Connect with us

Sveikata

Akademiko Mikulino vibrogimnastika: paprasta ilgaamžiškumo paslaptis. Tarsi gimėte iš naujo!

Kai akademikas Aleksandras Aleksandrovičius Mikulinas, garsus lėktuvų konstruktorius, lėktuvų stūmoklių,  turbininių  ir turboreaktyvinių variklių kūrėjas, pradėjęs sirgti, jis susidomėjo gydomosiomis metodikomis, kurios leidžia išsaugoti sveikatą ir leidžia nugyventi ilgą ir pilnavertį gyvenimą.

Akademikas Mikulinas sukūrė gimnastiką, iš paprastų pratimų, sukuriančių organizmo vibraciją – šokinėjant ant kulnų. Šis pratimas pagerina kraujotaką, užkerta kelią venų trombozei bei normalizuoja kraujospūdį. Pagerėja smegenų darbas: galvos skausmai prapuola.

Atsistokite tiesiai, kojos kartu, sukąskite dantis. Pakelkite savo kulnus 3-5 cm nuo grindų ir staigiai nusileiskite. Dėl vibracijos veniniai vožtuvai gauna papildomą impulsą kraujo išstūmimui iš širdies.

Reklama

Darykite po 30 kartų 5 kartus per dieną, ir nebus jokių ligų! Pratimo dažnis: 1 kartas per sekundę.

Ši gimnastika  ypač naudinga žmonėms, kurie turi ilgą laiką stovėti ar sėdėti. Šį pratimą gali atlikti ir tie, kuriems draudžiama bėgioti ar greitai vaikščioti.

Kūno vibracija – yra veiksminga prevencija prieš trombozę, miokardo infarktą ir insultą. Nuostabu, kad 1 paprastas pratimas gali būti toks naudingas!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen − 5 =

Sveikata

Lieknėjame ir prisižiūrime savo figūrą: 10 daržovių sulčių gaminimo receptų

Prasideda vitaminų sezonas! O tai puiki proga ne tik skaniai valgyti, bet dar ir naudingai bei nekenkiant savo figūrai. Ką galvojate apie daržovių sultis? Jei namuose turite sulčiaspaudę, tai jūsų paslaugoms daug naudingų ir sočių gėrimų receptų. Vaisių, šviežių daržovių ir net miksų – tai, ko reikia tiems, kurie mėgsta dideles vitaminų porcijas.

Nežiūrint į tai, kad obuolių-morkų sultys yra populiarios, tai nėra vienintelis derinys, kuris padės prižiūrėti figūrą bei praturtinti save naudingais komponentais. Siūlome jums 10 receptų. Atraskite savo mėgstamiausius ingredientus arba tuos, su kuriais jūs pasiruošę eksperimentuoti, o po to drąsiai dėkite juos į sulčiaspaudę!

Sultys Nr. 1 – 3 pomidorai, agurkas ir gražgarstės.

Sultys Nr. 2 – brokoliai, agurkas, morka.

Sultys Nr. 3 – špinatas, 3 pomidorai, morka.

Sultys Nr. 4 – 3 morkos, 3 burokėliai.

Reklama

Sultys Nr. 5 – morka, špinatai, tarkuotas muskato riešutas.

Sultys Nr. 6 – morka, brokoliai, pomidorai, čili pipiras (1-2), salierai, petražolės.

Sultys Nr. 7 – 1 apelsinas, imbieras (pagal skonį), morka, burokėlis.

Sultys Nr. 8 – burokėlis, agurkas, 3 morkos.

Sultys Nr. 9 – burokėlis, morka, žalioji ropė, špinatai, 3 st. salierų, imbieras (pagal skonį).

Sultys Nr. 10 – 2 obuoliai, 3 morkos, 3 st. salierų, imbieras (pagal skonį).

Šios informacijos grožis yra tame, kad jūs tikrai galite savarankiškai pasirinki sau labiausiai patinkantį ir tinkantį jūsų organizmui receptą. Manome, kad ne kiekvienas pasiruošęs eksperimentuoti receptą su čili pipirais arba burokėlius derinti su apelsinu, na, o gal ir panorėsite išbandyti ir šiuos receptus? Siūlome pradėti nuo tų sulčių, kur yra mažiau ingredientų, o vėliau pereiti prie “sunkiosios artilerijos“. Tegul jūsų gėrimai bus ne tik skanūs, bet ir naudingi!

Continue Reading

Sveikata

Aštuoni pratimai prieš kaklo osteochondrozę

Pirmieji kaklo osteochondrozės simptomai – nugaros, galvos skausmai, svaigimas,“muselės“ akyse, klausos praradimas arba ūžesiai ausyse, svyravimas vaikštant ir koordinacijos praradimas.

Reklama

Jei norite to išvengti, tada siūlome keletą paprastų pratimų, kurie padės jums išgelbėti nugaros sveikatą.

  1. Nuleiskite smakrą iki kaklo. Pasukite galvą 5 kartus į dešinę ir tada 5 kartus į kairę.
  2. Šiek tiek pakelkite smakrą. Vėlgi, pasukite galvą į dešinę 5 kartus, o po to 5 kartus į kitą pusę.
  3. Atloškite galvą į dešinę, bandydami paliesti savo pečiu ausį – 5 kartus, tada kitą pusę 5 kartus.
  4. Galva laikykite tiesiai. Įveikdami įtemptų kaklo raumenų pasipriešinimą, prispauskite smakrą prie raktikaulių susijungimo duobutės. Tuo metu pakaušis tempiasi aukštyn.
  5. Paspauskite rankomis kaktą ir įtempkite kaklo raumenis. Pratimus atlikti 3 kartus po 7 sekundes ..
  6. Tempdami kaklo raumenis, palenkite galvą į kairę(3 x 7 sekundes). Dabar į kitą pusę (3 x 7 sekundes).
  7. Sėdite tiesiai, rankas laikykite ant pakaušio. Paspauskite rankomis sprandą 3 kartus po 7 sekundes.
  8. Rankas susijungę pirštais, padėkite ant jų smakrą. Paspauskite smakru delnų 3 kartus po 7 sekundes.
Continue Reading

Sveikata

Kodėl japonės niekada nestorėja ir gyvena ilgai! Stulbinanti paslaptis!

Ar žinote, kad vidutinė japonių gyvenimo trukmė yra 84 metai? Jos ne tik ilgai gyvena, bet ir yra laikomos atspariomis senėjimui. Šiame straipsnyje norime pasidalinti japonių amžinos jaunystės ir ilgaamžiškumo paslaptimi!

Japonų rašytoja Naomi Morijama, ištyrusi japonų virtuvę, parašė knygą apie natūralią japonių kovą prieš senėjimą ir antsvorį. Tradicinės japonų virtuvės pagrindą sudaro įprasti produktai: žuvis, jūros kopūstai, vaisiai, soja, ryžiai, daržovės, žalia arbata… Produktai, kuriuos reguliariai naudojant pasiekiamas atjaunėjimo efektas ir sureguliuojamas optimaliai žmogaus svoris.

Be to, japonai yra didžiausi pasaulyje žuvies vartotojai. Beveik 10% pasaulyje sugaunamų žuvų suvartoja Japonija, nors tesudaro tik 2 % pasaulio žmonių kiekio.

Reklama

Autorė pažymi, kad kad jau mokykloje vaikams suformuojamas sveiko maitinimosi modelis: vertinti naudojamą maistą ir valgyti lėtai. Taip pat yra pietų stalo taisyklė: kiekvienam patiekalui atskiras indas, didelės porcijos netoleruojamos.

Japonijoje pusryčiai yra svarbiausia kasdienio maitinimosi raciono dalis, kurią paparastai sudaro eilė produktų ir gėrimų (žalia arba, , ryžiai, sriuba, tofa, jaunas česnakas, dumbliai, kiaušinienė arba žuvis).

Japonai retai valgo saldų maistą. Daugelis galvoja, kad japonės nemėgsta šokolado, sausainių, ledų arba tortų., bet tiesa yra ta, kad jos puikiai suvokia, kokią žalą sveikatai gali padaryti  šie produktai!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending