Connect with us

Sveikata

Akių vokai be raukšlių: 10+ raukšles išlyginančių geriausių naminių kaukių

Akys – ne tik moters sielos veidrodis, bet ir jos tikrojo amžiaus atspindys. Netgi pats geriausias makiažas nenuslėps visų tų „žąsų kojelių“, tamsių ratilų ir maišelių po akimis, kurie neišvengiamai atsiranda šioje veido srityje.

Tačiau atitolinti visus šiuos senatvės požymius įmanoma, jei teisingai ir reguliariai rūpinsitės savimi. Būtina šios priešraukšlinės priežiūros dalis yra įvairiausios kaukės akių vokams.

Vitaminų kaukės

 1. Maitinanti kaukė

Aevit – vaistinėse randamas vitamininis preparatas, kurio sudėtyje yra tokoferolis (vitaminas E, turintis jauninantį poveikį) ir retinolis (vitaminas A, skatinantis pažeistų audinių atsistatymą).

Galima nusipirkti kapsulių pavidalu, arba injekcijų pavidalu.

Reikės keleto lašų šių medžiagų (kapsulė lengvai praduriama, iš jos išteka aliejus), kurias tiesiog ištrinam pagal masažines linijas ant abiejų vokų.

 1. Liftingo kaukė

Sumaišyti 10 g virtų bulvių košės be druskos ir 5 lašus Aevita.

 1. Gaivinančioji kaukė

Sumaišyti 20 g šviežių petražolių, su išsiskyrusiomis iš jų sultimis ir 10 lašų Aevit. Ši kaukė išgelbės nuo tamsių ratilų aplink akis.

 1. Drėkinamoji kaukė

20 ml migdolų aliejaus (galima pakeisti varnalėšų arba ricinos aliejumi, arba Kininės simondsijos aliejumi) kambario temperatūroje sumaišyti su vitaminu E.

 1. Kaukė nuo mėlynių

Lygiomis proporcijomis (po valgomąjį šaukštą) sumaišyti dilgėlių ir ramunėlių nuovirus. Kol mišinys dar šiltas, pamerkite į jį 10 g ruginės duonos, padarykite košelę, nuspauskite. Pridėkite 10 ml vitamino E.

 1. Balinanti kaukė

Sumaišyti po 1vnt. askorbo rūgšties, ir vitaminą E. Atskirai sumaišyti šiltą simondsijų   aliejų su nedideliu kiekiu kiaušinio trynio. Viską gerai išplakti.

Drėkinančios kaukės

 1. Glicerino kaukė

10 vitamino E kapsulių turinį išspauskite į glicerino buteliuką (30 ml), sumaišykite.

 1. Bulvių kaukė

20 g bulvių košės sumaišyti su 10 ml Kininių simondsijų aliejaus.

 1. Kiaušininė kaukė

Puiki drėkinanti akių vokų kaukė iš kiaušinio trynio, alyvuogių nerafinuoto aliejaus (20 ml) ir medaus (10ml). Šią kaukę geriausia naudoti šiltą. Ją galima naudoti jau nuo 20 -ies metų.

 1. Agurkų kaukė

Paruoškite piurė iš agurko, nuvalyto ir išimtomis sėklomis. Kad masė taptų tirštesnė, įdėkite šiek tiek baltos duonos minkštimo. Tokia masė ne tik sudrėkins vokus, bet ir padės pašalinti tamsius ratilus ir pigmentines dėmes, nes turi didelį balinantį efektą.

 1. Bananų kaukė

Galima paruošti drėkinančią masę iš banano, bet kokio didelio riebumo pieniško produkto (tik be maistinių dažiklių). Proporcijas parinkite pagal masės tirštumą. Skystinantis produktas gali būti jogurtas, kefyras, grietinė, grietinėlė arba pienas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − fifteen =

Fresh articles

Facebook

Trending