Connect with us

Humoras

Juokinga istorija, kaip senukas gavo 15 parų už smulkų chuliganizmą, o jis tik norėjo išgerti 100 gramų.

Kaime, kažkokiame pobūvyje, senutė įpylė senukui 100 gramų. Senukui atrodė, kad mažoka, ir jis pradėjo kaulyti dar. Senelė neduoda. Tada senukas pareiškė, jeigu ši neįpils, jis daržinėje pasikars. „Eik ir karkis, senas kvaily,“ – pasakė ji.

Senuko pasakojimas:

Reklama

„Aš nuėjau į daržinę, pasiėmiau virvę, pririšau ją prie kelnių diržo, pakišau po marškiniais ir užsivilkau vatinuką. Atsistojau ant taburetės, virvės galą pririšau prie sijos ir nusviedžiau taburetę. Senutė, matydama, kad ilgokai manęs nėra, ateina į daržinę ir pradeda garsiai raudoti. Išgirdusi triukšmą, atbėgo kaimynė ir patarė, kad reikia kviesti apylinkės įgaliotinį. Senutė išbėgo. Kaimynė matydama, kad ant lentynų padėti lašiniai, kiaušiniai, sūdyti produktai, ima visa tai dėtis į sterblę ir jau ruošiasi išeiti. Aš jai iš paskos: “Marfa, padėk lašinius į vietą“. Ši nualpsta ir dar susilaužo ranką. Ateina apylinkės įgaliotinis ir nusprendžia nuimti lavoną. Pasistatė taburetę, atsistojo ant jos ir  paėmė peilį, kad nupjautų virvę. Aš galvoju: „Jeigu jis mane nupjaus, aš nukrisiu“. Na, apsikabinau įgaliotinį aplink kaklą. Baigėsi tuo, kad abu nukritome, ir įgaliotinis susilaužė du šonkaulius.

Už tai senukui skyrė 15 parų, kaip už smulkų chuliganizmą!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × four =

Humoras

Juokingiausios nuotraukos tema „vasarinio įdegio dievai“

Nors vieną kartą savo gyvenime žmogus turi apdegti saulėje, bet kai kuriems žmonėms tai nutinka nuolat, virtuoziškai, metai iš metų.

Daugelis žmonių pamiršta, kad deginantis saulėje reikalingos apsaugos priemonės. O kiti mielai pasijuokia iš tokių mėgėjų „pačirškinti“ save.

Internete įkelta milijonai juokingų fotografijų tema „vasarinio įdegio dievai“, jomis norima jus prajuokinti. Mes išrinkome pačias juokingiausias iš jų.

Malonios peržiūros ir geros nuotaikos!

 

Reklama

Continue Reading

Humoras

Kietas pasakojimas apie tai, kaip aš sausio 3-ią pamečiau šunį…

Sausio 3-ią, visiškai girtas, aš išėjau 5-ą valandą ryto su šuniu pasivaikščioti. Pasiėmiau su savim konjako gertuvę. Kol gėriau – pamečiau šunį.

Apbėgau kiemus, prasiblaiviau, sušalau, gerklę peršalau – šaukiau. Kol šaukiau, atsibudę kaimynai kokius dešimt kartų mane pasiuntė…

Reklama

Ką daryti? O pas mane telefone – šuns nuotrauka visu ūgiu. Aš nusprendžiau išspausdinti ir išklijuoti rajone. Prisiminiau, kad namie nėra rašalo spausdintuve, paskambinau draugui, iš pradžių ir jis mane pasiuntė ten pat, kur ir kaimynai, bet paskui susitariau, atęjau, mes sukūrėm skelbimą, išspausdinom trisdešimt.

Aš, draugas, jo žmona, jo mama ir jų šuo išsigrūdom į lauką, dar pašūkavom, pavaikščiojom po kiemus, suklijavom skelbimus, dar truktelėjom iš nevilties ir nuėjom pas juos pusryčiauti. Kol pusryčiavom, staiga prisiminėm, kad skelbime nurodėm ne mobilų, o namų telefoną, aš pirmiausia puoliau bėgioti ir ranka taisyti telefono numerį skelbimuose, o paskui namo…

Ateinu – o šitas ch…ras tupi bute priešais duris, akys kaip lėkštės. Aš, pasirodo, antkaklio dirželį pasiėmiau, o šunį namie palikau.

Continue Reading

Humoras

Istorija apie tai, kodėl vyrams – viskas, o moterims – nieko!

Adomas su Ieva išdykauja sode, nusileidžia pas juos Dievas ir sako:

— Vaikai mano, aš jums turiu dvi dovanas, tik jūs turite nuspręsti, kuris kuriam atiteks. Pirma dovana – šlapintis atsistojus…

Na, Adomas labiausiai iš visų šaukė, daužė galvą į medį, kad jis būtinai nori šlapintis stovėdamas, kad svaojo apie ati visą gyvenimą. Ieva leido jam pasiimti šią dovaną… Ir Adomas nubėgo per sodą, džiaugėsi, šokinėjo, šaukė, šlapinosi ant visko iš eilės! Ant medžių, gėlių, ant kiekvieno vabaliukoir tiesiog ant žemės! Ieva atsistojo šalia Dievo. Tylėdami jie abu žiūrėjo į šitą beprotybę…

Reklama

Ir čia Ieva klausia:

— Dieve mano, o kokia gi antroji dovana?

Ir tarė Dievas:

— Smegenys, Ieva… smegenys…! Bet smegenis, Ieva, irgi teks atiduoti Adomui, nes jis čia viską apmyž!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending