Connect with us

Sveikata

Geriausia kaukė nuo plaukų slinkimo

Po gimdymo mano plaukai pradėjo labai slinkti. Šiek tiek pasiverkiau, po to nusiraminau ir pradėjau galvoti, ką daryti. Nubėgai į vaistinę, vitaminų ir mineralų ir pan. – išmesti pinigai.

Pradėjau šių priemonių ieškoti internete, ir jau ketinau užsisakyti vieną, tačiau mamos skambutis, o aš, apimta panikos, išklojau problemą, ji man sako: „Liaukis, nepanikuok! Pasidaryk tetulės kaukę, prisimeni, kaip jai slinko plaukai ir tik ši kaukė jai padėjo. Pasidaryk ją, o paskui jau bus matyti. Ir pagerk sukatžolės“. Tai ir nusprendėme.

Pasidariau kaukę. Po pirmo naudojimo plaukai pradėjo mažiau slinkti, po antro – dar mažiau. Po trečio karto – šukos buvo švarios ir vonios kambarys taip pat!

O po to plaukai pradėjo greitai augti, po mėnesio atsirado naujų plaukų ežiukas, plaukai sustiprėjo ir atsirado blizgesys.

Ir taip, kaukės receptas:

Pagrindinės sudedamos dalys:

  • 1 v. š. svogūnų sulčių (sutarkuoti svogūno galvutę ir išspausti sultis)
  • 1 v. š. medaus
  • 1 trynys
  • 1-2 v. šaukštai varnalėšų aliejaus (aliejaus kiekį galima padidinti, jei jums to nepakaks, dažniausiai šio kiekio pakanka).

Gaunasi pakankamai skysta masė. Tepti plaukų šaknis (aš naudoju plaukų dažymo teptuką), likutį paskirstyti ant plaukų. Plaukų galiukus galima pamaitinti papildomai. Užsidedu dušo kepuraitę, apvynioju rankšluosčiu ir taip vaikštau apie 1 valandą. Po to galvą išsiplaunu šampūnu.

Iš pradžių dariau 2 kartus per savaitę. Po to kad sutvirtinčiau rezultatą ir augtų plaukai, – 1 kartą per savaitę. Kursas 2 mėnesiai.

Linkiu Jums grožio, sveikatos ir puikios ševeliūros! Išbandykite šią kaukę ir pasidalinkite receptu su draugėmis.

P.S., Kad nebūtų svogūno kvapo, plaukus reikia skalauti petražolių nuoviru.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 9 =

Fresh articles

Facebook

Trending