Connect with us

Humoras

Juokinga istorija, kaip senukas gavo 15 parų už smulkų chuliganizmą, o jis tik norėjo išgerti 100 gramų.

Kaime, kažkokiame pobūvyje, senutė įpylė senukui 100 gramų. Senukui atrodė, kad mažoka, ir jis pradėjo kaulyti dar. Senelė neduoda. Tada senukas pareiškė, jeigu ši neįpils, jis daržinėje pasikars. „Eik ir karkis, senas kvaily,“ – pasakė ji.

Senuko pasakojimas:

Reklama

„Aš nuėjau į daržinę, pasiėmiau virvę, pririšau ją prie kelnių diržo, pakišau po marškiniais ir užsivilkau vatinuką. Atsistojau ant taburetės, virvės galą pririšau prie sijos ir nusviedžiau taburetę. Senutė, matydama, kad ilgokai manęs nėra, ateina į daržinę ir pradeda garsiai raudoti. Išgirdusi triukšmą, atbėgo kaimynė ir patarė, kad reikia kviesti apylinkės įgaliotinį. Senutė išbėgo. Kaimynė matydama, kad ant lentynų padėti lašiniai, kiaušiniai, sūdyti produktai, ima visa tai dėtis į sterblę ir jau ruošiasi išeiti. Aš jai iš paskos: “Marfa, padėk lašinius į vietą“. Ši nualpsta ir dar susilaužo ranką. Ateina apylinkės įgaliotinis ir nusprendžia nuimti lavoną. Pasistatė taburetę, atsistojo ant jos ir  paėmė peilį, kad nupjautų virvę. Aš galvoju: „Jeigu jis mane nupjaus, aš nukrisiu“. Na, apsikabinau įgaliotinį aplink kaklą. Baigėsi tuo, kad abu nukritome, ir įgaliotinis susilaužė du šonkaulius.

Už tai senukui skyrė 15 parų, kaip už smulkų chuliganizmą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 4 =

Humoras

Teismo posėdyje prokuroras senutei uždavė klausimą. Nuo atsakymo teisėjas palindo po stalu!

Teisme, mažame Pietų Amerikos miesto prokuroras kviečia savo pirmąją liudytoją – seną močiutę . Jis paklausė:

– Ponia Džons, jūs mane žinote?

– Na, žinoma, pone Viljamsai. Pažinojau, kai buvote dar mažas berniukas, ir tiesą sakant, jumis esu labai nusivylusi. Jūs meluojate, esate neištikimas savo žmonai, jūs manipuliuojate žmonėmis ir apkalbate juos. Manote, kad esate didelis, svarbus, bet neturite pakankamai smegenų suprasti, kad  jūs –  tiesiog nedidelis biurokratas.

1-vopros-babushke-na-sude

Prokuroras buvo šokiruotas. Nežinodamas, ką daryti, jis nurodė per salę ir paklausė:

– Ponia Džons, pažįstate advokatą?

Reklama

– Žinoma, pažinau. Pažįstu poną Bradley, nuo pat jaunystės dienų.

Jis tingus, nepakantus ir turi problemų su alkoholiu. Jis negali sukurti normalių ryšių nė su nieku. Ir jo kontora – viena blogiausių mūsų valstijoje. Jau nekalbant apie tai, kad jis apgaudinėjo savo žmoną su trimis skirtingomis moterimis. Beje, viena iš jų – jūsų žmona. Taip, aš pažįstu jį.

Advokatas stovėjo, nei gyvas, nei miręs.

Tada teisėjas pakvietė abu teisininkus prie jo savęs ir labai tyliai pasakė:

– Jei kuris nors iš jūsų idiotų paklaus, ar ji žino mane, pasodinsiu jus į elektros kėdę.

Continue Reading

Humoras

Vyras norėjo būti palaidotas su visais savo pinigais. Ir štai, ką padarė gudri žmona

Vienas vyras dirbo ir taupė pinigus visą savo gyvenimą. Jis buvo tikras šykštuolis, ir taip mylėjo pinigus, jog norėjo pasiimti juos su savim į anapus. Prieš mirtį jis pasakė žmonai:

«Kai mirsiu, noriu, kad tu paimtum visus mano pinigus ir įdėtum į dėžutę su manimi. Noriu pasiimti visus savo pinigus į pomirtinį pasaulį».

1-muj-skryaga

Privertė ją prisiekti, kad ji tai padarys. Ji prisiekė kaip tikra krikščionė. Atėjo ta mirties diena. Šykštuolis gulėjo karste, o jo žmona sėdėjo šalia su geriausia draugu.  Ceremoniji baigiant, jau uždarant karstą, žmona sušuko: «Palaukite!», paėmė mažą dėžutę ir padėjo į karstą, prie savo vyro.

«Aš tikiuosi, kad tu – ne ant tiek kvaila, kad įdėtum visus pinigus tenai, prie to šykštaus senio?» – paklausė draugė.

Reklama

«Aš pažadėjau, aš pavyzdinga krikščionė ir aš negaliu meluoti. Pažadėjau jam, kad sudėsiu visus pinigus jam į karstą».

«Tu nori pasakyti, kad įdėjai viska iki paskutinio cento?»

«Žinoma, – sakė žmona. – Aš paėmiau jo pinigus, padėjau juos į sąskaitą, o jam išrašiau čekį. Tegul pasiima, kai jam reikės!»

2-muj-skryaga

Continue Reading

Humoras

Rašinys «mamos išvaizda» tema. Tėtis verkė.

Mano mama – lieknoka, bet visiems sako, kad yra liekna. Kojos nėra labai ilgos, bet plokščiapadė.

Galva truputį didesnė už mano, todėl ji – labai protinga. Pas ją yra pilkai žalios akys ir ilgos blakstienos, o ant vokų melsvi šešėliai.  Antakiai pas mamą būna skirtingų spalvų ir formų – kokius nupieš.

Nosis pas ją  – normali, bet su nedidele kuprele, nes  vaikystėje nukrito nuo dviračio ant nosies. Lūpų spalvos aš nežinau, nes ji kiekvieną kartą dažosi skirtingai, priklausomai nuo to, kas ant jos uždėta.

Reklama

Pas mama yra beveik lygūs balti dantys. Ji turi ilgą kaklą, ant kurio visą laiką grandinėlė brangiu akmeniu. Ji – plačių pečių, bet jie jai tinka. Mama turi gražias moteriškas rankas, ant kurių visada būna nudažyti nagai.

Ji juos dažo baltu arba permatomu nagų laku. Man atrodo, kad pas mus su mama yra platūs kaulai ir dėl to ji turi didelį dubenį. Kojos yra lygios, nes ji jų nelaužė.

Aš galvoju, jog mama galėtu tapti modeliu, bet!  Ji labai žema, ir dėl šito jos nepaims …

P.S.: Tėtis verkė ir labai prašė jo neaprašinėti.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending