Connect with us

Life

«Didžioji auka». Dobermanas, gelbėdamas šeimininkus nuo gyvačių, paaukojo savo gyvybę

Indijoje drąsus dobermanas paaukojo savo guvybę, gelbėdamas šeimininką ir jo šeimą. Šuo, susidorojęs su keturiomis kobromis, ketinusiomis naktį patekti į namą, mirė nuo jų įkandimų.

Tai įvyko vėlų pirmadienio vakarą Orio valstijos Gadžapati apygardoje, rašo Deccan Chronicle. Sebakpūro kaimas, kuriame įvyko incidentas, įsikūręs kalno papėdėje, apaugusioje žemaūgiais krūmokšniais. Į vietinių gyventojų namus dažnai užklysta nekviesti svečiai – laukiniai gyvūnai ir ropliai.

Šį kartą keturios kobros bandė įšliaužti į namą, kuriame gyveno šuns šeimininkas Dikabaras su šeima, iš viso aštuoni žmonės. Laimei namą saugojo dobermanų veislės šuo, kuris puolė link namo šliaužiančias kobras. Šuns vardas nenurodomas.

Užvirė kova, trukusi keletą valandų, kraujas telkšojo prieangyje. Šuo kovojo, kol nenužudė visų gyvačių. Bet ir pats šuo neišgyveno po mūšio – dobermanas mirė dėl daugybinių gyvačių įkandimų praėjus vos kelioms minutėms po mūšio.

Reklama

Šuns šeimininkas iki šiol negali patikėti tuo, kas įvyko.

Aš šokiruotas. Jis pasiaukojo, gindamas mane ir mano šeimą. Aš prisiminsiu jį iki gyvenimo pabaigos. Aš meldžiuosi, kad jis ilsėtųsi ramybėje, – sako jis.

Dobermaną jis pasiėmė vos prieš keletą mėnesių.

Šimtai žmonių iš visos apylinkės atėjo į kaimą, kai tik sužinojo, kas nutiko. Jie nešė gyvų gėlių vainikus ir dėjo juos ant žuvusio šuns kūno. Buvo surengtos tikros laidotuvės – su gedulinga procesija ir laidojimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 4 =

Life

Širdelė suvirpėjo… O tokių vaikų – milijonai!

Pradinės mokyklos mokytoja kartą paprašė vaikų parašyti esė apie tai, ko jie norėtų, kad Dievas jiems išpildytų.

Vakare ji tikrino mokinukų darbus, pradėjo skaityti vieną darbą ir apsiverkė.

Tuo metu vyras užėjo ir pamatė ją verkiančią.

– Kas nors negerai?-  paklausė jis.

– Perskaityk, – atsakė ji, ištiesė vieno berniuko darbą.

– Viešpatie, šiandien aš prašau tave kažko ypatingo: paversk mane televizoriumi.

Noriu užimti jo vietą. Noriu gyventi kaip televizorius mūsų namuose.

Noriu turėti ypatingą vietą ir suburti visą savo šeimą aplink save.

Kad klausytųsi manęs nepertraukdami ir neužduodami klausimų, kai aš kalbu.

Reklama

Noriu būti dėmesio centru.

Noriu, kad manimi taip rūpintųsi, kaip rūpinasi televizoriumi, kai jis nustoja veikti.

Aš noriu būti tėvo draugijoje, kai jis sugrįžta namo pavargęs.

Kad mano mama, vietoj to, kad mane ignoruotų, ateitų pas mane,

kai jai vieniša ir liūdna.

Aš noriu, kad nors kartais mano tėvai mestų viską ir nors truputį pabūtų šalia su manimi.

Dieve, aš tiek nedaug prašau … Aš tiesiog noriu gyventi kaip bet kuris pasaulio televizorius “.

– Vargšas berniukas!- ištarė mokytojos vyras.- Ir iš kur tokie tėvai randasi?

Žmona raudodama atsakė:

– Tai mūsų sūnaus sudėtis rašinys…

Continue Reading

Life

Noriu tokios senatvės!

Kiekvienoje šeimoje yra žmogus, kuris „neišsilakstė“. Mūsų šeimoje – senelė. Po senelio mirties, prieš šešerius metus, ji apsigyveno pas mus.

Mano tėvai sako, kad likimas juos baudžia už tai, kad abu vaikai nekėlė paauglystės problemų, tai yra, aš ir sesuo.

Pavyzdžiui, liepos mėnesį, gavusi pensiją, su geriausia drauge patraukė prie jūros, išsijungusi telefoną. Paskambino tik tada, kai baigėsi pinigai. Mama vos neišprotėjo. Reikėjo jas parsivežti. Be to,  tėtušis žvengė ir prašė uošvės kitą kartą ir jį drauge pasikviesti.

Ji serga pradinės stadijos cukriniu diabetu. Kai šeimos gydytojas labai rimtai ėmė vardinti, ko jai negalima valgyti, ji pertraukė gydytoją:

– O kas atsitiks, jei aš valgysiu?

– Jūs galite mirti,- pačiu tragiškiausiu ir grasinančiu tonu pasakė gydytojas.

– Gerai! O ką, rimtai? Sulaukus 86 metų yra tokia tikimybė?

Reklama

Trumpai tariant, leidžiamės insuliną ir valgome, ką norim.

Bulvare su vyrais ji žaidžia šachmatais ir laimi! Ji dainuoja chore „Linksmosios senelės“, eina į teatrą ir lankosi visuose nemokamuose miesto renginiuose bei koncertuose. O neseniai ji susirado draugą, našlį, net 8 metais už ją jaunesnį.

Dabar jie visur traukia kartu.

Per praėjusias poilsio dienas jis linksmino senelę keturračių varžybose. O paskui, po vakarienės, išgėrė 2 litrus naminio vyno ir apsikabinę užmigo prieš televizorių svetainėje ant sofos. Tokius juos ir radome, grįžę iš vasarnamio, kaip porelę paauglių. Taip dėdė Kolia buvo supažindintas su amo netekusia mama, anūkais ir be perstojo kvatojančiu tėčiu.

Aš dievinu savo senelę. Ji pozityvesnė ir energingesnė už daugelį mano jaunų pažįstamų. Ji myli gyvenimą ir moka juo mėgautis. „O kiek čia to gyvenimo“! – atsako  mano mamai į jos visus: “Mama, na kaip tai?“

Noriu tokios senatvės.

Natalija Barskaja

Continue Reading

Life

Kokia Poza Miegate Su Partneriu? Tai Atskleidžia Kai Ką Intymaus

Naktimis visai netrykštate noru apsikabinti savo partnerį? O galbūt miego neįsivaizduojate be jo peties? Pasirodo, kad porų miego poza atskleidžia visas svarbiausias santykių detales.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite jūsų poros miego pozą.

1. Šaukšto poza – tai labiausiai paplitusi miegojimo poza tarp porų, ypač žmonių, kurie susituokę tris – penkerius metus. Pasak psichiatro Samuelio Dunkello, kai moteris miega tokia poza, ji atskleidžia, kad ji partneriui suteikia daugiau arba tai, kad jai reikia ypatingo dėmesio. Ši poza užtikrina fizinį artumą ir saugumo jausmą.

2. Medaus mėnesio poza – tai intymiausia porų miego poza. Ji yra šaukšto pozos alternatyva. Tokia poza dažniausiai poros miega santykių pradžioje, jei jaučia ypatingą trauką savo partneriui.

3. Peties poza – ši pozicija išreiškia stiprų ego ir teisingumo jausmą. Paprastai vienas partneris miega ant nugaros, o kitas – padėjęs galvą ant žmogaus peties, todėl būtent jis tampa priklausomu nuo partnerio.

Reklama

4. Mergelės lopšio poza – tai intymesnė peties versija. Šia poza dažniausiai miega poros, kurios tvirtai pasitiki vienas kitu. Partneriai tokia miego poza atskleidžia, kad kartu jie sukuria saugumo ir savisaugos jausmus.

5. Laisvumo poza – ar prisimenate, kai su savo antrąja puse ėjote į pirmą pasimatymą? Laikui bėgant, partneriams miegant drauge, norisi daugiau patogumo jausmo, todėl jie dažnai pradeda miegoti šia poza. Tai atspindi pasitikėjimą, suteikiant partneriui daugiau asmeninės erdvės.

6. Kojų apsikabinimo poza – ši miego poza gali atspindėti du dalykus. Pirma, tai gali reikšti, kad pora nėra fiziškai artima, todėl atsitraukia vienas nuo kito. Antra, tai gali būti visiškai priešingai – ši poza taip pat gali atskleisti supratimą ir komfortą.

7. Atsitraukimo poza – ši poza labai panaši į šaukšto miego poziciją, tačiau ji yra neteisinga šaukšto versija. Įdėmiai pažvelgus, vienas partneris miega visiškai lovos krašte ir yra atsitraukęs nuo savo partnerio. O pastarasis tarsi stengiasi jo nepaleisti. 8. Sienos poza – šia pozicija miega ilgą laiką kartu praleidusi pora. Laikui bėgant, atsiranda poreikis atkurti savarankiškumą ir asmeninę erdvę. Ši poza yra kompromisas tarp santykių ir nepriklausomybės.

www.tv3.lt

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending