Connect with us

Įdomybės

JAV populiarėja “keistas” produktas

Mokslininkai ruošiasi pristatyti šį produktą pasaulinei rinkai

Dirbtinė mėsa vis labiau panašėja į tikrą mėsą ir prieš keletą metų JAV burgeris su tokia mėsa, kainavo virš trijų šimtų tūkstančių dolerių, tai dabar jis kainuoja tik 11$.

Apklausų duomenimis, jau 2/3 JAV gyventojų nieko prieš paragauti laboratorijoje užaugintos mėsos. O mokslininkai ruošiasi pristatyti produktą pasaulinei rinkai.

Reklama

Didžiojoje dalyje mėsos auginimo laboratorijoje metodikų naudojamos gyvulinės ląstelės, gautos iš kraujo serumo. Specialiame biologiniame reaktoriuje iš tų ląstelių formuojasi raumenynas.

2013 metais biologas Markas Postas iš Maastrichto universiteto sukūrė pirmą pasaulyje burgerį su dirbtine mėsa. Produkto gamyba jam kainavo $325 000. Šiandien kilogramas tokios mėsos kainuoja jau $80, o vienas burgeris – $11.

Mokslininkai tikisi,kad po 5-10 metų dirbtiniai kotletai ir hamburgeriai bus aprduodami parduotuvėse už prieinamą kainą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 6 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending