Connect with us

Life

Arklys atėjo į savo mylimo šeimininko laidotuves atlikti paskutinės pareigos

Brazilas Vagneris Figueredo de Lima ir jo arklys Siereno buvo geriausi draugai, kol de Lima netikėtai žuvo automobilio avarijoje. Jo brolis Vando, suprasdamas, kas broliui buvo Siereno, atvedė arklį į de Limo laidotuves. Tuomet atsitiko  štai kas. „Siereno, tarsi suprasdamas, kas vyksta, norėjo atsisveikinti“,- pasakoja Vando. Jautri arklio atsisveikinimo su mylimu šeimininku scena nepaliko nė vieno abejingo.

Arklys ir jo šeimininkas buvo geriausi draugai, kol Vagneris Figueredo žuvo automobilio avarijoje.

De Limo brolis Vando nusprendė, kad žuvusio brolio arklys turi dalyvauti laidotuvėse. Siereno tarsi suvokė, kodėl ji atvedė į gedulingą ceremoniją.

„Siereno, rodos, viską suprato ir taip pat norėjo atsisveikinti su šeimininku“, – pasakoja Vando.

„Siereno pradėjo eiti ratu apie karstą, pasilenkė prie jo, ilgai uostė, paskui pakėlė galvą ir sužvengė“, – pasakojo vienas liudininkų. –Akivaizdu, kad jis išgyveno stiprius jausmus. Vaizdas visus sujaudino. Aš pats negalėjau sulaikyti ašarų“.

Paskui Siereno, pasilikęs prie karsto, palinko prie jo ir priglaudė galvą prie paskutinės savo šeimininko prieglobsčio vietos, tarsi atsisveikindamas amžiams.

«Visą kelią į kapines Siereno verkė ir kanopomis kasė žemę“, – pasakoja Vando.

Po šeimininko mirties Siereno gyvens Vando šeimoje, kuris prisiekė arklį mylėti iki gyvenimo pabaigos, parūpinti jam jaukius namus ir visa kita, ko reikia laimingam gyvenimui.

Rūpinimasis arkliu yra Vando pareiga pagerbiant brolio atminimą. Jis tvirtina, kad „Siereno jam buvo viskas“.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending