Connect with us

Patarimai

9 moterų, kurios visada gerai kvepia, paslaptys

Neabejotinai, kad ši moteris liks tavo atmintyje. Ji kvepia tiesiog nuostabiai. Tačiau esmė ne tik jos skonyje, bet ir kiek, kokiais kvepalais ir kur ji kvepinasi. Mes atskleisime jos paslaptį.

1. Ji pasirenka stiprų ir tirštą kvapą

Ne visi aromatai yra vienodi. Citrusinių kvapai greitai išgaruoja, o aštrūs ir augalinės kilmės kvapai, kaip sandalmedis, išlieka ilgą laiką. Kvapo jėga yra pačiame flakone. Kvepalai kvepia ryškiai, parfumuotas vanduo – minkštesnis, tualetinis vanduo – vos jaučiamas.

2. Ji mėgstamiausias kvapus sluoksniuoja

Tai gali būti muilas, dušo želė, kūno losjonas ar aliejus. Naudojant visa tai, gaunami sluoksniai, kurie dienos metu lėtai garuoja.

3. Ji žino, kada naudoti kvepalus

Iškart po dušo. Kada oda dar šiek tiek drėgna, nes drėgmė padeda sulaikyti aromatą. Ir dar ji apsaugo šilkinę palaidinę, kad ji nenusidažytų, ir juvelyrinius dirbinius, kad nepatamsėtų.

4. Ant jos nėra kitų kvapų

Prakaito kvapas išnyksta ne nuo vandens, bet nuo muilo arba dušo želės. Dezodorantas, skalbimo milteliai ir kondicionierius turėtų būti neužuodžiami.

5. Ji žino, kurias vietas kvepinti

Reklama

Kvapas padeda atskleisti kūno šilumą. Ant riešų, pilvo, krūtinės, už kelių ir ausų kvepalai skambės visomis savo gaidomis – viršutinėmis, vidutinėmis ir pagrindinėmis.

6. Ji netrina kūną kvepalais

Kvapą nereikia “šildyti”, trinant riešus vieną į kitą. Tai sumažina viršutines gaidas, paliekant tik vidutines ir pagrindines. Tai reiškia, kad aromatui lieka dar mažiau tikimybės išsilaikyti ilgesniam laikui.

7. Ji drėkina odą

Pradžioje losjonas – tuomet kvepalai. Sausa oda sugeria kvapą, neleidžia jam išsiskleisti. Priešingai, drėgmė leidžia ilgiau skambėti.

8. Ji žino, kaip tinkamai saugoti

Šiluma ir garai sulaužo aromato molekules. Vonios kambarys – ne geriausia vieta kvepalams. O tamsi ir sausa vieta labai tinka. Pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje.

9. Jis atnaujina kvapą

Oda – gyvas organas, ji neišlaiko kvepalų amžinai. Net nepaisant aukščiau aprašytų aštuonių patarimų! Kvepalai atnaujinami kas penkias valandas. Tačiau neimkite su savimi viso buteliuko, nusipirkite mini formatą, į kurį galite perpilti mėgstamus kvepalus.

Moterys, kurios visada gerai kvepia, ačiū už jūsų įkvėpimą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 3 =

Patarimai

16 būdų sutaupyti krūvą pinigų ir nervų naudojant WD-40

Greitai ir nebrangiai išspręsti įvairias problemas jau per 60 metų žmonės naudoja WD-40. Jeigu jums kada nors teko pašalinti riebalus nuo dviračio grandinės, sutepti duris arba šalinti vandens paliktas dėmes, greičiausiai jau susipažinote su WD-40 magija.

Bet yra daugybė šios stebuklingos priemonės panaudojimo būdų, apie kuriuos galite nežinoti.


1. Išvalys tualetą.


WD-40 gali ištirpdyti bet kokį purvą ir kalkes. Apipurkšite juo tualetą, palikite porai sekundžių ir nuvalykite purvą tualeto šepečiu.

2. Pašalins kreidos dėmes nuo sienų ir drabužių.


Pabandykite pašalinti nuo sienų flomasterių arba žymeklio žymes naudodami WD-40 (BET nenaudokite priemonės matinėms sienoms valyti, nes ji gali jas dažyti). Nuvalykite dėmę švaria šluoste.

WD-40 taip pat lengvai panaikins žymeklį ir kreidą nuo baldų ir buitinės technikos!

3. Naudokite WD-40 norėdami išvalyti vonios plytelių tarpus. Jūsų grindys atrodys kaip naujos.


4. WD-40 padės pašalinti apnašas nuo žirklių, kad jos ir vėl puikiai kirptų.


5. Užuot išleidę kelis šimtus eurų kėbulo perdažymui, vos per kelias minutes pašalinsite grafičio žymes nuo automobilio.

6. Žiemą plonu WD-40 sluoksniu padenkite semtuvą. Taip be problemų išvalysite sniegą kieme.

7. Šis stebuklingas skystis padeda išimti kramtomąją gumą iš plaukų. Tiesiog papurkškite jo ant plaukų.

8. WD-40 padės nuimti lipdukus nuo bet kokio paviršiaus.

Reklama

9. WD-40 – paprasčiausia ir pigiausia priemonė greitai išvalyti radiatoriaus groteles ir variklį.

10. Švirkštas su WD-40 – puiki rankų plovimo priemonė. Efektyviai ištirpdys riebalus ir techninius skysčius.

11. Jeigu plonu sluoksniu apipurkšite kepsnių groteles, o vėliau nuvalysite jas sausa servetėle arba šluoste, jos atrodys kaip naujos!

12. Papurkškite priemonės ant dėmių ant kilimo, palaukite 1–2 minutes, o vėliau naudokite įprastą kilimų valymo skystį. Išnaikinti dėmes dar niekada nebuvo taip paprasta!

13. Apipurkškite priemone pirštus, ir ant jų likę klijų gabaliukai nukris savaime.

14. WD-40 silpnina varžtų, sraigtų ir drabužių bei rankinių užsegimų sukibimą.

15. Norėdami pašalinti kavos ir arbatos dėmes nuo stalo paviršiaus, užpurkškite šiek tiek WD-40 ant kempinės arba šlapios šluostės ir pavalykite ja dėmę.

16. Iš tikrųjų WD-40 – puiki priemonė bet kurioje situacijoje!

svarbiosnaujienos.lt

Continue Reading

Patarimai

Užkirskite kelią vaiko isterijai vienu klausimu

Och, jau tie vaikai! Dar prieš sekundę vaikas žaidė ir juokėsi, ir viskas buvo tvarkoje, o dabar jis jau – pasirengęs sudrebinti savo raudomis  visą namą, kad jus minėtų „geruoju“ visi kaimynai ir ne kaimynai.

Mes radome veiksmingą būdą užkirsti kelią vaikų isterikai per 1 sekundę ir siūlome jums išbandyti šį būdą.

Nesvarbu, kas būtent įvyko. Galbūt mėgstamas žaislas sugedo arba mama uždraudė valgyti dešimtąją saldainį. Nepriklausomai nuo to, kas atsitiko, negaiškite laiko ilgiems tėviškiems didaktiniams monologams, kurių vaikas vis vien negirdi. Vietoj to ramiai ir geranoriškai užduokite jam klausimą:

„Tai didelė problema, maža problema ar vidutinė problema?”

Reklama

Tarkime, vaikas nusiminė, kad draugas nepasidalino su juo žaislu. Nelaukite, kol vaikas įsisiautės. Nedelsdami užduokite vaikui klausimą: “Ar tai didelė, vidutinė ar maža problema?”. Ir išgirdę atsakymą, pasiūlykite jam drauge pamąstyti, kaip išspręsti šią problemą, nesvarbu, kokio masto ji yra. Galbūt galima paimti kitą žaislą? O gal galima pakviesti draugą žaisti kartu? Juk yra tiek daug galimybių!

Vaikų psichologai sako, kad yra trys pagrindinės priežastys, dėl kurių toks atrodytų paprastas

klausimas ramina vaikus:

  • Vaikas mato, kad mes priimame ir gerbiame jo jausmus.
  • Klausimas leidžia vaikui sustoti, apmąstyti ir teisingai įvertinti bet kokią situaciją.
  • Užduodami šį klausimą, tėvai taip pat siūlo vaikams patiems išspręsti savo problemą, kuri juos taip jaudina.

Taigi, užduodami šį klausimą ir ramiai pabendravę su vaiku kelias minutes, sutaupysite daug savo laiko ir įgysite vaiko pasitikėjimą.

Continue Reading

Patarimai

9 svarbiausi pinigų pritraukimo į savo gyvenimą principai pagal Rytus

Sunku pavadinti žmogų harmoningu, jeigu jis turi skolų, neturi pinigų sveikam maistui, geram išsilavinimui, pilnaverčiam poilsiui ir t.t.

Tam, kad pinigai ateitų į mūsų gyvenimą, svarbu dėti pastangas, dirbti, tai tiesa. Bet dar svarbiau žinoti tam tikrus įstatymus: finansinius, karmos, kažkam nesutrukdys ir juridinių įstatymų žinojimas.

Rytų psichologija atskleidžia svarbius santykių su pinigais principus:

1. Kiekvienas, norintis tapti turtingu ir laimingu, privalo dirbti pagal savo pašaukimą, maksimaliai panaudodamas savo talentus, savo veikla teikti naudą pasauliui.

2. Einant klestėjimo keliu, svarbu nugalėti labiausiai naikinančius jausmus – godumą ir pavydą, suvokus, kad šiame pasaulyje visko pakanka, kad visai nebūtina turtėti atimant pinigus iš kitų.

3. Reikia išmokti su dėkingumu priimti pinigus už atliktą darbą. Nesidrovėkite įvardinti savo prekių ir paslaugų kainos ir panaudoti pinigus abipusiam atsiskaitymui.

4. Nustatykite sau finansinį tikslą artimiausiems metams. Pinigų reikia norėti, tačiau nereikia prie jų prisirišti ir nuo jų priklausyti.

5. Reguliariai veskite pajamų ir išlaidų apskaitą.

Reklama

6. Nevartokite keiksmažodžių, kai kalbate apie pinigus.

7. Nupirkite savo pinigams gražią, patogią piniginę. Pinigai neturi mėtytis įvairiose vietose ir kišenėse.

8. Nedėkite pinigų ant nešvarios vietos, ir ten, kur sėdite. Taip pat kur valgote. Pinigų energija, kaip ir viskas mūsų pasaulyje, reikalauja pagarbos. Tik nepainiokite su garbinimu.

9. Pripraskite aukoti dalį savo pajamų, bent 10 %, vertingiems žmonėms vertingiems projektams.

 

Sekite šiais įstatymais, būkite turtingi ir laimingi!

 

Šaltinis: Laimingų Moterų Pasaulis

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending