Connect with us

Įdomybės

Gydytojai pasakė: liko vos trys savaitės. O ji žinojo, kad sulauks proanūkės gimimo

Kaila Treisiprofesionali fotografė, ji didžiuojasi, kad jai likimas patikėjo gebėjimą sustabdyti laiką. Garsūs žodžiai, už kurių slepiasi ne mažiau svarbūs darbai, ir neseniai tai nutiko jos šeimoje.

Džen Roper, Kailos prosenelė, būdama 92 metų amžiaus, sulaukė iš gydytojų jos amžiui būdingos liūdnos diagnozės, gydytojai numatė, kad jai liko gyventi trys savaitės. Bet šeimą, tuo pačiu, pasiekė ir puiki naujiena, ir viskas susiklostė visai kitaip.

Garbaus amžiaus sulaukusi Džen beveik nesikėlė iš lovos ir gydytojo žodžiai jos nenustebino. Ir taip jau ilgai esu šiame pasaulyje… Bet po to atėjo kita žinia, kad jos proanūkė, Kailos sesuo, paskelbė apie savo ilgai lauktą nėštumą.

Ir Džen užsidegė noru pagyventi dar tiek, kad būtinai pamatytų savo proproanūkę. Juk daugiau nieko ir nereikia…niekas nesuprato, kokiu būdu dar išsilaikė 36 savaites, bet čia rodomose fotografijose tam geras įrodymas, kad bobulė įgyvendino savo svajonę.

Reklama

O kitą rytą šeima su nuostaba pamatė, kad Džen gamina pusryčius ir ji visai neatrodė išsekusi ir kretanti, kaip pastarąsias dienas.

Bobulė pasitikslino pas proanūkę, kokia šiandien diena, ir, dalykiškai ėmė ruoštis – artinosi 75-osios jos vestuvių metinės.  Ir tegu ji daugiau davė nurodymus, negu dirbo rankomis, bet 92 metų moteris vėl atgijo, panoro būti graži, gauti ryškias nuotraukas su svarbia data.

Sulaukusi 11-os proanūkės ir pirmos proproankūkės  gimimo, ji jau nieko nebebijo ir nori, kad kiekviena diena būtų ypatinga.

Kaila Treisi džiaugiasi, kad jai pavyko savo akimis pamatyti ir įamžinti dar vieną visa apimančios meilės stebuklą. Jos prosenelė ir prosenelis netgi gyvenimo saulėlydyje myli vienas kitą ir džiaugiasi savo didele ir vis augančia šeima. Tai stebuklas ir palaiminimas, kurį galima priimti tik širdimi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + eight =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending