Connect with us

Life

Ežero prižiūrėtojas neįvertino šios moters intelekto ir vos už tai nesusimokėjo!

Vyras ryte grįžo iš žvejybos ir prigulė nusnūsti. Žmona nutarė paimti jo valtį, nors ir nelabai gerai pažino ežerą. Ji nuplaukė tam tikrą atstumą ir ėmė skaityti knygą.

Čia prie jos priplaukia prižiūrėtojas.

– Labas rytas! Ką tu čia veiki?

– Skaitau knygą,- atsako ši. (Argi neaišku?)

– Jūs esate teritorijoje, kur draudžiama žvejoti.

Reklama

– Bet aš ne žvejoju, aš skaitau.

– Taip, bet jūs turite visą reikalingą įrangą ir bet kuriuo momentu galite pradėti žvejoti. Todėl aš prašau jūsų sekti paskui mane ir turėsiu skirti baudą.

– Gerai, tuomet aš parašysiu pareiškimą dėl išprievartavimo, – sako moteris.

– Bet aš jūsų net nepaliečiau! – atsako prižiūrėtojas.

– Taip, bet jūs turite dėl viso šito būtiniausią „įrangą“. Ir jūs galite pradėti bet kuriuo momentu.

– Geros jums dienos! – palinkėjo jis ir pasišalino.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − eight =

Life

Ši fotografija, kur chirurgai guli ant grindų, apkeliavo visą internetą. Jūs būsite nustebę, sužinoję kodėl ši nuotrauka – tokia populiari!

1-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Ši nuotrauka per kelias dienas išplito visame internete. Joje vaizduojami trys kinų chirurgai iš medicinos universiteto Funczian ligoninės. Išsekę po ilgos operacijos, jie tiesiog guli ant grindų, nes nebegali stovėti.

Kaip manote, kiek operacija truko 3, 6, 9, 12 val ..? 32 valandas !!!? Ir tai – absoliutus medicininis rekordas. Pacientas pradėjo operuoti 8:30 šeštadienį ir baigė kitos dienos pabaigoje. Iš viso buvo atliktos šešios skirtingos operacijos.

«Pacientas turėjo aneurizmą ir smegenų angioblastomą. Mes turėjome pašalinti abi problemas vienos operacijos metu. Tai buvo  labai rizikinga. Jei pašalinsite tik vieną, pakenksite pacientui, kita vertus, operacijos rezultatas galėjo būti mirtinas», – sakė dr. Cheng.

Visos operacijos metu gydytojai galėjo pailsėti tik dvi valandas, pakeisdami vienas kitą.

«Operacija truko taip ilgai, jog pradėjau nerimauti, ar gydytojai atlaikys», – pasakojo vienas iš paciento artimųjų.

Bet gydytojai atlaikė, operacija buvo sėkminga, ir jai pasibaigus, jie sugriuvo ant grindų. Ši nuotrauka greitai išplito internete, pavertusi juos didvyriais.

Reklama

Tačiau, net po operacijos, chirurgas neturėjo laiko poilsiui. Jie turėjo vėl stotis ir daryti paciento galvos nuotrauką.

Щоправда, навіть після закінчення операції хірургам не вдалося відпочити як слід. Всього через пару хвилин їм знову довелося встати, щоб зробити знімок голови хворого.

2-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Beje, operacijos metu paciento širdis sustojo daugiau nei penkiolikai minučių, tačiau gydytojai sugebėjo jį atgaivinti ir užbaigė operaciją saugiai.

«Ne aš vienas taip elgiuosi vardan savo pacientų gerovės. Yra daug tokių gydytojų, mes tiesiog nieko nežinome apie juos», – sako dr Chen.

Continue Reading

Life

Moteris šaukė neeis maudytis, kur maudosi šunys. Po kelių minučių kažkas atsitiko, kas pakeitė jos gyvenimą

Ši istorija vyko viename iš Italijos paplūdimių, kur legaliai leidžiama atvykti su gyvūnais (daugelyje šalių šunims maudytis leidžiama tik specialiai tam skirtose vietose). Laki atėjo į paplūdimį su savo šeimininke Ana-Maria paišdykauti ir paplaukioti.

1-jenshina-krichala

Laki – gražuolis šuo labradoras, praėjęs specialų vandens gelbėtojų kursą: visi žinome, jog labradorai labai mėgsta vandenį ir puikiai atlieka gelbėtojų pareigas.

2-jenshina-krichala

Laki ir šeimininkė nuėjo maudytis, bet  netyčia išplaukė už paplūdimio, kur leidžiama maudytis gyvūnams, teritorijos. Ten susidūrė su moterimi, kuri juos išvydusi, pradėjo šaukti, jog šuo platina, ir nei ji, nei jos 7-metų dukra nesimaudys ten, kur šunys maudėsi. Ana-Maria kelis kartus atsiprašė ir išlipo iš vandens su šuniu.

Reklama

3-jenshina-krichala

Po kelių minučių,  moters dukra jau plaukė nuo kranto. Motina su kažkuo šnekėjo, kai didelė banga užgriuvo mergaitę ir ji pradėjo skęsti. Baisiausia buvo tai, kad niekas paplūdimyje to nepastebėjo. Išskyrus Laki, kuris akimirksniu puolė link jūros, nustvėrė vaiką ir ištempė jį į krantą.

4-jenshina-krichala

Mergaitė išsigando, gurkštelėjo vandens, bet išliko gyva. Laiminga motina, prieš tai aprėkusi moterį su šunimi, priėjo, atsiprašė  ir nuoširdžiai padėkojo.

Manau, kad nuo šiol moteris žiūrės į šunis truputį kitaip.

Continue Reading

Life

8 priežastys, kodėl protingi žmones turi mažiau draugų

1. Jūs- laisvi savo žodžiuose, mintyse ir darbuose, kurie gali skirtis nuo to, ką sako, galvoja ir daro jūsų «draugai». Pas jus yra savo principai ir savo vertybės. Jūsų protas neapsiriboja, ir jums visada yra, ką pasakyti. Jūs galvojate ne taip, kaip kiti, bet jus nedomina kitų mintys.

2. Pas jus nėra laiko dirbtiniams santykiams arba nereikalingiems pokalbiams, jūsų nedomina tai, kuo domisi visi. Todėl jūs daugiau laiko praleidžiate vienumoje. Jūs nerūpi paskutinės tendencijos madoje arba muzikoje. Jums neįdomūs „materialūs“ dalykai. Jūs nebijote praleisti kažką svarbaus. Jūs patenkintas tuo, ką darote pats.

3. Jūs mokate atpažinti žmonės po jų socialinėmis kaukėmis, laikote atokiai nuo tų, kas nevertas jūsų laiko. Kalbama apie tuos, kurie trinasi aplink kitus siekdami trumpalaikės pigios šlovės.

4. Kalbate mažiau, o klausote daugiau, nes jūs tiesiog dažnai sėdite ir stebite vykstanti veiksmą: nuolatiniai postai socialiniuose tinkluose, amžinas pataikavimas, išdavystės, nepagarbus elgesys. Ir tai atstumia jus, nes jūs subrendęs žmogus. Jūs tiesiog aukščiau viso šito.

Reklama

5. Jūs nedalyvaujate šiame „teatre“. Jūs geriau pažiūrėsite filmą su artimaisiais, nei eisite į klubą su draugais. Saugosite save nuo nereikalingų neigiamų emocijų, kurios atsiras, kai jūs eisite tenai, kur nenorite. Jūs darote tai, kas jums patinka.

6. Jums nereikia niekam įrodinėti, ko jūs esate vertas. Jūs laimingas pats su savimi. Jūs nepriklausomas ir stiprus. Jūs savarankiškas. Jums nereikia 300 like Instagrame, kad nusišypsotumėte. Jums nereikia siekti pripažinimo.

7. Jūs jau supratote, kas yra jūsų geriausi draugai, jums nereikia naujų. Jūs žinote kam jūs iš tiesų esate svarbus. Jūs atsargiai įsileidžiate į savo pasaulį kažką naujo. Tai gali būti tik tie, kurie galvoja, kalba ir elgesi taip kaip jūs.

8. Jūs turite didelių tikslų ir neturite laiko smulkmenom. Kol kažkas planuoja išeigines, jūs planuojate gyvenimą. Jūs naudojate savo laiką asmeniniam augimui, ir jūs nelaukiate, kad jus supras, nes jie patys viską pamatys.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending