Italas kuria šedevrus iš vaisių ir daržovių – Zibainis
Connect with us

Įdomybės

Italas kuria šedevrus iš vaisių ir daržovių

26-ių metų italų dailininkas Danielis Barezis nuo 7 metų užsiima daržovių ir vaisių pjaustymų (karvingas). Jis jau du kartus buvo pasaulio čempionas šioje srityje. Vienas iš žinomiausių Danielio darbų yra išpjaustytas avokadas. Savo šedevrų fotografijas dailininkas demonstruoja Instagramoje.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + twenty =

Įdomybės

Mokslininkai nustatė moters amžių, kai ji labiausiai patraukli vyrui

Suomių mokslininkai atliko tyrimus, apklausdami vyrus moters patrauklumo tema. Išanalizavę apklausos rezultatus, ekspertai nustatė, kokio amžiaus moteris labiausiai patraukli priešingai lyčiai.

Turku universiteto mokslininkai Suomijoje įgyvendino įdomų tyrimą. Jie sumanė nustatyti moters amžių, kada yra jos patrauklumo pikas.

Reklama

Remdamiesi vietinių vyrų apklausos rezultatų duomenimis, mokslininkai nustatė, kad  jiems moteris patraukliausia nuo 23 iki 28 metų. Tačiau idealiomis jie laiko 25  – metes dailiosios lyties atstoves.

Ekspertai teigia, kad rezultatai jų nenustebino. Juk šiuo atveju pagrindinį vaidmenį vaidina ne tik damų išorė, bet ir evoliuciniai mechanizmai. Esmė ta, kad 25 metų moteris yra vaisingiausia.

Būtent šiame amžiuje didžiausia tikimybė pastoti ir susilaukti kūdikio.

Continue Reading

Įdomybės

Mokykitės tėvai: mama rengia mažylę juokingais kostiumais, kol ji miega (Foto)

Susipažinkite su fotografe Lora Izumikava (Laura Izumikawa) ir jos 4 mėnesių dukrele Džoui Mari (Joey Marie). Jauna mama papasakojo leidiniui Buzzfeed, kad ji negalėjo ramiai žiūrėti į tai, kaip miega jos mažylė, ir vieną kartą jos galvoje atsirado įdomi idėja – rengti dukrelę juokingais ir vaizdingais kostiumais, kol ši miega. „Džoui kietai miegojo, ir aš pagalvojau, kad bus linksma aprengti ją įvairiais juokingais kostiumais, o vėliau mūsų nuotraukas išsiuntinėti tėvams ir draugams“, – taip pasakoja Lora.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Eifelio bokšte įrengė mirtinai pavojingą atrakcioną (Video)

Kol Paryžiuje vyko teniso turnyras FrenchOpen, Eifelio bokšto antrame aukšte įrengė mirtinai pavojingą atrakcioną. Norintys išbandyti aštrius pojūčius gali pasivažinėti greita tarzanke. Drąsuoliai leidžiasi žemyn tokiu pačiu greičiu, kaip ir teniso kamuolys, atmušamas profesionalu, apie tai praneša televizijos ir radijo kompanija BBC.

Reklama

Geležinio lyno ilgis sudaro 800 metrų, o nusileidimas juo tęsiasi apie minutę. Saugiai pritvirtinti ekstremalai, lekia žemyn 90 kilometrų per valandą greičiu ir nusileidžia prie bokšto pagrindo.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending