Connect with us

Įdomybės

Gudrus studentas pasistatė namą, kad nereiktų mokėti už bendrabutį. Aš apstulbau, kai pamačiau, kas ten viduj!

Studentai – labai ypatinga liaudis. Jie sugeba paromis nemiegoti, „eksternu“ ruoštis egzaminams, o paskui tiek pat parų iš eilės miegoti. Maitinasi jie, kaip jau yra žinoma, pagrinde oru, bet tuo pačiu yra budrūs, linksmi ir laimingi. Bet ypatingai studentai garsėja savo sugebėjimais rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

JAV dauguma baigia universitetus, jau įklimpę į solidžias skolas, 25-erių Džoelis Verberis nusprendė, kad nenori tempti kreditų naštos. Šis Teksaso universiteto studentas surado labai neįprastą išeitį iš situacijos…

Vaikinas nusprendė savarankiškai pasistatyti nedidelį namą, kuriame jis galėtų komfortiškai gyventi studijų metu. Džoelis apgalvojo būsimos gyvenamosios vietos projektą ir patraukė į statybinių prekių parduotuvę.

Nedidelio studentiško būsto pastatymui su viskuo, kas būtina, išleista 20 tūkstančių dolerių. Dideli pinigai, kaip 14-os kvadratinių metrų kambariukui, pasakysite jūs. Bet už nuomojamą būstą bendrabutyje Džoeliui būtų reikėję pakloti kur kas daugiau.

„Aš truputį sutaupiau. Tai, ko aš pritrūkau, dovanojo man giminaičiai, draugai ir kaimynai,- prisipažino Verberis telekanalui „ABC“. – aš padariau projektą, o tada pasisamdžiau statybininką, elektriką, kurie nepagailėjo laiko pagalbai“.

Vaikinas prisipažįsta:“Aš žinojau, kad rizikuoju, bet visas indėlis pasiteisino!“

Žinoma, mėgstantiems dideles erdves, toks variantas nepatiks. Tačiau mūsų herojus gyvena labai aktyvų gyvenimą, ir jam tai – optimalus variantas.

Gyvenamosios patalpos aukštis leido sukurti antrą lygmenį, kuriame padaryta patogi vieta miegui.

Reklama

Šis medinis namukas, kurio plotas tik 14 kvadratinių metrų, puikiai išplanuotas. Kiekvienas centimetras panaudotas protingai. Pavyzdžiui, erdvėje po laiptais, vedančiais į antrą lygmenį, yra puiki vieta daiktų susidėjimui ir darbo stalui.

Yra ir jaukus kampelis, kur galima pasėdėti su draugais ir pailsėti.

Nors erdvė ribota, čia yra viskas, kas yra įprasto dydžio namuose. Dušas, įvesta kanalizacija ir elektra, yra dujinė viryklė ir kriauklė iš mango medžio medienos.

Ką ir besakyti, tokios virtuvės gali pavydėti bet kuri šeimininkė. Čia tilpo viskas, ko reikia, ir netgi daugiau…

Džoelis dažnai kviečiasi pas save draugus, ir nedideli namelio gabaritai netrukdo jiems čia jaustis patogiai.

Savo nedidelį būstą Džoelis patalpino ant nedidelės krovininės platformos, kurios plotas 1,67 kvadratiniai metrai. Tai leidžia jam bet kuriuo metu leistis į kelionę „Neišeinant iš namų“. Malonus bonusas!

Iš visų mažų namukų, kuriuos esu matęs, šis – geriausias. Žinoma, jis tiks toli gražu ne visiems, bet Džoelis tiesiog laimingas, kad ryžosi tokiam rizikingam projektui.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 14 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending