Connect with us

Life

«Didžioji auka». Dobermanas, gelbėdamas šeimininkus nuo gyvačių, paaukojo savo gyvybę

Indijoje drąsus dobermanas paaukojo savo guvybę, gelbėdamas šeimininką ir jo šeimą. Šuo, susidorojęs su keturiomis kobromis, ketinusiomis naktį patekti į namą, mirė nuo jų įkandimų.

Tai įvyko vėlų pirmadienio vakarą Orio valstijos Gadžapati apygardoje, rašo Deccan Chronicle. Sebakpūro kaimas, kuriame įvyko incidentas, įsikūręs kalno papėdėje, apaugusioje žemaūgiais krūmokšniais. Į vietinių gyventojų namus dažnai užklysta nekviesti svečiai – laukiniai gyvūnai ir ropliai.

Šį kartą keturios kobros bandė įšliaužti į namą, kuriame gyveno šuns šeimininkas Dikabaras su šeima, iš viso aštuoni žmonės. Laimei namą saugojo dobermanų veislės šuo, kuris puolė link namo šliaužiančias kobras. Šuns vardas nenurodomas.

Užvirė kova, trukusi keletą valandų, kraujas telkšojo prieangyje. Šuo kovojo, kol nenužudė visų gyvačių. Bet ir pats šuo neišgyveno po mūšio – dobermanas mirė dėl daugybinių gyvačių įkandimų praėjus vos kelioms minutėms po mūšio.

Reklama

Šuns šeimininkas iki šiol negali patikėti tuo, kas įvyko.

Aš šokiruotas. Jis pasiaukojo, gindamas mane ir mano šeimą. Aš prisiminsiu jį iki gyvenimo pabaigos. Aš meldžiuosi, kad jis ilsėtųsi ramybėje, – sako jis.

Dobermaną jis pasiėmė vos prieš keletą mėnesių.

Šimtai žmonių iš visos apylinkės atėjo į kaimą, kai tik sužinojo, kas nutiko. Jie nešė gyvų gėlių vainikus ir dėjo juos ant žuvusio šuns kūno. Buvo surengtos tikros laidotuvės – su gedulinga procesija ir laidojimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + six =

Fresh articles

Facebook

Trending