Connect with us

Sveikata

Jei sulaukus 45-erių, nori turėti veido odą, kaip 30-ies, paimk arbatinį šaukštelį, įmerk jį

Kiekviena moteris bet kokiame amžiuje nori atrodyti jauna ir patraukli. Todėl mes jaudinamės, kai veide matome naujas raukšleles, spuogelius ir pirmuosius odos senėjimo požymius. Bet ką padarysi, amžiaus sukeliamų odos pakitimų išvengti neįmanoma, bet visiškai įmanoma padaryti taip, kad jie būtų ne itin pastebimi.

Pasirodo, galima neleisti didžiulių pinigų brangiems kremams. Jei norite pašalinti tamsius ratilus aplink akis ir atsijauninti, užtenka paimti paprastą arbatinį šaukštelį. Mes papasakosime, ką reikia daryti su šiuo stalo įrankiu, kad jis padėtų išsaugoti moterišką grožį.

Kaip išsaugoti veido odos jaunystę

  • Prieš eidamos miegoti, nusivalykite nuo veido kosmetiką, užtepkite drėkinančio kremo. Paimkite arbatinius šaukštelius ir nuvalykite juos spiritu.

  • Atšaldykite šaukštelius lediniame vandenyje ir pridėkite prie akių vokų, pakartokite šią procedūrą 5 kartus. Po to padarykite tai paakiams. Toks veiksmas išgelbės jus nuo tamsių ratilų aplink akis ir patinusių vokų ir maišelių po akimis.

  • Kai baigsite dėti atšaldytus šaukštelius, nusausinkite juos ir pamerkite į pašildytą alyvuogių aliejų. Pradėkite masažuoti veidą. Lėtai, truputį paspausdamos masažuokite odą, stumdydamos šaukštelius šiomis linijomis: pradėkite nuo tarpuakio ir judėkite link smilkinių pusės iki plaukų augimo linijos, pereikite prie vokų ir veskite išteptu šaukšteliu nuo voko vidinio kampelio iki akies išorinio kampelio, skruostais nuo šnervių iki smilkinių, nuo smakro link smilkinių zonos, kaklu, nuo jo pagrindo iki pat pasmakrės.

Kiekvieną judesį reikia atlikti ne mažiau, kaip 10 kartų. Šaukštelis turi būti visą laiką slidus, galite pakartotinai pamerkti jį į aliejų. Kai baigsite masažą, nusiprauskite šiltu vandeniu. Nereikia smarkiai trinti veido, likęs aliejus įsigers į odą ir ją sudrėkins.

Veido masažą šaukšteliais reikia daryti prieš miegą 10-12 dienų. Tikimės, kad ši naudinga informacija padės jums atsikratyti tamsių ratilų aplink akis ir sumažins raukšleles. Linkime jums visada likti sveikomis ir gražiomis. Pasidalinkite straipsniu su draugėmis, joms taip pat bus naudinga išnaudoti tokį paprastą būdą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 3 =

Fresh articles

Facebook

Trending