Connect with us

Patarimai

9 moterų, kurios visada gerai kvepia, paslaptys

Neabejotinai, kad ši moteris liks tavo atmintyje. Ji kvepia tiesiog nuostabiai. Tačiau esmė ne tik jos skonyje, bet ir kiek, kokiais kvepalais ir kur ji kvepinasi. Mes atskleisime jos paslaptį.

1. Ji pasirenka stiprų ir tirštą kvapą

Ne visi aromatai yra vienodi. Citrusinių kvapai greitai išgaruoja, o aštrūs ir augalinės kilmės kvapai, kaip sandalmedis, išlieka ilgą laiką. Kvapo jėga yra pačiame flakone. Kvepalai kvepia ryškiai, parfumuotas vanduo – minkštesnis, tualetinis vanduo – vos jaučiamas.

2. Ji mėgstamiausias kvapus sluoksniuoja

Tai gali būti muilas, dušo želė, kūno losjonas ar aliejus. Naudojant visa tai, gaunami sluoksniai, kurie dienos metu lėtai garuoja.

3. Ji žino, kada naudoti kvepalus

Iškart po dušo. Kada oda dar šiek tiek drėgna, nes drėgmė padeda sulaikyti aromatą. Ir dar ji apsaugo šilkinę palaidinę, kad ji nenusidažytų, ir juvelyrinius dirbinius, kad nepatamsėtų.

4. Ant jos nėra kitų kvapų

Prakaito kvapas išnyksta ne nuo vandens, bet nuo muilo arba dušo želės. Dezodorantas, skalbimo milteliai ir kondicionierius turėtų būti neužuodžiami.

5. Ji žino, kurias vietas kvepinti

Reklama

Kvapas padeda atskleisti kūno šilumą. Ant riešų, pilvo, krūtinės, už kelių ir ausų kvepalai skambės visomis savo gaidomis – viršutinėmis, vidutinėmis ir pagrindinėmis.

6. Ji netrina kūną kvepalais

Kvapą nereikia “šildyti”, trinant riešus vieną į kitą. Tai sumažina viršutines gaidas, paliekant tik vidutines ir pagrindines. Tai reiškia, kad aromatui lieka dar mažiau tikimybės išsilaikyti ilgesniam laikui.

7. Ji drėkina odą

Pradžioje losjonas – tuomet kvepalai. Sausa oda sugeria kvapą, neleidžia jam išsiskleisti. Priešingai, drėgmė leidžia ilgiau skambėti.

8. Ji žino, kaip tinkamai saugoti

Šiluma ir garai sulaužo aromato molekules. Vonios kambarys – ne geriausia vieta kvepalams. O tamsi ir sausa vieta labai tinka. Pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje.

9. Jis atnaujina kvapą

Oda – gyvas organas, ji neišlaiko kvepalų amžinai. Net nepaisant aukščiau aprašytų aštuonių patarimų! Kvepalai atnaujinami kas penkias valandas. Tačiau neimkite su savimi viso buteliuko, nusipirkite mini formatą, į kurį galite perpilti mėgstamus kvepalus.

Moterys, kurios visada gerai kvepia, ačiū už jūsų įkvėpimą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + five =

Patarimai

TOKS MOTERŲ TIPAS VISADA SU NEŽMONIŠKA JĖGA TRAUKIA VYRUS!

Moteris, savo gyvenime besilaikanti šių taisyklių, būtinai atsidurs šalia tikro vyro, kuris ją mylės ir geis visa savo siela.

Perskaityk – tu suprasi, kodėl.

Tokia moteris:

— nesikeičia kitam žmogui panorėjus, ji visada išlieka savimi ;

—nesiskiria su savo svajonėmis vien todėl, kad kažkam nepatiko jos idėjos, jinai stengiasi įgyvendinti savo svajones, o ne ne pamiršti apie jas;

— nebijo meilės, nors ir žino, kad ji gali atnešti daug siurprizų;

— yra rami ir žino, kad laikas sustatys viską į savo vietas;

— neleidžia su savim elgtis nepagarbiai;

— gyvena taip, lyg šiandien būtų paskutinė diena, ir ji niekada daugiau nebus tokia jauna, kaip šį momentą, šiandien ir dabar ;

— niekada nebėga nuo praeities, greičiau ji supranta, kad tai buvo jos neįkainojama patirtis, ir jos dėka ji bus išmintingesnė, galės panaudoti šią patirtį ateityje;

— neleidžia, kad kas nors griautų jos intis, jos idėjas ir bandytų pakirsti jos sparnus, jos meilė gyvenimui padeda jai sėkmingai eiti į priekį ;

— neabejoja, kad reikia kurti planus ir tuo, kad ji tuos planus įgyvendins; ji žino, šių planų realizavimas pakeis jos gyvenimą į gerąją pusę ;

— nebijo mylėti. Meilė – tai drąsiųjų dalia! Ji rizikuoja ir pasikliauja jausmais, kad pripildytų savo gyvenimą gražiais santykiais! Ji neatsitraukia, ji drąsi ir ji kovos už savo meilę;

Reklama

— ji nepamiršta vieno labai svarbaus dalyko: neverta bandyti atrodyti geriau arba kitaip vien dėl to, kad kam nors patiktum. Svarbiausia yra būti savim ir tvirtai žinoti, kad tu – vienintelė. Tai ypatinga dovana, ji priverčia vyrus geisti ir mylėti tave amžinai;

— nebijo gyvenimo, nes žino: kas benutiktų jos gyvenime, tai tik padarys ją stipresnę ir dar labiau pasitikinčią savimi;

—niekada negaišta laiko dalykams, kurie jai tikrai nepatinka. Ji tiksliai žino, ko siekia ir ko yra verta. Ji neleidžia, kas nors kada nors manipuliuotų jos gyvenimu;

— niekada neleidžia su savimi blogai elgtis ir suteikti skausmo – nei psichologiškai, nei fiziškai;

— niekada nepraranda savivertės ;

— neleidžia sau pasiduoti kitų nuomonei. Jinai supranta, kad nėra nieko lengvesnio, kaip duoti patarimus arba teisti. Bet niekada niekas iš kitų žmonių neatsidurs jos vietoje;

— pasitiki savimi ir savo pojūčiais;

— visada: vakar, šiandien, ryt gyvena kaip pats laimingiausias žmogus, nes

— ji laisva visame kame ;

— gyvena savo pačios gyvenimą!

— nelieka nuošalyje nuo to, kas iš tikrųjų jai svarbu gyvenime.

Moteris, kuri iš tikrųjų taip gyvena, sužavi ir skleidžia energiją.

Tikras vyras, vertas jos, būtinai pajaus tai ir norės būti šalia jos visa gyvenimą. Todėl, kad tai tokia moteris… Laisva moteris!

Continue Reading

Patarimai

6 magiškai patrauklių moterų įpročiai

Ar jūs pastebėjote, kad yra toks moterų tipas, kurioms santykiai ir vyrai lengvas dalykas? Netgi kai jos vienišos, jos ypatingai nepergyvena ir aplink jas greit susburia naujas gerbėjų ratas. Kame glūdi paslaptis?

1. Magiškos moterys visada yra pozityvios. O pazityvus nusiteikimas – tai jų kasdienis pasirinkimas. Taip, kartais ir jos pasijunta išsekusios, nėra nuotaikos ir kankina tikra depresija, bet visumoje tokios moterys tiki, kad viskas susiklostys gerai.

2. Jos prisiima atsakomybę. Lengviau likti pozityviai ir laimingai, kai tu įsitikinusi, kad tu viską kontroliuoji ir pati esi atsakinga už savo gyvenimą. Kai tu ieškai, ką apkaltinti savo nesėkmėmis – tai yra visiškai nepatrauklu, nes tokiu būdu tu spinduliuoji negatyvą, kuris paveikia aplink esančius žmones.

Reklama

3. Jos stengiasi susikurti sau laimę. Magiškoji moteris ne apgauna save, kad viskas gerai, o daro viską, kad taip iš tikrųjų būtų. Nors, teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad daugelis dalykų priklauso nuo požiūrio į pasaulį, bet apie tai jau kalbėjome pirmame punkte.

