Connect with us

Patarimai

«Ieškokite savo žmonių»

Ieškokite aistringų, stiprių, laimingų … Jie kaip žvaigždės danguje, kol nepakelsi galvos – tol neišvysi. Ir kai nuskęsite dangaus mėlynėje – suvoksite, kiek jų daug… Ieškokite savo žmonių. Jie taip pat bijo ir jiems taip pat skauda. Pas juos taip pat būna juodų dienų, klaidų ir nesėkmių. Bet jie peržengia baimę lyg purvo duobę, jie eina, daro įtaką gyvenimo eigai, nustato gyvenimo tempą. Jie kažkuo tai geresni, kažkuo blogesni. Jie ne pavydi ir ne inkščia. Jie yra patenkinti savo likimu ir šypsosi, kai jiems sėkmė šypsosi.

Reklama

Ieškokite ištikimų ir sąžiningų, ne veidmainių, kurie sako tiesą į akis. Kartais tai nemalonu. Bet sąžininga. Ne iš pykčio, bet iš meilės. Kurie džiaugiasi nuoširdžiai, juokiasi garsiai ir laisvai, užkrečiančiai. Kurie neslėpia ir nesidrovi savo linksmumo.

Ieškokite tų, kuriuos galėsite mylėti amžinai. Ieškokite tų, kurie stovi ir laukia jūsų meilės. Su kuriais jūs sujungsite du ežerus, ir atsiras jūra. Ieškokite tų, kuriuose daug gyvybės. Ieškokite skambių ir sultingų, strazdanotų ir raukšlėtų. Ieškokite parkuose ir scenose, liūdnų ir linksmų, mažų ir didelių. Jie – truputį vaikai, jie eina per gyvenimą, tiki į gėrį, jie mato viską: ir juodą, ir baltą, bet gyvena vardan geltono, raudono, mėlyno pasaulio … Ieškokite jų. Jums reikia tik pakelti galvą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + three =

Fresh articles

Facebook

Trending