Connect with us

Įdomybės

Jis atėjo į svetimą prieangį, tikėdamasis surasti maisto atliekų…Beausis katinas nežinojo, kad jis stebimas!

Kažkaip vieną kartą, paprasta Kanados vidutinio amžiaus pilietė pamatė per langą katiną, kuris atklydo į kiemą, ieškodamas maisto. Matyt, iš namo sklido maisto kvapas, ir katinas atėjo, tikėdamasis atrasti bent kąsnelį ko nors valgomo. Atrodo, visai normalu, ir kas gi čia ypatingo?

Iš tikrųjų nieko ypatingo, jei ne viena detalė: katina buvo be ausų. Ir šiaip atrodė toks apgailėtinas, liūdnas ir susivėlęs, kad geraširdė Monrealio (Kanadoje)  miesto gyventoja, beje, jos vardas Izabelė – nusprendė padėti nelaimingam katinėliui.

Iš visko sprendžiant, katčiukui reikėjo medicininės pagalbos. Moteris paskambino į savanorių, užsiimančių gyvūnų gelbėjimu, centrą. Vėliau paaiškėjo, kad katinas jau keletą metų vienišas vaikštinėjo miesto gatvėmis, gyveno pusiau badu, maitinosi bet kuo, ir aplamai jautėsi labai nelaimingas.

O žiemą jam nutiko nelaimė: jis nušalo ausytes ir dar pasigavo infekciją. Rezultatas buvo tas, kad katinas neteko ausų. Tačiau, nežiūrint į nieką, jam pavyko išgyventi!

Reklama

Rastinukui buvo apie 7 metus. Parazitai, randeliai, žaizdos po visą kūną ir netgi imunodeficito virusas – tik katiniškas…Tai dar ne visas problemų, kurias rado veterinarai, sąrašas. Katukui išrašė vaistų, kad nors kažkiek pagerintų jo būklę. Ir pavadino šį katinuką Hansiuku. Prieglaudoje, kurioje jis apsigyveno, netgi liūdnai juokaudavo, kad Hansiukas jau išnaudojo savo 8 gyvenimus ir dabar gyvena paskutinį – devintą – toks vargšas jis atrodė.

Daugiau kaip 3 mėnesius Hansiuką pralaikė klinikoje. Per tą laiką pavyko žymiai pagerinti jo sveikatą ir savijautą, padarius beveik neįmanomą darbą, palyginus su problemomis, kurios buvo. Pirmą laiką katinas šalinosi žmonių. Atsiliepė gatviniai įpročiai.

 

Beje, po to jis išmoko bendrauti ir atsivėrė savanoriams iš kitos pusės: kaip labai švelnus ir geras iš prigimties katinėlis.

Dabar Hansiukas pas laikinus globėjus. Jis daug miega, sočiai valgo, jį nuolat glosto, kas labai patinka neseniai niekam nereikalingam buvusiam katinui. Tikimės, kad greitai jis atras nuolatinius namus. Jis jau daug prisikentėjo – laikas jau ir laimingai pagyventi! Sėkmės, tau, Hansiuk!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + one =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending