Connect with us

Life

Anūkė vos nepražudė senelio, nes jai reikėjo įkrauti telefoną

Kokia ta  šiuolaikinė karta???

EliLuia, 26 metų mergina, atvyko į ligoninę aplankyti plaučių vėžiu sergančio savo senelio,  rašo IdeasFun.

Kai seselė išėjo iš palatos, mergina išjungė senelio gyvybę palaikančius aparatus, nes jai reikėjo įkrauti telefoną.

Dėl tokio poelgio mergina aiškinosi, kad jos telefonas beveik išsikrovė, o jai labai reikėjo paskambinti:

„Žiūrėkite: mano telefone rodė tik 1 %, galima sakyti, kritinė situacija. Be to, mama prašė papasakoti, kokia senelio būklė ligoninėje, todėl taip pasielgiau!”

PirmiausiaEli išsiuntė pranešimą mamai, paskui padarė keletą nuotraukų, kad patalpintų Instagrame. Anot Eli, ji taip norėjo artimiesiems parodyti, kad seneliui viskas gerai.

Problema ta, kad senelis pradėjo mėlynuoti dėl deguonies trūkumo, bet Eli pamanė, kad taip jo veido spalvą paveikė Instagram filtras.

Mergina stebėjosi, kodėl Instagramo vartotojai jos neperspėjo dėl pasikeitusios senelio veido spalvos. Jie tiesiog peržiūrėjo merginos atsiųstas nuotraukas.

Laimei, seneliui pavyko paimti pultelį ir išsikviesti gydytojus, šie spėjo jam pagelbėti. Eli tuojau pat primygtinai prašė parodyti kitą elektros lizdą telefonui įkrauti, bet prie senuko skubantys gydytojai kažkodėl jos norų nepaisė!Mergina dėl to labai įsižeidė:

„Jie išsigando supratę, kad respiratorius išjungtas. Aš klausiau, ar yra palatoje dar vienas elektros lizdas, bet jie man neatsakė. Manau, neteisinga, kad čia tik vienas lizdas!”

Žinoma, merginos šeima ja labai nusivylė. Bet merginos padaryta išvada –  stulbinanti:

„Aš suprantu, kad jūs pykstate. Bet mes turime ieškoti sprendimo. Arba turime rasti bateriją mano telefonui, arba pirkti naują“.

O ką jūs galvojate apie šią merginą?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × three =

Fresh articles

Facebook

Trending