Connect with us

Patarimai

9 moterų, kurios visada gerai kvepia, paslaptys

Neabejotinai, kad ši moteris liks tavo atmintyje. Ji kvepia tiesiog nuostabiai. Tačiau esmė ne tik jos skonyje, bet ir kiek, kokiais kvepalais ir kur ji kvepinasi. Mes atskleisime jos paslaptį.

1. Ji pasirenka stiprų ir tirštą kvapą

Ne visi aromatai yra vienodi. Citrusinių kvapai greitai išgaruoja, o aštrūs ir augalinės kilmės kvapai, kaip sandalmedis, išlieka ilgą laiką. Kvapo jėga yra pačiame flakone. Kvepalai kvepia ryškiai, parfumuotas vanduo – minkštesnis, tualetinis vanduo – vos jaučiamas.

2. Ji mėgstamiausias kvapus sluoksniuoja

Tai gali būti muilas, dušo želė, kūno losjonas ar aliejus. Naudojant visa tai, gaunami sluoksniai, kurie dienos metu lėtai garuoja.

3. Ji žino, kada naudoti kvepalus

Iškart po dušo. Kada oda dar šiek tiek drėgna, nes drėgmė padeda sulaikyti aromatą. Ir dar ji apsaugo šilkinę palaidinę, kad ji nenusidažytų, ir juvelyrinius dirbinius, kad nepatamsėtų.

4. Ant jos nėra kitų kvapų

Prakaito kvapas išnyksta ne nuo vandens, bet nuo muilo arba dušo želės. Dezodorantas, skalbimo milteliai ir kondicionierius turėtų būti neužuodžiami.

5. Ji žino, kurias vietas kvepinti

Reklama

Kvapas padeda atskleisti kūno šilumą. Ant riešų, pilvo, krūtinės, už kelių ir ausų kvepalai skambės visomis savo gaidomis – viršutinėmis, vidutinėmis ir pagrindinėmis.

6. Ji netrina kūną kvepalais

Kvapą nereikia “šildyti”, trinant riešus vieną į kitą. Tai sumažina viršutines gaidas, paliekant tik vidutines ir pagrindines. Tai reiškia, kad aromatui lieka dar mažiau tikimybės išsilaikyti ilgesniam laikui.

7. Ji drėkina odą

Pradžioje losjonas – tuomet kvepalai. Sausa oda sugeria kvapą, neleidžia jam išsiskleisti. Priešingai, drėgmė leidžia ilgiau skambėti.

8. Ji žino, kaip tinkamai saugoti

Šiluma ir garai sulaužo aromato molekules. Vonios kambarys – ne geriausia vieta kvepalams. O tamsi ir sausa vieta labai tinka. Pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje.

9. Jis atnaujina kvapą

Oda – gyvas organas, ji neišlaiko kvepalų amžinai. Net nepaisant aukščiau aprašytų aštuonių patarimų! Kvepalai atnaujinami kas penkias valandas. Tačiau neimkite su savimi viso buteliuko, nusipirkite mini formatą, į kurį galite perpilti mėgstamus kvepalus.

Moterys, kurios visada gerai kvepia, ačiū už jūsų įkvėpimą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + six =

Patarimai

12 oro uosto gudrybių, kurių jūs nežinojote

Aš dievinu keliones. Tai vienas mėgstamiausių užsiėmimų, bet kartais oro uostas gali tapti blogiausia patirtimi ir sugadinti kelionę. Aš galiu jums padėti! Šiandien jūs išgirdite keletą protingų patarimų, apie kuriuos neturėjo supratimo net labiausiai prisiekę keliautojai.

1. Jeigu jūs naudositės vienu iš tokių automatizuotų kioskų kaip Global Entry, tai jums neteks eiti į pasų kontrolės postą ir stovėti ilgose eilėse.

2. Skriskite naktiniu reisu, taip sutaupysite laiko, pinigų ir išvengsite didelio žmonių srauto.

3. Jums leidžiama į lėktuvo saloną įsinešti savo alkoholinio gėrimo, jeigu jo kiekis neviršija 100 mililitrų ir jis įdėtas į užsegamą paketą, kurio dydis 20 ir 20 cm.

4. Eilė iš dešinės visada ilgesnė, nes dauguma žmonių dešiniarankiai ir pasisuka į dešinę. Pasirinkite eilę iš kairės ir pamatysite – ten mažiau žmonių.

5. Visada turėkite tuščią plastikinį butelį. Oro uoste maisto produktai ir gėrimai brangiai kainuoja, bet jūs visada galite nemokamai prisipilti butelį geriamo vandens.

Reklama

6. Seat Guru tinklas jums gali padėti išsirinkti sėdėjimo vietą konkrečiame lėktuve.

7. Nesidrovėkite pasiklausti apie kelionės bilietų akcijas.

8. Jeigu baiminatės oro sūkurių sukeliamos turbulencijos rinkitės rytinį skrydį. Faktoriai, sukeliantys turbulenciją, dažniausiai išryškėja antroje dienos pusėje.

9. Jeigu ruošiatės mašiną palikti stovėjimo aikštelėje, pirmiausia įsitikinkite, kad ji pigesnė negu tos, kurios stovi prie oro uosto.

10. Jeigu keliaujate su vaikais, kai kuriuose oro uostuose yra šeimyninės poilsio zonos, kur mama su tėčiu gali atsipūsti, kol vaikai žaidžia.

11. Kai mašiną paliekate aikštelėje, nufotografuokite parkavimo vietos numerį, taip lengviau rasite savo mašiną grįžę po atostogų.

12. Jeigu jūsų bagažo svoris vos viršija leistiną normą, išimkite patį sunkiausią drabužį ir jį apsirenkite. Galbūt jums bus karšta, bet taip neviršysite leidžiamo svorio ribos.

Continue Reading

Patarimai

Apginti save. 9 taisyklės, kurias reikia paaiškinti vaikui

Šios 9 taisyklės padės jums išmokyti vaiką neleisti, kad jį skriaustų, ir apsiginti.

1. Niekam neleisk pažeisti tavo teisių. Niekas neturi teisės priversti elgtis prieš tavo valią, tau grasinti, erzinti ar sukelti skausmą. Jeigu patekai į nepatogią situaciją, reikia sutelkti drąsą ir ginti save žodžiais ar veiksmais. Bet ir tu negali pažeisti kitų žmonių teisių!

2. Būk tikras dėl savo veiksmų ir minčių. (Palaikykite savo vaikų teigiamą savivertę. Pagirkite už pasakytą asmeninę nuomonę. Pagirkite už gerus poelgius, išmokykite tinkamai reaguoti į asmeniškas klaidas. Branginkite savo vaiką ir jo pasiekimus, tuomet jis pasitikės savimi).

3. Tikėk geriausiu. (Išmokykite vaiką pastebėti gėrį, neįsitvirtinkite prie negatyvumo. Optimistui lengviau suprasti pasaulį; šie žmonės prie savęs traukia tokias pat pozityviai nusiteikusias asmenybes ir tokį pat pozityvumą).

4. Tu turi teisę turėti asmeninę nuomonę. (Pravartu sukurti skirtingas situacijas bendraujant su įvairiais žmonėmis, įtraukite vaiką į tokį bendravimą, kad jis išmoktų pasakyti savo nuomonę, mokėtų pradėti ir baigti pokalbį. Bendravimo su įvairiais žmonėmis skirtingose situacijose patirtis stiprina pasitikėjimą savimi).

Reklama

5. Muštis – ne pats geriausias variantas. Ne visada muštynės yra geriausia išeitis iš susidariusios situacijos. Dažniausiai dėl to situacija tampa dar sudėtingesnė. Tokiais atvejais daug geriau padeda žodis!

6. Niekada nepalaikyk vaikų, kurie erzina tave ar kitus. (Išmokykite vaiką, kad jis pats ir kiti žmonės turi vardą, kuris yra tikroji vertybė. Visi kiti pravardžiavimai ir erzinimai turi būti netoleruojami).

7. Niekada nebijok nesutikti ir pasakyti „ne“. (Svarbu, kad vaikas suprastų, kad jis gali pasirinkti. Kad jis visada gali nepritarti ir pasakyti „ne“. O svarbiausia, jo pasirinkimą gerbs).

8. Paprašyk pagalbos. (Išmokykite vaiką paprašyti pagalbos, jeigu pats nesusitvarko. Pirmiausia verta kreiptis į tėvus).

9. Sportas, ypač jeigu pavyksta kažką pasiekti, labai sustiprina pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Sportas ugdo kantrybę ir ištvermę.

Continue Reading

Patarimai

Ekspertai papasakojo, kaip dažnai reikia keisti patalynę

Specialistų nuomone, periodiškas patalynės keitimas – tai vienas iš svarbiausių namų higienos priemonių.

Infektologai sako, kad ant visų daiktų, esančių mūsų namuose, nusėda begalinis kiekis bakterijų. Jos įspėja, kad reikia įdėmiai stebėti patalynės ir čiuinių būklę. Pavyzdžiui, čiužiniu galima naudotis ne ilgiau, kaip devynerius metus.

Mokslininkai pažymi, kad lova yra viena iš labiausiai užterštų vietų bet kuriuose namuose.

Reklama

“Kiekvieną naktį žmonės praranda milijonus odos ląstelių, o tai iškart suaktyvina dulkių erkes. Todėl patalynę reikia keisti kartą per savaitę, blogiausiu atveju – kartą per dvi savaites”. – sako ekspertai.

Specialistai įspėja, kad patalynė ne vienintelė masinio bakterijų ir virusų susikaupimo vieta namuose. Labai dažnai jos kaupiasi apatiniuose drabužiuose, būtent, moteriškose liemenėlėse, kurias būtina skalbti po 3-4 dėvėjimo dienų.

Taip pat reikia sekti virtuvinių rankšluosčių ir kempinėlių panaudojimą. Juos reikia skalbti kas savaitę 60-ies laipsnių temperatūroje.

Ekspertai rekomenduoja gerai išvalyti buitinius prietaisus ir techniką, įskaitant šaldytuvą ir telefoną. Šaldytuvo vidų reikia valyti bent jau 2-4 kartus per metus, o telefono paviršių nuolat nuvalyti drėgna servetėle.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending