Connect with us

Life

Kai Dievas nori pasikalbėti su jumis, štai ką jis daro…

Visata turi daug nuostabių būdų sujungti žmones. Ieškodami tinkamo namo, darbo ar gyvenimo partnerio, daugelis išvyksta toli. Bet tuo pačiu metu dirba pasaulinė organizacija, kuri mums kuria puikius ir tobulus ryšius. Tai Kosminis sutapimų valdymo centras.

Nėra atsitiktinių įvykių. Sutapimai – tai nuostabūs įvykiai, kurių kūrėjas yra Dievas, bet jis nenori apie tai skelbti. Dievo planuose įvykis neturi jokio vaidmens. Viskas, kas atsiranda tavo gyvenime, – tai yra tavo ketinimų ir planų rezultatas.

Reklama

Kai tu stengiesi įvykdyti savo širdies troškimus, žinok, kad visata žino apie visus tavo ketinimus. Ji organizuoja tavo gyvenimo įvykius. Dievas turi tavo adresą, ir kiekvienas tavo ryžtingas ketinimas yra įrašomas į Didįjį jo žinyną. Daryk viską pats, be streso ir neskubėdamas, o detales palik Kosminiam centrui. Kai žmogus daro viską, kas įmanoma tam, kad įvykdytų savo ketinimus, o po to pasitiki nematomai jėgos pagalbai, atsitinka dideli įvykiai. Melskis, planuok, prisiderink ir atlik viską, ką gali … o tuomet tegul viskas teka savo vaga – tavo gebėjimas atleisti bus svarbus, kaip ir tavo maldos.

Kiekvienas, su kuriuo tu susitiksi savo kelyje, – tai tavo scenarijaus herojus. Ir tavo vienintelis rūpestis – nuolat tobulinti scenarijų, kad filmas būtų dar geresnis. Atsakomybė už filmo kūrybą priklauso tik nuo tavęs.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 8 =

Fresh articles

Facebook

Trending