Connect with us

Dizainas

Kai neišgelbės net prabangūs rūbai ir aksesuarai: pagrindiniai neprisižiūrinčios moters požymiai

Nesvarbu kiek kainuoja jūsų rūbai ir kiek jūs turite madingų rankinukų, jei jūs atrodote netvarkingai. Kaip savo vokiečiai, kurie yra labai kruopštūs žmonės, velnias slypi detalėse. Jei jūs norite atrodyti pritrenkiančiai, pradėkite nuo pagrindinių dalykų.

Prieš pradedami mokytis derinti rūbus ir teisingai daryti makiažą, atkreipkite dėmesį į pagrindinius dalykus – tai oda, nagai, plaukai, dantys.

  1. Ataugę nagai

Tikras moters išsigelbėjimas – gelio lakas. Apie manikiūrą galima pamiršti 10-20 dienų ir vaikščioti prižiūrėtomis rankomis. Tačiau dauguma pamiršta, kad gelio laką reikia reguliariai atnaujinti! Pirma, ataugę nagai atrodo labai neestetiškai. Antra, kaip tvirtina manikiūro specialistai, tai gali pakenkti sveikatai.

Jei jūs reguliariai „pamirštate“ laiku nusiimti gelio laką, tai gal geriau nagus lakuoti paprastu laku? Ji lengva nuimti namuose, ir nelakuoti nagai atrodo gražiau, nei ataugę.

  1. Neplauta galva

Prisižiūrinčios moters pagrindų pagiringas – švarūs plaukai. Jokie Dior ar Hermes nepadės, jei jums sunku išsiplauti galvą.

Plaukai kasdien riebaluojasi? Reiškia, galvą reikia plauti kasdien. Tinginės niekada neatrodys tvarkingomis, todėl netingėkite!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five + 6 =

Fresh articles

Facebook

Trending