Connect with us

Patarimai

9 moterų, kurios visada gerai kvepia, paslaptys

Neabejotinai, kad ši moteris liks tavo atmintyje. Ji kvepia tiesiog nuostabiai. Tačiau esmė ne tik jos skonyje, bet ir kiek, kokiais kvepalais ir kur ji kvepinasi. Mes atskleisime jos paslaptį.

1. Ji pasirenka stiprų ir tirštą kvapą

Ne visi aromatai yra vienodi. Citrusinių kvapai greitai išgaruoja, o aštrūs ir augalinės kilmės kvapai, kaip sandalmedis, išlieka ilgą laiką. Kvapo jėga yra pačiame flakone. Kvepalai kvepia ryškiai, parfumuotas vanduo – minkštesnis, tualetinis vanduo – vos jaučiamas.

2. Ji mėgstamiausias kvapus sluoksniuoja

Tai gali būti muilas, dušo želė, kūno losjonas ar aliejus. Naudojant visa tai, gaunami sluoksniai, kurie dienos metu lėtai garuoja.

3. Ji žino, kada naudoti kvepalus

Iškart po dušo. Kada oda dar šiek tiek drėgna, nes drėgmė padeda sulaikyti aromatą. Ir dar ji apsaugo šilkinę palaidinę, kad ji nenusidažytų, ir juvelyrinius dirbinius, kad nepatamsėtų.

4. Ant jos nėra kitų kvapų

Prakaito kvapas išnyksta ne nuo vandens, bet nuo muilo arba dušo želės. Dezodorantas, skalbimo milteliai ir kondicionierius turėtų būti neužuodžiami.

5. Ji žino, kurias vietas kvepinti

Kvapas padeda atskleisti kūno šilumą. Ant riešų, pilvo, krūtinės, už kelių ir ausų kvepalai skambės visomis savo gaidomis – viršutinėmis, vidutinėmis ir pagrindinėmis.

6. Ji netrina kūną kvepalais

Kvapą nereikia “šildyti”, trinant riešus vieną į kitą. Tai sumažina viršutines gaidas, paliekant tik vidutines ir pagrindines. Tai reiškia, kad aromatui lieka dar mažiau tikimybės išsilaikyti ilgesniam laikui.

7. Ji drėkina odą

Pradžioje losjonas – tuomet kvepalai. Sausa oda sugeria kvapą, neleidžia jam išsiskleisti. Priešingai, drėgmė leidžia ilgiau skambėti.

8. Ji žino, kaip tinkamai saugoti

Šiluma ir garai sulaužo aromato molekules. Vonios kambarys – ne geriausia vieta kvepalams. O tamsi ir sausa vieta labai tinka. Pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje.

9. Jis atnaujina kvapą

Oda – gyvas organas, ji neišlaiko kvepalų amžinai. Net nepaisant aukščiau aprašytų aštuonių patarimų! Kvepalai atnaujinami kas penkias valandas. Tačiau neimkite su savimi viso buteliuko, nusipirkite mini formatą, į kurį galite perpilti mėgstamus kvepalus.

Moterys, kurios visada gerai kvepia, ačiū už jūsų įkvėpimą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 6 =

Fresh articles

Facebook

Trending