4. Jos mato kituose žmonėse gėrį. Santykiai būna daug sudėtingesni, kai tu nuolat bandai surasti kažką bloga, atskleisti jo slaptus kėslus ir t.t. Jeigu tu nesi įsitikinusi, kad jūsų santykiai gali būti TOKIE geri, žinai ką? Taip ir bus. Netgi jei įvyksta kažkas negero, magiškoji moteris nepradeda iškart ieškoti kaltojo, negalvoja, ką jis tyčia padarė blogo, o ieško objektyvių priežasčių, kodėl taip įvyko.

5. Joms svarbus asmenybės augimas ir tikslai. Kartais žmonės pergyvena, kad jiems reikia aukoti asmenines svajones dėl santykių šeimoje. Tačiau tai labai toli nuo esminės tiesos. Tiesiog reikia surasti tokius santykius, kurie susiderins su jūsų svajonėmis, ir tokį žmogų, kuris jus tik palaikys jūsų svajonėse. Aistra kitiems dalykams, o ne tik savo partneriui, padeda santykiams. Ji apsaugo nuo nuobodulio.

6. Jos puoselėja save dėl savęs. Gal būt tai netaktiška ir nekorektiška, bet kol jūs nepasijusite gerai savo kūne, kol jūs jo nepamilsite, jūs nebūsite geidžiama. Ir kiek mes vengtume pažvelgti tiesai į akis, geriausia išeitis – atgauti gerą formą teisingai maitinantis, o ne vaikčioti į savivertės didinimo kursus. Tai nereiškia, kad mes turime būti idealios, lyg top-modeliai. Bet mes turime stengtis geriau atrodyti savo galimybių ribose.

Continue Reading

Patarimai

Nori sulaikyti? Paleisk!

Pats didžiausias atradimas – sulaikyti ką nors galima tik paleidžiant. Štai koks paradokasas.

Svarbiausia – padaryti tai savo galvoje. Paleisti iš tiesų. Leisti kažkam įvykti, nepaisant tavo užsispyrusio įgeidžio. Suteikti kažkam teisę pasielgti taip, kaip jis nori ir mano esant reikalinga. Priimti tai viduje  ir sutikti. Ir toliau gyventi savo gyvenimą.

Reklama

Kažkada seniai perskaičiau  Kastanedo mintį: „Prie nieko neprisirišk“. Negalėjau suprasti, kaip taip gali būti? Ir kam? Juk taip puiku būti prieraišiam. Kaip be šito? Ir tik dabar supratau: taip tu gali būti laisvas. Labai dažnai prieraišumas tampa priklausomybe, o tada tu prarandi save. Čia apie priklausomybę apskritai: nuo cigarečių, nuo alkoholio, nuo žaidimų , nuo žmogaus. Kada be šito negali kvėpuoti ir gyventi. Todėl reikia mokėti viską paleisti, kad galėtume būti savimi iš tiesų.

Suteikti kiekvienam teisę elgtis  laisva valia. Ne „na ir tegu“ arba „iš pykčio priešams“, o ramus, užtikrintas įsitikinimas, kad su tuo ar be to, ko tau labiausiai reikėjo, vis teik viskas bus gerai. Svarbu neprisirišti prie rezultatų. Todėl niekas neprivalo sutikti su tavimi. Koks nevykęs ar kvailas tau atrodytų kažkieno pasirinkimas – be visa ko,  tai tik tavo vertinimas. Tai tik tavo nenoras suteikti teisę kitam turėti savo nuomonę, savo jausmus ir laisvai elgtis. Tu neprivalai dalyvauti kartu tuose veiksmuose. Bet tu ir  neturi prisiimti atsakomybės pakeisti šią mintį ar aiškinti, koks prastas šis jausmas. Vienintelis, ką tu gali pakeisti, – tai gyventi savo gyvenimą. Štai tą tu privalai daryti.

Lilija Achriemčik

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending