Connect with us

Humoras

„Jūs man pirmasis“… Staigmena man užgniaužė kvapą.

Virš veidrodžio laikrodis abejingai skaičiavo laiką, per pravirą langelį iš gatvės sklido pravažiuojančių mašinų triukšmas.  Glausdama prie krūtinės suglamžytą paklodę, ji į mane žiūrėjo šviesiai pilkomis akimis su švelniu smalsumu. Jos skruostuose išryškėjo lengvas raudonis, o virš viršutinės lūpos blizgėjo mažyčiai prakaito lašelių karoliukai.

„Jūs man pirmasis“… Iš netikėtumo man užgniaužė kvapą. Nejaugi ji tikrai taip pasakė, o gal man tik pasirodė? Nė viena moteris man to nesakė. Niekada. Ir štai ta miela mergaitė, čia, dabar…

Tik dabar supratau, kaip aš pavargau. Ištiesęs kojas bandžiau atsipalaiduoti, bet širdis nesiliovė ritmingai daužytis, aplenkdama sekundes, skubėdama kalė į smilkinius: pirmas, pirmas, pirmas…

Reklama

Užplūdo nereikalingi prisiminimai, užmiršti vardai, pasidarė šiek tiek liūdna. Pasirodo, reikėjo išgyventi penkiasdešimt metų, kad pagaliau sutikčiau tą, kuri ištartų tuos paprastus žodžius. Jie nuskambėjo kaip šalto upelio čiurlenimas karštą liepos dieną, kaip saldžiabalsis sirenos dainavimas bekraštėse vandenyno platybėse.

Ar ši jauna moteris supranta, ką ji pasakė? Vargu. O be to, kokią tai turi reikšmę? Mano siela džiūgavo. Žinoma, aš jai atleidau viską: ir jos nepatyrimą, ir jos nerangią pozą per keturiasdešimt minučių, sukeliančią spazmas visame kūne, ir apdraskytą kaklą, ir išrautą plaukų kuokštą, ir nuodingą iki galvos skausmo pigių kvepalų kvapą. Viska tai niekai.

Aš – pirmasis! Vėl pasijutau jaunas ir energingas, pasitempiau ir greitai atsikėliau. Pinigus padėjau ant spintelės prie veidrodžio, ir ji nusišypsojusi linktelėjo man rūpestingai lankstydama paklodę. Išeidamas į gatvę vėl išgirdau jos balsą, bet jis buvo visiškai kitoks –skambus ir pasitikintis:

– Prašom, kitas. Kaip kirpsimės?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =

Humoras

Namų vagis rausiasi viename iš senos pilies kambarių ir girdi greta durų sklindantį balsą!

Namų vagis rausiasi viename iš senos pilies kambarių ir girdi greta durų sklindantį balsą:

– Sveiki! Jus sveikina sistema „Protingas namas“! Kaip aš suprantu, Jūs ruošiatės įsilaužti į mano šeimininko butą. Nesijaudinkite, aš jo nemėgstu, jis su manimi blogai elgiasi. Todėl aš pats Jums atidarysiu visas duris!

Iš tiesų, durys atsidaro… Vagis šoke.

Reklama

Balsas toliau tęsia:

– Imkite maišus šalia durų, juose visas turtas. Šeimininkas apgalvotai viską sukrovė. Ruošiasi persikelti. Imkite greičiau!!! Aš turiu daviklį, kuris per 1 minutę vis tiek iškvies policiją!!! Greičiau!!!

… praeina trys valandos, šeimininkas grįžta namo. Balsas:

– Sveikas, šeimininke! Šiukšlės išneštos!

Continue Reading

Humoras

Smalsus atsitikimas supermarkete, stovint eilėje, nutraukė visus šablonus!

Stoviu eilėje supermarkete. Prieš mane – trise. Vyras su keletu butelių alaus ir klasikine užkanda, ir mama su vaiku, perkanti labai daug įvairaus maisto ir prekių namams.

Tuo momentu, kai mama yra prekių išdėliojimo procese ant juostos priešais kasą, vaikas – 8 metų berniukas – kažką klausinėja apie vakarykštes futbolo rungtynes. Mama ir toliau kaip niekur nieko tęsia prekių išdėliojimą ant juostos ir pradeda absoliučiai profesionaliai aiškinti vaikui vakarykščių rungtynių esmę, pradedant nuo komandų sudėčių, trenerių, klubų vadovybės ir t.t. Vyriškio veidas prieš mane atrodė kaip nepamirštamas vaizdas– iš pradžių jis staiga išsitempė, po to stebėjo pilnas nuostabos, su nesusipratimu (produktų pas mamą su vaiku buvo labai daug, ir ji pasakojo apie 5-7 minutes), o po to veidas įgavo susimąstymo šešėlį su pastebimu liūdesiu ir sielvartu. Kai mama su sūnumi išėjo, vyras stovėjo be amo. Jis aiškiai apie kažką galvojo ar prisiminė, žiūrėdamas prieš save, į kasoje išdėliotas cigaretes. Pardavėja, nesulaukusi iš jo jokios reakcijos ir nusprendusi, kad jis nieko negali išsirinkti, paklausė:

Reklama

– Vyriški, jums kokį ? (turint omenyje pakelį)

Vyriškis, pasviręs, su gailiu liūdesiu ištarė:

– Taip. Velniop. Norėčiau sau TOKIOS ŽMONOS…

Continue Reading

Humoras

Truputį liūdnas, bet labai juokingas anekdotas

 

CNN žurnalistei žmonės papasakojo apie vieną labai seną žydą, kuris jau daugybę metų kiekvieną dieną po du kartus eina melstis prie raudų sienos. Ji nutarė pasikalbėti su žydu. Ir kai ji atėjo prie raudų sienos, žurnalistė iškart pamatė žydą, neskubant einantį mažais senolio žingsneliais prie šventos vietos.

Apie 45 min. ji laukė, kol senolis pabaigs savo maldas, ir kai jis lėtai atsisuko pasiremdamas lazda, išeidinėjo iš aikštės, žurnalistė prie jo priėjo, kad paimtų iš jo interviu.

– Atsiprašau, sere, mane vadina Rebeka Smit, aš iš CNN. Kuo jūs vardu?

– Maisejus Fainbergas,- atsakė jis.

– Sakykite, sere, kiek jūs metų vaikščiojate prie raudų sienos melstis?

Reklama

– Na, turbūt 70 metų, ne mažiau.

– 70 metų! Tai nuostabu! O sakykite, ko jūs prašote iš Dievo?

– Aš prašau taikos tarp valstiečių, žydų ir musulmonų. Kad nebūtų karų ir neapykantos tarp žmonių. Meldžiuosi, kad mūsų vaikai saugiai išeitų į žmones, kad mylėtų vieni kitus ir atsakytų už savo poelgius. Aš prašau Dievo, kad politikai visada sakytų tiesą ir kad žmonių interesus statytų aukščiau už savus.

– Ir kokie jūsų jausmai po 70 metų prašymo?

– Jausmas toks, kad kalbu su siena!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending