Connect with us

Patarimai

Augalai-talismanai

Galbūt jie nėra labiausiai naudingi iš visų kambarinių augalų, tačiau jų negalime nepaminėti. Bet kokiu atveju, labai daugelis gėlių augintojų galėjo įsitikinti jų magiška galia. Pvz., Mes visi žinome augalus-talismanus, pritraukiančius finansinę sėkmę, pavyzdžiui, pinigų medį ir dolerio medį.

Piniginis medis yra sukkulentas. Manoma, kad jis padeda pritraukti turtus į namus, ypač jei į vazonas yra užkasta moneta. Priežiūrai pinigų medis yra nereiklus. Ir įspūdingos išvaizdos: tinkamai genint šį nedidelį augalą, jis primena bonsai – medžius.

Dolerio medžiu yra vadinama zamiokulka. Šis egzotiškas augalas padeda pritraukti pinigus šalies, kurioje jūs gyvenate, valiuta. Ir kadangi amerikiečiai buvo pirmieji, kurie atrado šią magišką galią, tai jie ir suteikė vardą zamiokulka. Be šio talismano, gebėjimą pritraukti turtus ir pinigus namuose taip pat turi (bent taip manoma) Asparagus, Astrophytum, Araucaria, Haworthia, Azalea, Jukka, Banyan.

Laimės bambukas atneša į namus gerbūvį ir sėkmę. Po šiuo įdomiu vardu slepiasi Dracena Sander, kuri tikrai atrodo kaip bambukas. Pažymėtina, kad šis drėgmę mėgstantis augalas gerai auga net ir be žemės, įdėtas į stiklinę vandens.

Sėkmę moksluose ir draugiškuose santykiuose skatina paparčiai, tradeskankancija, gebenės ir plunksninės palmės. Sveikatos talismanai yra agavos, molodilo, kalanchoje, aira, fukacija, pashifitum. Kūrybingumą skatina kiniškos rožės, kala, afelandra, balzaminas, kamelija. Talentą – kalatėja, maranta, koleus, puasencija, araneus.

Išskirtinis tarp augalų talismanų, yra spatifilis, dar vadinamas “moterų laime”. Manoma, kad ši gėlė gali padaryti bet kurią moterį laiminga, suteikusi jai laimę būti mylimai ir geidžiamai. O jei jis dar ir žydi ir auga, tai reiškia, kad laimė veržiasi į jūsų namus,  ir jums tereikia atidaryti duris!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =

Fresh articles

Facebook

Trending