Connect with us

Įdomybės

„Ištekėjusi“ Miley Cyrus bangose paparacams dovanojo atvirus kadrus

Tariamai ištekėjusi Miley Cyrus ir jos mylimasis Liamas Hemsworthas pastaruoju metu gyvena tarsi pasakoje. Vienas kitą dievinantys aktoriai praėjusį savaitgalį mėgavosi išties idilišku poilsiu Australijoje.

Pora užfiksuota besimėgaujanti atostogomis Byron Bay regione. Įsimylėjėliai džiaugėsi saulės, smėlio ir vandens malonumais. Karštį Miley ir Liamas tarsi paaugliai gesino dūkdami šaltose bangose.

Susituokė Australijoje?

Naujausios M. Cyrus ir L. Hermswortho nuotraukos pakurstė kalbas apie galimai įvykusias judviejų vedybas. Tokius įtarimus lėmė poros bevardžius pirštus puošiantys žiedai. Apie garsenybių „įvykusią santuoką“ rašo ir užsienio žiniasklaida. Mergina pas savo mylimąjį į Australiją nuskrido dar prieš Naujuosius metus. Naujausiame žurnalo „NW“ numeryje rašoma, kad M. Cyrus ir L. Hermsworthas susituokė būtent šios kelionės metu.

Artimas poros šaltinis išdavė, kad miestelis, pavadinimu Byron Bay, yra ypatinga vieta šiems įsimylėjėliams. „Tai tokia nuostabi vieta. Visa tai atrodė labai tinkama“, – apie galimai sumainytus aukso žiedus Australijoje pasakojo poros bičiulis.

Negana to, paparacai garsenybes užfiksavo pietaujančius kartu su L. Hermswortho tėvais – galbūt tą akimirką jie pranešė šią džiugią žinią? Pora apie pirmąsias savo sužadėtuves paskelbė dar 2013-aisiais, tačiau netrukus jas atšaukė. 2016-aisiais įsimylėjėliai ir vėl kurstė šiltus jausmus bei prisipažino apie atnaujintas sužadėtuves.

Reklama

www.tv3.lt

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × five =

Fresh articles

Facebook

Trending