Connect with us

Sveikata

Akademiko Mikulino vibrogimnastika: paprasta ilgaamžiškumo paslaptis. Tarsi gimėte iš naujo!

Kai akademikas Aleksandras Aleksandrovičius Mikulinas, garsus lėktuvų konstruktorius, lėktuvų stūmoklių,  turbininių  ir turboreaktyvinių variklių kūrėjas, pradėjęs sirgti, jis susidomėjo gydomosiomis metodikomis, kurios leidžia išsaugoti sveikatą ir leidžia nugyventi ilgą ir pilnavertį gyvenimą.

Akademikas Mikulinas sukūrė gimnastiką, iš paprastų pratimų, sukuriančių organizmo vibraciją – šokinėjant ant kulnų. Šis pratimas pagerina kraujotaką, užkerta kelią venų trombozei bei normalizuoja kraujospūdį. Pagerėja smegenų darbas: galvos skausmai prapuola.

Atsistokite tiesiai, kojos kartu, sukąskite dantis. Pakelkite savo kulnus 3-5 cm nuo grindų ir staigiai nusileiskite. Dėl vibracijos veniniai vožtuvai gauna papildomą impulsą kraujo išstūmimui iš širdies.

Reklama

Darykite po 30 kartų 5 kartus per dieną, ir nebus jokių ligų! Pratimo dažnis: 1 kartas per sekundę.

Ši gimnastika  ypač naudinga žmonėms, kurie turi ilgą laiką stovėti ar sėdėti. Šį pratimą gali atlikti ir tie, kuriems draudžiama bėgioti ar greitai vaikščioti.

Kūno vibracija – yra veiksminga prevencija prieš trombozę, miokardo infarktą ir insultą. Nuostabu, kad 1 paprastas pratimas gali būti toks naudingas!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =

Sveikata

Imbiero ir citrinos uogienė imuniteto stiprinimui. Nereikia virti!

Mes visi žinom, kaip svarbu stiprinti savo imunitetą žiemą. Šiandien mes jums papasakosime, kaip pasigaminti nevirtą imbiero-citrinos uogienę, atnešiančią daug naudos jūsų organizmui.

Tai labai paprastas būdas, jums netgi nereiks nieko virti. Pakanka tik teisingomis proporcijomis sumaišyti tarkuotą imbierą, citriną ir medų, o vis kita sužinosite iš mūsų video.

Continue Reading

Sveikata

Vieną dieną dėl vaistų mama neteko dviejų sūnų ir dabar nori įspėti kitus tėvus

Vaiko mirtis tikriausiai yra vienas iš baisiausių ir tragiškiausių dalykų, kurie gali įvykti mūsų gyvenime. Vieną dieną šio pasakojimo herojė prarado du jaunus sūnus. Moteris nusprendė panaudoti savo karčią patirtį gerovei bei skleisti svarbią informaciją kitiems žmonėms.

Kaip ir daugelis tėvų, Rebeka Savage su savo 18 ir 19 metų sūnumis kalbėjo apie narkotikus ir alkoholį. Tačiau jie niekada nekalbėjo apie receptinius vaistus.

Gepostet von Becky Strefling Savage am Sonntag, 13. April 2014

2015 metų liepos 14 dieną – blogiausia moters gyvenimo diena. Tuomet jos sūnūs grįžo iš išleistuvių.

Jaunuoliai nebuvo priklausomi nuo narkotikų. Jie tiesiog išgėrė po vieną tabletę, kurią pasiūlė jų draugas. Vėliau Rebekos sūnūs mirė dėl to, kad sumaišė alkoholį su oksikodonu – tai receptiniai vaistai nuo skausmo.

These two beautiful boys are why we talk about the opioid epidemic and will continue to talk… they were brothers,…

Gepostet von 525 Foundation am Donnerstag, 23. März 2017

Gepostet von Becky Strefling Savage am Sonntag, 3. November 2013

Po šios tragedijos moteris buvo visiškai sugniuždyta, ji negalėjo įsivaizduoti savo gyvenimo be mylimų vaikų. Tačiau Rebeka surado savyje jėgų veikti ir bandyti kažką pakeisti šiame gyvenime. Nuo to laiko ji organizavo pokalbius ir diskusijas su 60 000 mokiniais ir jų tėvais. Moteris nori padėti paaugliams surasti būdą pasakyti „ne“, kai jiems siūlomi kokie nors vaistai.

Reklama

Gepostet von 525 Foundation am Montag, 26. Februar 2018

Sūnų garbei Rebeka nusprendė sukurti fondą „Fondas 525“, kurio pavadinime yra jaunuolių, žaidžiančių ledo ritulį, marškinėlių numeriai.

Ji moko kitus būti labai atsargiems ir vengti panašių situacijų. Rebekos žodžiais, paaugliai, vykstantys į vakarėlį , privalo sugalvoti kodinį žodį, kuriuo jie galėtų duoti ženklą savo tėvams, kad jiems laikas išeiti.

Gepostet von 525 Foundation am Mittwoch, 3. August 2016

Rebeka sako, kad toks kodinis žodis yra labai svarbus panašiose situacijose:

„Aš daug kalbu apie tai, kad svarbu aptarti „išėjimo planą“ su savo vaikais. Ir neturi reikšmės, ar jūsų vaikui pasiūlys abejotiną tabletę ar ne. Visada turi būti atsarginis planas.“

Someone just dropped off 28 years worth of pills! Good reminder to take the time to clean out your medicine cabinet on a…

Gepostet von 525 Foundation am Samstag, 24. Februar 2018

Rebekos įspėjimai gali išgelbėti daug jaunuolių. Pasidalinkite šia svarbia informacija su savo artimaisiais ir draugais!

Continue Reading

Sveikata

Tyrėjai ananasą pripažino super vaisiumi

Pasak mokslininkų, tropinis vaisius ananasas turi daugybę vertingų savybių. Tyrėjai ananasą vadina netgi super vaisiumi. Ir štai kodėl.

Mokslininkai tikri, kad ananasas turi būti įtrauktas į kiekvieno žmogaus mitybos racioną dėl savo naudingų savybių. Šis vaisius palyginti nekaloringas – turi 50 kcal 100gr. produkte. Tai praktiškai jį daro nepakeičiamu produktu žmonėms, kurie nori sulieknėti.

Netgi keli gabaliukai ananaso, suvalgomi kasdien, pasak mokslininkų, gali gerai sustiprinti žmonių sveikatą. Nemažiau naudingos ir ananaso sultys. Suvalgius  šio vaisiaus, mūsų skrandyje aktyvuojasi tam tikri fermentai, kurie pagerina medžiagų apykaitą.

Ananasas labai naudingas tiems žmonėms, kuriuos užsupa ilgose kelionėse ar perskridimuose. Jeigu ruošiatės į kelionę, būtinai suvalgykite šio vaisiaus. Jis efektyviai nuima supimo – pykinimo simptomus.

Reklama

Mokslui taip pat žinoma, kad šis tropinis vaisius savyje turi daugybę vitaminų ir mūsų organizmui reikalingų mineralų. Tuo pačiu didelis kiekis kalio ananase padės iš organizmo išvaryti nereikalingus skysčius, taip pat ir toksinus.

Žinoma, kad ananasas yra vartojamas ir svorio numetimui. Ir ne be reikalo, juk vaisius gerai padeda deginti riebalus ir pagerina metabolizmą, kas labai svarbu metant svorį.

Kita vertus, mažai kas žino apie dar vieną ananaso savybę. Pasirodo, šis vaisius padeda gydyti nuospaudas. Paprastai ananasas pridedamas prie problemiškos vietos, toliau išbrinkinama ir nuospaudas pašaliname.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending