Connect with us

Įdomybės

Floridoje parduoda vaikiškų svajonių namą (22 nuotraukos)

Floridoje parduodamas pats brangiausias valstijoje namas, kurį valdo verslininkas Markas Bellas. Šis prabangus dvaras yra bet kurio vaiko svajonė, nes namas turi individualų interjerą ir name yra daug pramogų. Kaip sako Bellas, tokio namo, kuris būtų panašus į pramogų parką, idėja kilo, kai jam, būnant mažu vaiku buvo draudžiama vaikščioti ant balto kilimo svetainėje ir valgomajame. Kai kurių kambarių interjeras yra skirtas kokiai nors temai, tačiau yra ir įprastų kambarių. Teritorijoje yra treniruoklių salė, baseinas su kriokliu, kino salė, žaidimų konsolių salė, 3 barai, salė su unikaliais lošimo automatais, krepšinio aikštelė ir dar daug visko. Už visa tai Bellas tikisi gauti 30 milijonų dolerių.

1.

2.


3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Reklama

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =

Įdomybės

Užšalusios bangos prie Nantaket salos kranto

Fotografas Jonathanas Nimerfrochas užfiksavo užšalusias bangas šalia jo namo Nantaket saloje, kurią skalauja Atlanto vandenynas. Jis vadina save vandenyno apsėstuoju, o šis reiškinys jį tiesiog sužavėjo. Atrodo, kad gamta akimirkai sustojo ir pakrantės bangos su jūros purslais akimirksniu užšalo. Kalbama, kad šiais metais JAV – rekordiniai šalčiai, būtent tai paaiškina šį neįprastą reiškinį.

1.

2.

3.

4.

5.

Continue Reading

Įdomybės

Suknelės testas: nustatykite savo charakterį pagal drabužius

Pasirinkdama drabužius, moteris vadovaujasi ne tik mados tendencijomis, bet ir pasąmonės vedama, stengiasi išsirinkti drabužį, harmoningai atitinkantį jos vidinį pasaulį.  Jei suknelė (drabužis) pasirinkta teisingai, dažnai sakoma: „kaip jai siūta“. Vadinasi, suknelė visiškai perteikia moters vidinę būseną, papildydama ir papuošdama ją. Suknelės testo pagalba galite lengvai sužinoti savo charakterį.

Kaip pagal drabužį nustatyti žmogaus charakterį? Žemiau pateiktos keleto fasonų suknelių fotografijos. Išsirinkite labiausiai jums patikusį, ir tinkantį jūsų stiliui, fasoną.

Reklama

Testo rezultatai

Charakteris pagal drabužių pasirinkimą

  1. Vakaro romantikas. Jūs idealizuojate aplinkinius, suteikdami jiems pozityvias charakterio savybes, stengdamiesi nematyti blogio. Jautrus ir geraširdis žmogus, žinote, kaip gyventi harmonijoje su pasauliu. Žmonės myli ir stiebiasi link jūsų. Juk jūs niekada nepasielgsite prieš savo sąžinės balsą.
  2. Apsirengusi „Kaip iš žurnalo viršelio“– šis posakis apie jus. Netgi pačioje nejaukiausioje situacijoje jūs stengiatės atrodyti, lyg nužengusi iš madų žurnalo viršelio. Drabužių stilius ir charakteris sudaro vientisumą. Jūsų drabužiai pilnai atitinka jūsų vidinį „aš“. Jūs taip pat siekiate idealizuoti savo gyvenimą, niekam nepasakodama apie nesėkmes.
  3. Paslaptinga nepažįstamoji. Jeigu pagal drabužius gana lengva nustatyti žmogaus charakterį, tai jūs – visai priešingas atvejis. Paslaptimi apsuptas visas jūsų gyvenimas. Niekas negali iki galo jūsų suprasti, netgi patys artimiausi žmonės. Iš jūsų galima laukti ko tik nori, jūs galite viską, galite sugriauti bet kokias sienas.
  4. Baliaus karalienė.Jūs maitinatės aplinkinių dėmesiu, negalite gyventi be pagyrimų. Jums yra įprasta būti visų dėmesio centre, kitokio statuso jūs nepripažįstate. Žinote, kaip įtikinti žmogų, žengti jūsų pageidaujamą žingsnį. Savo adresu nepakenčiate kritikos. Juk jūs tobulybė, ir tuo tikite, ir niekas negali iš jūsų to atimti.
  5. Namų židinio saugotoja.Šeima jums yra viskas. Dėl mylimų žmonių jūs pasiruošusi pasiaukojantiems žygiams. Šis testas charakterizuoja jus kaip labai gerą ir atviraširdį žmogų. Bet kokios formos egoizmas jums nebūdingas. Dažnai pamiršdami savo norus, jūs visą savo gyvenimą pašvenčiate šeimai. Galite padėti netgi visai nepažįstamam žmogui, nieko už tai nereikalaudami.

Na kaip, r sutinkate su tokiu rezultatu? Pasidalinkite šiuo testu su draugais!

Continue Reading

Įdomybės

Ką pamatėte pirmiausia? Atsakymas atskleis svarbią jūsų pasąmonės paslaptį

Atsakykite, nepasigailėsite 

Vieno paveikslėlio testas.

Jei tikėti Wake Up to Your Mind dėstoma nuomone, tai psichologinė meilė menui yra neįkainojama, nes ji stimuliuoja kūrybinį mąstymą, padidina smegenų jungčių plastiškumą ir kiekį, vysto atjautimą ir grožio suvokimo jausmo, o taip pat gerina problemų sprendimo įgūdžius.

Tyrimai parodė, kad psichinis susilpnėjimas aiškinamas būtent jungčių tarp smegenų praradimu,  ne pačių ląstelių mirtimi. Menas gali būti naudingas abiejų smegenų pusrutulių stimuliacijai, ir gali iššaukti jausmus, panašius į įsimylėjimo jausmą. Smegenų skenavimas parodė, kad meno kūrinių peržiūra iššaukia dopamino pliūpsnį į tą smegenų pusrutulį, kuris yra atsakingas už romantišką meilę.

Kaip ir klasikinis testas su rašalo dėmėmis, abstrakčios formos ir tai, kaip mes interpretuojam meną, gali papasakoti apie užslėptus jūsų asmenybės aspektus ir apie jūsų tramdomas emocijas:

  1. Šarvuotas riteris.

Jei pirmiausia jūs pamatėte riterį su šarvais, jis simbolizuoja jūsų norą mėgautis gyvenimu ir linksmintis, bet tam trukdo vidinės emocinės sienos, kurias jūs pasistatėte, kad apsisaugotumėte nuo skausmo.

Jūs norite gilios draugystės ir stabilaus mylimo žmogaus dalyvavimo. Pradėkite praktikuoti afirmacijas, tokias, kaip : „ Aš simpatiškas, aš pakankamai geras, aš vertas meilės ir stabilumo savo gyvenime“. Po to pabūkite kokioje nors ramioje vietoje ir susitelkite ties meilės jausmu savo širdyje.

Reklama

Sąmoninga meilė sau ir kitiems  leis jums atsiverti, atsipalaiduoti ir galiausiai pasveikti. Jums būtinas palaikymas, todėl leiskite laiką su draugais, su šeima. Važiuokite į gamtą, užsiimkite sportu – visa tai palengvins atlaisvinti jūsų vidinius suvaržymus.

  1. Du šokėjai.

Du šokėjai atspindi jūsų romantišką požiūrį į aplinkinį pasaulį, bet tai ir yra tai, ką jūs norite nuslėpti. Jūs galite labai vertinti artimus savo gyvenime žmones, bet jūs retai jiems sakote apie tai. Pagalvokite apie tuos bruožus, kuriuos jūs labiausiai juose vertinate, ir sekantį kartą, kai susitiksite, reikškite savo jausmus iš visos širdies. Tai gali būti bet kokia smulkmena. Svarbu tai, kad jūs pademonstruosite jiems savo nuoširdžią meilę ir prielankumą.

Du šokėjai taip pat byloja apie tai, kad jūsų gyvenime nėra daug įvykių, todėl pagalvokite, ką naujo galėtumėte nuveikti, pvz. piešti arba groti muzikiniu instrumentu, vykti į kelionę arba tiesiog perskaityti įdomią knygą.

  1. Senuko veidas.

Jei pamatėte senuko veidą, tai reiškia, kad jūs tvirtai stovite ant savo kojų ir objektyviai žiūrite į tai, kas vyksta, bet tai taip pat reiškia, kad jūs per dažnai žvalgotės į praeitį ir manote, kad tada buvo geriau.

Praeitis – tai pamoka, kuria mes turime pasinaudoti, kad geriau gyventume, todėl, jei jūsų sąmonėje nuolat pasirodo praeities faktai, pagalvokite, ko jums trūksta šiandieninei laimei. Ir pasistenkite tai susikurti savo gyvenime.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending