us

Sveikata

8 pokyčiai, kurie įvyks organizme, jeigu pradėsi kasdien valgyti medų

Papasakosime apie 8 pokyčius, kurie įvyks tavo organizme, jeigu pradėsi kasdien valgyti medų. Tik medų pirkite iš bitininkų, kad medus būtų iš tiesų tikras.

Švari oda.

Medus, be abejo,  yra stiprus antioksidantas. Jis pašalina iš organizmo toksines medžiagas, kurios užkemša odos poras, atsiranda spuogų ir sukelia priešlaikinį odos senėjimą. Galima daryti medaus kaukes. Veido oda bus aksominė ir lygi.

Lieknėjimas.

Jeigu ketinate numesti nereikalingų kilogramų, reikėtų atsisakyti saldumynų. Bet medus ne  tik leidžiamas produktas, netgi rekomenduojamas. Jis gerina medžiagų apykaitą, dėl ko viskas greičiau pasišalina.

Normalizuoja cholesterolio kiekį.

Medus neturi cholesterolio. Jame yra mikroorganizmų, kurie įtakoja jo sumažėjimą organizme. Vartojant medų kiekvieną dieną, pagerėja antioksidacinių junginių aktyvumas, taip mažinamas cholesterolio kiekis organizme.

Sveikos kraujagyslės.

Kasdien vartojant medų išvengiama širdies kraujagyslių sistemos ligų, kuriomis serga beveik visi vyresnio amžiaus žmonės. Medikų atlikti tyrimai rodo, kad meduje esantys antioksidantai užkerta kelią arterijų susiaurėjimui ir trombų susidarymui.

Gera atmintis.

Įrodyta, kad kasdien valgančių medų žmonių atmintis daug geresnė. Taip pat beveik nulinė tikimybė, kad susirgs skleroze senatvėje. Be to, meduje esantį kalcį smegenys lengvai pasisavina, o tai teigiamai veikia jų veiklą.

Sveikas miegas.

Gilus miegas – psicho emocinės sveikatos ir grožio pagrindas. Medus įtakoja serotonino gamybą, kuris organizme paverčiamas melatoninu – hormonu, leidžiančiu greitai užmigti. Taigi, šaukštelis medaus prieš miegą užtikrina gerą poilsį.

Normalizuoja virškinimo trakto veiklą.

Rekomenduojama suvalgyti šaukštelį medaus, esant tuščiam skrandžiui, kad pagerintume virškinimą. Toks paprasta ritualas padės išvengti susirgimų, kurie gali būti susiję su skrandžio ir žarnyno veikla. Be to, keliaudamas į skrandį, medus sunaikina bakterijas, užgydo skrandžio gleivinės žaizdas.

Antidepresantas.

Šiame produkte esanti gliukozė būtina neuronų veiklai. Gliukozė greitai patenka į kraują, todėl padeda greičiau atsipalaiduoti, sumažina spazmų tikimybę, gydo psichologinio pobūdžio sutrikimus.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 6 =

Fresh articles

Facebook

Trending