Connect with us

Sveikata

Greičiausiai veikiantis pratimas: atviresnis žvilgsnis, mažiau nukarę antakiai ir skruostai!

Šis Kogao variantas, vienas iš greitųjų pratimų ,,viskas viename“ – yra vienas iš populiariausių metodų, naudojamų  japonų veidų kūrėjų, nemėgstančių ilgai trunkančių metodikų, o pirmenybę teikiančių greitiems ir kompaktiškiems pratimams, kurie leidžia gretai gauti maksimalų rezultatą su minimaliomis laiko sąnaudomis. O ir kam gi tai gali nepatikti?

 Kogao: veido pokyčiai per trumpiausią laiką

Kogao variantą sukūrė Tokijo grožio salonas “Platinum Small Face Management”. Jį naudoti rekomenduojama kasdien rytais arba  vakarais nusivalius makiažą esant tokioms problemoms, kaip  veido nykimas, lėtinis raumenų įtempimas, patinimai ir kitos veido deformacijos apraiškos.

Šis pratimas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis labai paprastas, nėra paprasčiausias veido raumenų patempimas, jame yra keletas svarbių momentų, padedančių ištaisyti arba pakoreguoti veido bruožus.

Svarbu

Prieš pradėdami praktiką Kogao, pasitreniruokite patempdami veido raumenis atgal, tarsi spausdami juos iš vidaus prie kaukolės. Keletą kartų įtempkite ir atleiskite veido raumenis. Tai darykite lengvai ir laisvai.  Tarp kitko, šie paruošiamieji pratimai stimuliuoja raumenis ir aktyvina kraujotaką.

Pratimas atliekamas esant įtemptiems veido raumenims.

 Darbo eiga

  1. Praverkite burną, apatinį žandikaulį nuleiskite vertikaliai žemyn ir iš vidaus įtempkite skruostų raumenis.
  2. Pakelkite gomurį ir šiek tiek patraukite jį aukštyn, tarsi norėtumėte pasiekti viršugalvį. Įtampos pojūtis neturi būti per didelis. Tai bazinė padėtis, ji išlaikoma viso pratimo metu.
  3. Plačiai atmerkite akis ir pakelkite antakius aukštyn.
  4. Akių kampučius patempkite į šalis.
  5. Lūpų kampučius patraukite į šalis, bet labai neišsižiokite. Burna turi būti pravira, vertikalaus ovalo formos.
  6. Liežuvio šaknį traukite atgal. Kad būtų lengviau ir atsivertų rezonansinės ertmės, galima negarsiai tarti ,,a-a-a“, kreipiant atgal, link pakaušio. Tai taip pat privers dirbti galvūgalio raumenis.

Tokioje padėtyje išbūkite 15-20 sekundžių. Atsipalaiduokite. Po to pratimą pakartokite dar du kartus.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + eleven =

Fresh articles

Facebook

Trending