Connect with us

Life

„Aš žinau, kas mane nužudė…“ Trimetis berniukas sugebėjo surasti savo žudiką praėjusiame gyvenime!

Šis trimetis berniukas gimė ir užaugo Golano aukštumų rajone, ginčytinoje teritorijoje tarp Sirijos ir Izraelio. Berniukas protingas ir išsivystęs, jau gerai kalba ir aiškiai dėsto savo mintis. Tačiau tėvams sukėlė šoką jo pasakojimai. Pasirodo, berniukas prisimena savo praėjusį gyvenimą! Be to, jis taip pat prisimena savo buvusio sielos „sergėtojo“ mirties aplinkybes.

Berniuką dažnai kamavo vienas ir tas pats regėjimas, kuriame įvyksta didelis ginčas, pasibaigęs smūgiu kirviu į galvą. Berniuko tėvai iš pradžių į tokius sūnaus žodžius nekreipė dėmesio, bet vaiko pasakojimai stebino tokiu tikroviškumu, kad jie nutarė šia naujiena pasidalinti savo vietos gyventojų pasitarime.

Berniuko papasakota istorija sukėlė didelį drūzų religinės bendruomenės, gyvenančios šiame regione,  susidomėjimą. Drūzai tiki sielos persikūnijimu po mirties. Remiantis jų tikėjimu, manoma, kad įgimtos dėmės nurodo praeito gyvenimo mirties aplinkybes. Berniukas juk gimė turėdamas būdingą pailgą dėmę galvoje. Tas faktas privertė suaugusius patikėti vaiko pasakojimais.

Norėdami patikrinti berniuko viziją, vyriausiųjų vadovaujama grupė vietinių gyventojų išvyko į vaiko matytą gyvenvietę. Ten berniukas parodė namą, kuriame gyveno praeitame gyvenime, taip pat jis prisiminė ir žmogaus vardą, kuriam priklausė jo siela. Nurodytas žmogus iš tiesų gyveno toje vietoje ir dingo be žinios prieš ketverius metus.

Berniukas sugebėjo prisiminti ir žudiko vardą, todėl nuvedė tiesiai į jo namą. „Aš prisimenu, kaip tu mane nužudei, – pasakė berniukas nusikaltėliui. – Mes labai susiginčijome, ir tu mane užmušei kirviu“. Žudikas išbalo kaip drobė, bet savo kaltės nepripažino.

Reklama

Tada berniukas nurodė, kur akmenų krūvoje paslėptas kūnas. Ten iš tiesų atrado žmogaus kūno liekanas su žaizda galvoje. Žaizda buvo toje galvos vietoje, kaip ir berniuko įgimta dėmė.

Priremtas svarių įrodymų, žudikas turėjo prisipažinti padaręs nusikaltimą. O berniuko nuo to laiko nebevargino prisiminimai iš praėjusio gyvenimo.

Daugelis mokslininkų tyrė šį faktą kaip įrodymą, kad siela po mirties persikūnija į kitą kūną. Papasakota istorija atsispindi daug  diskusijų sukėlusioje vokiečių gydytojo terapeuto TrutcoHardo knygoje „Vaikai, kurie gyveno anksčiau: reinkarnacija šiandien“.

Tikimės, kad ši istorija jums atvėrė naujus mūsų gyvenimo horizontus ir privertė susimąstyti apie visatos paslaptis.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − 10 =

Life

Vyrą ištiko šokas, kai ji tyčia nepastebėjo siurprizo. Tai, kas atsitiko paskui, -puiku

Vieną vakarą moteris išėjo į tėvų susirinkimą, o jos vyras su dukra nutarė pasinaudoti proga ir padaryti mamai siurprizą –  generalinę tvarką virtuvėje.

Jie sudėliojo visus produktus į vietas, nuvalė stalus, spinteles ir lentynas, išvalė viryklę, išplovė ir tvarkingai sudėjo indus… O kai virtuvė „ suspindėjo“, pradėjo laukti grįžtančios mamos. Mama grįžo po pusvalandžio. Ji nusivilko paltą, pakabino į spintą, įėjo į virtuvę, atsigėrė vandens, o paskui svetainėje nuvirto ant sofos ir ėmė žiūrėti televizorių.

Vyras su dukra užėjo į kambarį ir sustojo šalia. Moteris pajuto jų įsmeigtus žvilgsnius ir paklausė:

– Kas?

Reklama

– Virtuvė, – atsakė vyras.

– Kokia virtuvė?

– Mūsų. Mes ją sutvarkėme. Nejaugi tu nepastebėjai? Ji spindi švara! Mes tai padarėme specialiai dėl tavęs.

Moteris nusišypsojo ir pasakė:

– Taip, aš pastebėjau. Nedėkingas tai darbas, ar ne taip?

Continue Reading

Life

Į tokią situaciją patenka daugelis moterų…

Tikriausiai, daugelis moterų patenka į tokią sunkią gyvenimišką situaciją. Kaip rasti savyje jėgų, kai vyras išeina pas kitą, o tu lieki su dviem mažais vaikais ant rankų? Juk per vieną akimirką tu prarandi ne tik meilę ir tikėjimą, bet ir ateities planus.

Po skyrybų mano gyvenimas visiškai pasikeitė: vaikų tėvas nebepadėjo, nes sukūrė naują šeimą. Turėjau mesti mylimą darbą, nes reikėjo eiti ten, kur daugiau moka. Laiko sau visiškai nebeliko: kiekvieną laisvą minutę aš skyriau arba darbui, arba savo mažyliams. Sukausi kaip voverė rate. Negalėjau prašyti vyro pagalbos, dažnai verkiau ir galvojau, kokia aš nelaiminga.

Visai neseniai parke susitikau savo mokyklos laikų draugę Mašą. Su ja nesimatėme 10  metų. Išsakiau jai savo problemas. Maša įdėmiai klausėsi ir papasakojo, kaip jai buvo sunku. Prieš metus jos mažąją dukrelę partrenkė kažkoks mūsų mieste žinomas žmogus. Jis savo kaltę neigia. Aišku, teistis su juo buvo beprasmiška. Mažylė stipriai nukentėjo. Jai teko iškęsti sunkią operaciją, dabar mergaitė iš naujo  mokosi vaikščioti.

Reklama

Tik dabar supratau, kokia buvau kvaila. Mano skyrybų net negalima lyginti su sunkumais, kuriuos išgyvena Maša.

Jeigu nebūčiau susitikusi draugės, juk būčiau ir toliau gailėjusi savęs ir kentėjusi ne vienus metus.

Laimei, Mašos gyvenas eina vis geryn: dukrelė sveiksta.

Būkite stiprios ir branginkite tai, ką jūs turite!

Continue Reading

Life

Išmintingi dvasiškojo tėvo Simeono Afonskio atsakymai į paprastus gyvenimo klausimus

Jo gyvenimas tapo romumo, susitaikymo ir meilės artimui pavyzdžiu. Po 50 metų nuo jo mirties, 1998 metais, dvasiškasis tėvas Simeonas Afonskis Konstantinopolio Šventojo Sinodo Provoslavų Cerkvės buvo priskelbtas šventuoju

Užduodami sau klausimus, mes bandome rasti teisingus atsakymus, kad geriau pažintume gyvenimą. Štai vienuolio Simeono Afonskio išmintingi atsakymai į paprastus gyvenimo klausimus:

Koks mokytojas pats geriausias? – Kančia.

Koks mokytojas pats blogiausias? – Malonumas.

Koks rečiausiai pasitaikantis gebėjimas? – Gebėjimas atiduoti.

Koks gebėjimas pats geriausias? – Mokėjimas atleisti.

Koks gebėjimas pats sunkiausias? – Mokėjimas tylėti.

Koks gebėjimas pats svarbiausias? – Mokėjimas klausti.

Koks mokėjimas pats reikalingiausias? – Mokėjimas klausytis.

Kokia kova pati pavojingiausia? – Fanatiška.

Koks įprotis pats nemaloniausias? – Intrigavimas.

Koks įprotis pats kenksmingiausias? – Plepumas.

Koks žmogus pats stipriausias? – Tas, kuris geba suprasti Tiesą.

Reklama

Koks žmogus pats silpniausias? – Tas, kuris laiko save pačiu stipriausiu.

Koks žmogus pats protingiausias? – Tas, kuris klauso savo širdies.

Koks potraukis pats pavojingiausias? – Meilė savo kūnui.

Koks žmogus pats neturtingiausias? – Tas, kuris labiau už viską myli pinigus.

Koks žmogus arčiau Dievo? – Mielaširdingas.

Koks žmogus pats silpniausias? – Nugalėjęs kitus.

Koks žmogus pats stipriausias? – Nugalėjęs pats save.

Ką priešpastatyti nelaimei? – Džiaugsmą.

Ką priešpastatyti kančiai? – Ištvermę.

Koks sveikos sielos požymis? – Tikėjimas.

Koks sergančios sielos požymis? – Beviltiškumas.

Koks  neteisingų veiksmų požymis? – Susierzinimas.

Koks gerų poelgių požymis? – Sielos ramybė.

Vienuolis Simeonas Afonskis

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending