Connect with us

Humoras

„Jūs man pirmasis“… Staigmena man užgniaužė kvapą.

Virš veidrodžio laikrodis abejingai skaičiavo laiką, per pravirą langelį iš gatvės sklido pravažiuojančių mašinų triukšmas.  Glausdama prie krūtinės suglamžytą paklodę, ji į mane žiūrėjo šviesiai pilkomis akimis su švelniu smalsumu. Jos skruostuose išryškėjo lengvas raudonis, o virš viršutinės lūpos blizgėjo mažyčiai prakaito lašelių karoliukai.

„Jūs man pirmasis“… Iš netikėtumo man užgniaužė kvapą. Nejaugi ji tikrai taip pasakė, o gal man tik pasirodė? Nė viena moteris man to nesakė. Niekada. Ir štai ta miela mergaitė, čia, dabar…

Tik dabar supratau, kaip aš pavargau. Ištiesęs kojas bandžiau atsipalaiduoti, bet širdis nesiliovė ritmingai daužytis, aplenkdama sekundes, skubėdama kalė į smilkinius: pirmas, pirmas, pirmas…

Reklama

Užplūdo nereikalingi prisiminimai, užmiršti vardai, pasidarė šiek tiek liūdna. Pasirodo, reikėjo išgyventi penkiasdešimt metų, kad pagaliau sutikčiau tą, kuri ištartų tuos paprastus žodžius. Jie nuskambėjo kaip šalto upelio čiurlenimas karštą liepos dieną, kaip saldžiabalsis sirenos dainavimas bekraštėse vandenyno platybėse.

Ar ši jauna moteris supranta, ką ji pasakė? Vargu. O be to, kokią tai turi reikšmę? Mano siela džiūgavo. Žinoma, aš jai atleidau viską: ir jos nepatyrimą, ir jos nerangią pozą per keturiasdešimt minučių, sukeliančią spazmas visame kūne, ir apdraskytą kaklą, ir išrautą plaukų kuokštą, ir nuodingą iki galvos skausmo pigių kvepalų kvapą. Viska tai niekai.

Aš – pirmasis! Vėl pasijutau jaunas ir energingas, pasitempiau ir greitai atsikėliau. Pinigus padėjau ant spintelės prie veidrodžio, ir ji nusišypsojusi linktelėjo man rūpestingai lankstydama paklodę. Išeidamas į gatvę vėl išgirdau jos balsą, bet jis buvo visiškai kitoks –skambus ir pasitikintis:

– Prašom, kitas. Kaip kirpsimės?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 10 =

Humoras

Juokingos nuotraukos tiesiai iš metrikacijos skyriaus

Vestuvių lūžio momentas ir tikrai pats svarbiausias – tai parašas. Po to santuoka įsigalioja ir kelio atgal jau nebėra. Todėl kartais nuotakoms taip sunku nusitempti savo skirtąjį į metrikacijos skyrių. Todėl ir atsiranda tinkle tokių nuotraukų. Be kuriozų ir juokingų momentų vestuvių dieną ne apsieiti – patikrinta mažiausiai dvylikos jaunų porų, pademonstruota žemiau

Continue Reading

Humoras

10 didžiausių nesėkmių namų virtuvėje

Ar kada nors bandėte nusikopijuoti receptą iš interneto ir galų galiausiai išėjo kažkas tokio, kad net baisu pažiūrėti? Taigi, ne visi gimsta, turėdami kulinarinius talentus, ir ne visiems puikiai seka virtuvėje, tačiau, skirtingai nuo kitų klaidų, tokios klaidos net gali jums pakelti nuotaiką. Ir jūs visada galite pasakyti, kad buvo taip sugalvota! Pateiksime jums tokių patiekalų, kurie išvis buvo pagaminti ne tokie, kokius norėjo juos pamatyti.

Nuotraukos, kurios įrodo, kad kai kuriais atvejais geriau į virtuvę neeiti.

1. Sveiki atvykę į KrastiKrabs. Mūsų restorane evoliuciniai procesai vyksta priešinga kryptimi.

2. Šios bandelės turėjo šypsotis. Bet pažiūrėkite į šias būtybės, kurios gailiai meldžiasi.

3. Kaip tai dabar padaryti?

4. Ne, tai ne meteoritas ąsotyje. Tai karamelė.

5. Netikėtai močiutė surado savo akinius.

Reklama

6. Tai bananai šokolade. Nieko ypatingo.

7. “Aš trumpai panaršysiu internete”.

8. “Shreko” imbiero meduolis ne tas.

9. Kaip jums patinka šis tortas, iškeptas vaiko gimtadieniui? Psichologinė trauma užtikrinta visam gyvenimui.

10. Branduolinis sprogimas orkaitėje.

Continue Reading

Humoras

15 nuotraukų, kurios nufotografuotos prieš sekundę iki neišvengiamumo

Gyvenimas kartais nenuspėjamas!

Nuotraukos, kurios padarytos tinkamoje vietoje ir reikiamu laiku. Prieš sekundę iki katastrofos, iki neįtikėtino juoko, iki nepakeliamo skausmo. Jūs galite patys išrinkti žodį, kuris labiausiai tiks pakeisti žodį “iki”.

1. Prieš sekundę iki cunami.

2. Kažkas dabar maudysis purvo vonioje.

3. “Malonus” siurprizas gimtadieniu.

4. Rusija ruošiasi 2018 m. euro įvedimui.

5. Brangioji, aš pakeičiau lemputę.

6. Zylė rankose – tai puiku!

7. Laikykis, brolau!

Reklama

8. Nuo šios dienos jis laikosi dietos.

9. Saugos technika? Ne, aš negirdėjau.

10. Na štai ir papusryčiavome…

11. Vis dėlto gėlės ir katinai nesugyvena viename kambaryje.

12. Skrendi sau, skrendi… ir op! Tu jau kažkieno pietūs.

13. Šiems žmonėms nieko gero „nenusimato“.

14. Šiandien ne jo diena.

15. Aš nenorėčiau būti jo vietoje.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending