Connect with us

Humoras

Jam uždraudė rodytis parduotuvėje. Kodėl?

Mano draugė, eidama apsipirkti į vieną didelį prekybos centrą, visada kartu tempdavosi savo vyrą. O jam, kaip ir daugumai vyrų, šopingas atrodė labai jau nuobodus dalykas…

Ir štai neseniai mano draugė gavo iš prekybos centro vadovybės tokį laišką:

„Gerbiamoji K. Ch.,

Per pastaruosius šešis mėnesius jūsų vyras mūsų parduotuvėje sukėlė tikrą sąmyšį. Mes daugiau nebegalime kęsti jo elgesio ir pranešame jums, kad buvom priversti uždrausti jam ateiti į mūsų parduotuvę. Susipažinti su skundais galite žemiau (visi paminėti veiksmai yra nufilmuoti mūsų videokamerų):

Liepos 15: Paėmė 24 pakuotes prezervatyvų ir, kitiems pirkėjams nematant, įmetė į jų krepšį.

Rugpjūčio 2: Prekių namams skyriuje nustatė visus žadintuvus taip, kad jie skambėtų su 5 minučių intervalais.

Rugpjūčio 7: iš pomidorų sulčių padarė pėdsaką, vedantį į moterų tualetą.

Rugpjūčio 19: Priėjo prie parduotuvės darbuotojos ir oficialiu tonu pasakė: „ Namų prekių skyriuje kodas trys“. Dėl to darbuotoja pasišalino iš savo darbo vietos ir už tai gavo papeikimą.

Rugsėjo 4: Maldavo administratoriaus parduoti jam dražė pakelį išsimokėtinai.

Reklama

Rugsėjo 14: Ant kilimo pastatė ženklą „Atsargiai! šlapios grindys.“

Rugsėjo 15: Kempingų skyriuje pasistatė palapinę ir kitų pirkėjų vaikams sakė, kad jie galės pas jį užeiti, jei iš patalynės skyriaus atsineš po pagalvę.

Rugsėjo 23: Kai konsultantas jo paklausė, ar jis galėtų padėti jūsų vyrui išsirinkti prekę, jis ėmė verkti ir šaukti: „Kodėl jums tiesiog nepalikus manęs ramybėje!“.

Spalio 4: Į apsaugos kamerą žiūrėjo kaip į veidrodį ir krapštė nosį.

Spalio 10 : Ginklų skyriuje teiravosi pardavėjo, kur galima nusipirkti antidepresantų.

Lapkričio 3: Lakstė po parduotuvę, dainuodamas dainą iš filmo „Misija neįvykdoma“.

Lapkričio 18: Pasislėpė už drabužių pakabos ir gąsdino pirkėjus šūksniais „ Išsirink mane! Išsirink mane!“

Lapkričio 22: Išgirdęs pranešimą per garsiakalbį, nukrito ant žemės, susisuko embriono forma ir pradėjo rėkti: „ O ne ! Vėl tie balsai“.

Lapkričio 22: Paėmė prezervatyvų pakuotę ir paklausė kasininkės, kur yra matavimosi kabinos.

Lapkričio 23: Užėjo į matavimosi kabiną, užsidarė duris, ir po poros minučių sušuko : „Ei! O čia nėra tualetinio popieriaus?“

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − 2 =

Humoras

Namų vagis rausiasi viename iš senos pilies kambarių ir girdi greta durų sklindantį balsą!

Namų vagis rausiasi viename iš senos pilies kambarių ir girdi greta durų sklindantį balsą:

– Sveiki! Jus sveikina sistema „Protingas namas“! Kaip aš suprantu, Jūs ruošiatės įsilaužti į mano šeimininko butą. Nesijaudinkite, aš jo nemėgstu, jis su manimi blogai elgiasi. Todėl aš pats Jums atidarysiu visas duris!

Iš tiesų, durys atsidaro… Vagis šoke.

Reklama

Balsas toliau tęsia:

– Imkite maišus šalia durų, juose visas turtas. Šeimininkas apgalvotai viską sukrovė. Ruošiasi persikelti. Imkite greičiau!!! Aš turiu daviklį, kuris per 1 minutę vis tiek iškvies policiją!!! Greičiau!!!

… praeina trys valandos, šeimininkas grįžta namo. Balsas:

– Sveikas, šeimininke! Šiukšlės išneštos!

Continue Reading

Humoras

Smalsus atsitikimas supermarkete, stovint eilėje, nutraukė visus šablonus!

Stoviu eilėje supermarkete. Prieš mane – trise. Vyras su keletu butelių alaus ir klasikine užkanda, ir mama su vaiku, perkanti labai daug įvairaus maisto ir prekių namams.

Tuo momentu, kai mama yra prekių išdėliojimo procese ant juostos priešais kasą, vaikas – 8 metų berniukas – kažką klausinėja apie vakarykštes futbolo rungtynes. Mama ir toliau kaip niekur nieko tęsia prekių išdėliojimą ant juostos ir pradeda absoliučiai profesionaliai aiškinti vaikui vakarykščių rungtynių esmę, pradedant nuo komandų sudėčių, trenerių, klubų vadovybės ir t.t. Vyriškio veidas prieš mane atrodė kaip nepamirštamas vaizdas– iš pradžių jis staiga išsitempė, po to stebėjo pilnas nuostabos, su nesusipratimu (produktų pas mamą su vaiku buvo labai daug, ir ji pasakojo apie 5-7 minutes), o po to veidas įgavo susimąstymo šešėlį su pastebimu liūdesiu ir sielvartu. Kai mama su sūnumi išėjo, vyras stovėjo be amo. Jis aiškiai apie kažką galvojo ar prisiminė, žiūrėdamas prieš save, į kasoje išdėliotas cigaretes. Pardavėja, nesulaukusi iš jo jokios reakcijos ir nusprendusi, kad jis nieko negali išsirinkti, paklausė:

Reklama

– Vyriški, jums kokį ? (turint omenyje pakelį)

Vyriškis, pasviręs, su gailiu liūdesiu ištarė:

– Taip. Velniop. Norėčiau sau TOKIOS ŽMONOS…

Continue Reading

Humoras

Truputį liūdnas, bet labai juokingas anekdotas

 

CNN žurnalistei žmonės papasakojo apie vieną labai seną žydą, kuris jau daugybę metų kiekvieną dieną po du kartus eina melstis prie raudų sienos. Ji nutarė pasikalbėti su žydu. Ir kai ji atėjo prie raudų sienos, žurnalistė iškart pamatė žydą, neskubant einantį mažais senolio žingsneliais prie šventos vietos.

Apie 45 min. ji laukė, kol senolis pabaigs savo maldas, ir kai jis lėtai atsisuko pasiremdamas lazda, išeidinėjo iš aikštės, žurnalistė prie jo priėjo, kad paimtų iš jo interviu.

– Atsiprašau, sere, mane vadina Rebeka Smit, aš iš CNN. Kuo jūs vardu?

– Maisejus Fainbergas,- atsakė jis.

– Sakykite, sere, kiek jūs metų vaikščiojate prie raudų sienos melstis?

Reklama

– Na, turbūt 70 metų, ne mažiau.

– 70 metų! Tai nuostabu! O sakykite, ko jūs prašote iš Dievo?

– Aš prašau taikos tarp valstiečių, žydų ir musulmonų. Kad nebūtų karų ir neapykantos tarp žmonių. Meldžiuosi, kad mūsų vaikai saugiai išeitų į žmones, kad mylėtų vieni kitus ir atsakytų už savo poelgius. Aš prašau Dievo, kad politikai visada sakytų tiesą ir kad žmonių interesus statytų aukščiau už savus.

– Ir kokie jūsų jausmai po 70 metų prašymo?

– Jausmas toks, kad kalbu su siena!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending