Connect with us

Sveikata

Ekspertai įvardijo patį naudingiausią maisto produktą viršsvorio turintiems žmonėms

Dietologų nuomone, šį produktą reiktų įtraukti į savo racioną visiems žmonėms, turintiems problemų su viršsvoriu.

Viršsvoris gali tapti visos eilės ligų priežastimi – tai diabetas, širdies kraujagyslių susirgimai, hipertenzija. Dėl per didelio svorio, organizme padidėja gliukozės ir cholesterolio kiekis, o tai sukelia medžiagų apykaitos sutrikimus, problemas kepenų veikloje, pradeda netinkamai veikti skydliaukė.

Medikai sako, kad nutukimas – viena iš šiuolaikinės civilizacijos ligų. Jie rekomenduoja visiems, kenčiantiems nuo per didelio svorio, aktyviai naudoti džiovintas slyvas.

Šiame džiovintame vaisiuje yra tirpstančių audinių, lėtinančių maisto įsisavinimo procesą. Tokiu būdu kraujyje sumažėja cukraus lygis. Jei naudosite džiovintas slyvas kasdien, normalizuosis gliukozės kiekis, o tai žymiai sumažins riziką susirgti cukriniu diabetu. Džiovintų slyvų audiniai sustiprina jautrumą insulinui, kas labai svarbu pavojingos ligos profilaktikai.

Reklama

Džiovintų slyvų sudėtyje yra ląstelienos, kuri sustiprins žmogaus sotumo jausmą ir žmogus pasijus sotus dar iki to momento, kai pradės persivalgyti. Be to džiovintos slyvos išvis gali nustelbti apetitą keletui valandų, taigi nauda apkūniems žmonėms, turintiems priklausomybę nuovalgymo, bus tikrai didelė.

Dietos besilaikantiems žmonėms džiovintos slyvos tikrai nepakeičiamas produktas. Jų sudėtinės dalys teigiamai veikia kraujagysles, valo organizmą nuo toksinų ir maisto likučių, sutvarko virškinamojo trakto veiklą.

Kaip sako dietologai, užtenka kasdien suvartoti 4-5 džiovintas slyvas ir tai jau padės sureguliuoti virškinimo problemas, numesti svorio ir išvengti visos eilės susirgimų, kurie įprastai kamuoja apkūnius žmones.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 16 =

Fresh articles

Facebook

Trending