Connect with us

Patarimai

Berniuką – girti, mergaite – žavėtis

Mergaitės nereikia girti už padarytą darbą. Jūs skatinate jos degradavimą. Jeigu girsite mergaitę už tai, ką ji padarė: labai skanu, labai gražu, labai švaru – galiausiai susiformuos supratimas, kad pripažinimą aš pelnysiu tik už savo nuopelnus. Pripažinimas man ateis tik už tai, ką aš padariau. Tai yra moteris žlugdantis principas.

Sveikas požiūris yra – aš verta meilės, nes aš esu, todėl, kad aš – protinga, aš – šeimininkė, kad aš – padėjėja, kad aš – princesė, kad aš – virtuvės fėja. Štai tada moters psichika yra sveika, kai garbina ją pačią, jos prigimtines savybes. Tai reiškia, kad norint gauti meilę, reikia likti pačia savimi. Štai kur mergaitės auklėjimo principas. Jeigu jūs pradedate ją girti už nuopelnus, ji iškart ima galvoti: mane pačią nėra už ką girti, meilę aš galiu tik užsidirbti, bus nuopelnai – bus meilė.

Berniukams – viskas atvirkščiai. Mamos labai mėgsta sakyti: tu toks nuostabus, toks protingas, toks šaunuolis. Lyg ir gerai. Iš tiesų gi, šis žavėjimasis tik skatina vyro degradaciją, nes jam tada atrodo, kad jis pats iš savęs jau nuostabus. O vyrui būna gerai tik tada, kai jis kažko pasiekia.

Reklama

Todėl tam, kad berniukas tobulėtų, galiausiai pasijustų laimingas, jam reikia kalbėti apie jo nuopelnus: labai gražiai padaryta, labai šauniai ir išmaniai. Berniukui švelnūs žodžiai reikalingi mažiausiai, nes jo prigimtinis pašaukimas – vystytis. Jam reikalingas pagyrimas už tai, ko jis pasiekė.

Vietoj „kiškuti, saulele“ , vyresniam berniukui labiau patiktų, kad ateinantiems svečiamsparodytų jo lėktuvą, padarytą iš lego detalių. Tai svarbiau už visas „sauleles, kiškučius“ ir t.t.. „Pasižiūrėkite, ką jis padarė, atspėkite, kas tai padarė? Teisingai, mano sūnus Alioša tai padarė“,- tai daug didesnis pagyrimas ir stimulas berniukui.

O mergaitė netaps geresnė nuo to, jei jos sriuba vaišinsis visas rajonas. Ji tiesiog supras, kad visą gyvenimą turės arti ir visą rajoną maitinti sriuba. Ji niekada nenusipalnys meilės, kol visų neprimaitins sriuba. Suteikit mergaitei supratimą, kad ji tobula ir nuostabi pati iš savęs, kad meilės ir pripažinimo jai nereikia pelnyti, kad jūs ją mylite ir ja žavitės vien dėl to, kad ji yra…

Ruslan Naruševič

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =

Patarimai

TOKS MOTERŲ TIPAS VISADA SU NEŽMONIŠKA JĖGA TRAUKIA VYRUS!

Moteris, savo gyvenime besilaikanti šių taisyklių, būtinai atsidurs šalia tikro vyro, kuris ją mylės ir geis visa savo siela.

Perskaityk – tu suprasi, kodėl.

Tokia moteris:

— nesikeičia kitam žmogui panorėjus, ji visada išlieka savimi ;

—nesiskiria su savo svajonėmis vien todėl, kad kažkam nepatiko jos idėjos, jinai stengiasi įgyvendinti savo svajones, o ne ne pamiršti apie jas;

— nebijo meilės, nors ir žino, kad ji gali atnešti daug siurprizų;

— yra rami ir žino, kad laikas sustatys viską į savo vietas;

— neleidžia su savim elgtis nepagarbiai;

— gyvena taip, lyg šiandien būtų paskutinė diena, ir ji niekada daugiau nebus tokia jauna, kaip šį momentą, šiandien ir dabar ;

— niekada nebėga nuo praeities, greičiau ji supranta, kad tai buvo jos neįkainojama patirtis, ir jos dėka ji bus išmintingesnė, galės panaudoti šią patirtį ateityje;

— neleidžia, kad kas nors griautų jos intis, jos idėjas ir bandytų pakirsti jos sparnus, jos meilė gyvenimui padeda jai sėkmingai eiti į priekį ;

— neabejoja, kad reikia kurti planus ir tuo, kad ji tuos planus įgyvendins; ji žino, šių planų realizavimas pakeis jos gyvenimą į gerąją pusę ;

— nebijo mylėti. Meilė – tai drąsiųjų dalia! Ji rizikuoja ir pasikliauja jausmais, kad pripildytų savo gyvenimą gražiais santykiais! Ji neatsitraukia, ji drąsi ir ji kovos už savo meilę;

Reklama

— ji nepamiršta vieno labai svarbaus dalyko: neverta bandyti atrodyti geriau arba kitaip vien dėl to, kad kam nors patiktum. Svarbiausia yra būti savim ir tvirtai žinoti, kad tu – vienintelė. Tai ypatinga dovana, ji priverčia vyrus geisti ir mylėti tave amžinai;

— nebijo gyvenimo, nes žino: kas benutiktų jos gyvenime, tai tik padarys ją stipresnę ir dar labiau pasitikinčią savimi;

—niekada negaišta laiko dalykams, kurie jai tikrai nepatinka. Ji tiksliai žino, ko siekia ir ko yra verta. Ji neleidžia, kas nors kada nors manipuliuotų jos gyvenimu;

— niekada neleidžia su savimi blogai elgtis ir suteikti skausmo – nei psichologiškai, nei fiziškai;

— niekada nepraranda savivertės ;

— neleidžia sau pasiduoti kitų nuomonei. Jinai supranta, kad nėra nieko lengvesnio, kaip duoti patarimus arba teisti. Bet niekada niekas iš kitų žmonių neatsidurs jos vietoje;

— pasitiki savimi ir savo pojūčiais;

— visada: vakar, šiandien, ryt gyvena kaip pats laimingiausias žmogus, nes

— ji laisva visame kame ;

— gyvena savo pačios gyvenimą!

— nelieka nuošalyje nuo to, kas iš tikrųjų jai svarbu gyvenime.

Moteris, kuri iš tikrųjų taip gyvena, sužavi ir skleidžia energiją.

Tikras vyras, vertas jos, būtinai pajaus tai ir norės būti šalia jos visa gyvenimą. Todėl, kad tai tokia moteris… Laisva moteris!

Continue Reading

Patarimai

6 magiškai patrauklių moterų įpročiai

Ar jūs pastebėjote, kad yra toks moterų tipas, kurioms santykiai ir vyrai lengvas dalykas? Netgi kai jos vienišos, jos ypatingai nepergyvena ir aplink jas greit susburia naujas gerbėjų ratas. Kame glūdi paslaptis?

1. Magiškos moterys visada yra pozityvios. O pazityvus nusiteikimas – tai jų kasdienis pasirinkimas. Taip, kartais ir jos pasijunta išsekusios, nėra nuotaikos ir kankina tikra depresija, bet visumoje tokios moterys tiki, kad viskas susiklostys gerai.

2. Jos prisiima atsakomybę. Lengviau likti pozityviai ir laimingai, kai tu įsitikinusi, kad tu viską kontroliuoji ir pati esi atsakinga už savo gyvenimą. Kai tu ieškai, ką apkaltinti savo nesėkmėmis – tai yra visiškai nepatrauklu, nes tokiu būdu tu spinduliuoji negatyvą, kuris paveikia aplink esančius žmones.

Reklama

3. Jos stengiasi susikurti sau laimę. Magiškoji moteris ne apgauna save, kad viskas gerai, o daro viską, kad taip iš tikrųjų būtų. Nors, teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad daugelis dalykų priklauso nuo požiūrio į pasaulį, bet apie tai jau kalbėjome pirmame punkte.

4. Jos mato kituose žmonėse gėrį. Santykiai būna daug sudėtingesni, kai tu nuolat bandai surasti kažką bloga, atskleisti jo slaptus kėslus ir t.t. Jeigu tu nesi įsitikinusi, kad jūsų santykiai gali būti TOKIE geri, žinai ką? Taip ir bus. Netgi jei įvyksta kažkas negero, magiškoji moteris nepradeda iškart ieškoti kaltojo, negalvoja, ką jis tyčia padarė blogo, o ieško objektyvių priežasčių, kodėl taip įvyko.

5. Joms svarbus asmenybės augimas ir tikslai. Kartais žmonės pergyvena, kad jiems reikia aukoti asmenines svajones dėl santykių šeimoje. Tačiau tai labai toli nuo esminės tiesos. Tiesiog reikia surasti tokius santykius, kurie susiderins su jūsų svajonėmis, ir tokį žmogų, kuris jus tik palaikys jūsų svajonėse. Aistra kitiems dalykams, o ne tik savo partneriui, padeda santykiams. Ji apsaugo nuo nuobodulio.

6. Jos puoselėja save dėl savęs. Gal būt tai netaktiška ir nekorektiška, bet kol jūs nepasijusite gerai savo kūne, kol jūs jo nepamilsite, jūs nebūsite geidžiama. Ir kiek mes vengtume pažvelgti tiesai į akis, geriausia išeitis – atgauti gerą formą teisingai maitinantis, o ne vaikčioti į savivertės didinimo kursus. Tai nereiškia, kad mes turime būti idealios, lyg top-modeliai. Bet mes turime stengtis geriau atrodyti savo galimybių ribose.

Continue Reading

Patarimai

Nori sulaikyti? Paleisk!

Pats didžiausias atradimas – sulaikyti ką nors galima tik paleidžiant. Štai koks paradokasas.

Svarbiausia – padaryti tai savo galvoje. Paleisti iš tiesų. Leisti kažkam įvykti, nepaisant tavo užsispyrusio įgeidžio. Suteikti kažkam teisę pasielgti taip, kaip jis nori ir mano esant reikalinga. Priimti tai viduje  ir sutikti. Ir toliau gyventi savo gyvenimą.

Reklama

Kažkada seniai perskaičiau  Kastanedo mintį: „Prie nieko neprisirišk“. Negalėjau suprasti, kaip taip gali būti? Ir kam? Juk taip puiku būti prieraišiam. Kaip be šito? Ir tik dabar supratau: taip tu gali būti laisvas. Labai dažnai prieraišumas tampa priklausomybe, o tada tu prarandi save. Čia apie priklausomybę apskritai: nuo cigarečių, nuo alkoholio, nuo žaidimų , nuo žmogaus. Kada be šito negali kvėpuoti ir gyventi. Todėl reikia mokėti viską paleisti, kad galėtume būti savimi iš tiesų.

Suteikti kiekvienam teisę elgtis  laisva valia. Ne „na ir tegu“ arba „iš pykčio priešams“, o ramus, užtikrintas įsitikinimas, kad su tuo ar be to, ko tau labiausiai reikėjo, vis teik viskas bus gerai. Svarbu neprisirišti prie rezultatų. Todėl niekas neprivalo sutikti su tavimi. Koks nevykęs ar kvailas tau atrodytų kažkieno pasirinkimas – be visa ko,  tai tik tavo vertinimas. Tai tik tavo nenoras suteikti teisę kitam turėti savo nuomonę, savo jausmus ir laisvai elgtis. Tu neprivalai dalyvauti kartu tuose veiksmuose. Bet tu ir  neturi prisiimti atsakomybės pakeisti šią mintį ar aiškinti, koks prastas šis jausmas. Vienintelis, ką tu gali pakeisti, – tai gyventi savo gyvenimą. Štai tą tu privalai daryti.

Lilija Achriemčik

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending