Connect with us

Sveikata

Akademiko Mikulino vibrogimnastika: paprasta ilgaamžiškumo paslaptis. Tarsi gimėte iš naujo!

Kai akademikas Aleksandras Aleksandrovičius Mikulinas, garsus lėktuvų konstruktorius, lėktuvų stūmoklių,  turbininių  ir turboreaktyvinių variklių kūrėjas, pradėjęs sirgti, jis susidomėjo gydomosiomis metodikomis, kurios leidžia išsaugoti sveikatą ir leidžia nugyventi ilgą ir pilnavertį gyvenimą.

Akademikas Mikulinas sukūrė gimnastiką, iš paprastų pratimų, sukuriančių organizmo vibraciją – šokinėjant ant kulnų. Šis pratimas pagerina kraujotaką, užkerta kelią venų trombozei bei normalizuoja kraujospūdį. Pagerėja smegenų darbas: galvos skausmai prapuola.

Atsistokite tiesiai, kojos kartu, sukąskite dantis. Pakelkite savo kulnus 3-5 cm nuo grindų ir staigiai nusileiskite. Dėl vibracijos veniniai vožtuvai gauna papildomą impulsą kraujo išstūmimui iš širdies.

Darykite po 30 kartų 5 kartus per dieną, ir nebus jokių ligų! Pratimo dažnis: 1 kartas per sekundę.

Ši gimnastika  ypač naudinga žmonėms, kurie turi ilgą laiką stovėti ar sėdėti. Šį pratimą gali atlikti ir tie, kuriems draudžiama bėgioti ar greitai vaikščioti.

Kūno vibracija – yra veiksminga prevencija prieš trombozę, miokardo infarktą ir insultą. Nuostabu, kad 1 paprastas pratimas gali būti toks naudingas!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + eighteen =

Fresh articles

Facebook

Trending