Connect with us

Life

Ji atėjo į ligoninę aplankyti draugės, bet buvo apstulbinta to, ką pamatė palatoje

Gydytojo profesija – viena iš atsakingiausių šiuolaikiniame pasaulyje, juk nuo gydytojo teisingo elgesio priklauso paciento sveikata ir netgi gyvybė. Atsižvelgiant į šiuolaikines algas, gerais gydytojais tampa tik tie, kurie jaučia tam pašaukimą ir myli savo darbą.

Šis straipsnis skirtas būtent vienam iš tokių gydytojų, kuriuos galima pavadinti tikrais profesionalais. Deja, jo vardo nežinome, bet ši istorija, papasakota brazilės Ingrid Velame, sujaudino žmonių širdis. Tokie gydytojai iš tiesų nusipelno didžiulės pagarbos.

„Neseniai aš nuėjau aplankyti savo darugės ligoninėje. Kartu su ja palatoje gulėjo 86 metų senutė. Ji beveik nesikeldavo ir ilgai nejudėdavo. Todėl jai buvo reikalingas specialus čiužinys. Kai gydytojas liepė sanitarei pakeisti čiužinį, atsitiko štai kas…“

„Kol sanitarai keitė čiužinį, gydytojas paėmė senutę ant rankų, atsisėdo ant kėdės šalia lovos, ir sudainavo jai dainelę. Tai buvo vienas iš labiausiai jaudinančių momentų mano gyvenime. Štai toks turi būti tikras gydytojas.“

Jo elgesys vertas susižavėjimo. Nuotraukoje gerai matosi, kad jis taip pasielgė ne dėl būtinybės, o nuoširdžiai norėdamas kažkaip pamaloninti vargšę senutę. Tebūnie pasaulyje daugiau tokių gydytojų, kurie pasirengę palaikyti ir padėti savo ligoniams!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 7 =

Fresh articles

Facebook

Trending