Connect with us

Humoras

Kaip geraširdis Alabajus žvejo vos iš proto neišvarė

Vienas iš mano draugų turėjo didžiulį Alabajų. Didelį ir gerą šunį, mylintį savo šeimininkus.

Šuns meilė pasireikšdavo kruopščiai vykdant bet kokią komandą, taip pat dosniomis dovanomis: jis mėgo vogti, paimti ir atnešti savo šeimininkams tai, kas blogai guli. Šeimininkams tai nelabai patikdavo, nes dėl to jie laikas nuo laiko pakliūdavo į nepatogias situacijas.

Tiesą sakant, dėl Alabajaus polinkio vogti ir įvyko ši istorija vieną vasaros vakarą ant upės kranto. Šuo apsukriai išsinėrė iš antkaklio ir nuskuodė kur akys veda. Šeimininkas net nesistengė vytis – neverta, jis tiesiog užsirūkė ir nuėjo toliau žvejoti.

Išgirdęs triukšmą, žmogus atsigręžė ir vos neapalpo. Kažkas be galvos, panašaus į didelį vėžlį, lėkė link jo. Ir čia pabaisa nusimeta apvalkalą ir pasirodo geraširdis šuns snukis.

Tai buvo jo Alabajus, kuris atskuodė su gumine valtimi ant nugaros. Jo patenkintas snukis šaukte šaukė:

„Šeimininke, pažiūrėk, kokį gerą daiktą aš atnešiau! Geras, ar ne?”

Reklama

Šeimininkas užsirūkė ir tarė:

„Atnešei? Geras berniukas, o dabar grąžink! ”

Šuo neįsižeidė. Na, nereikia valties, tai nereikia, ką padarysi. Nunešė atgal. Šeimininkas nusekė iš paskos, nes reikėjo atsiprašyti už šunį.

Šuo atvedė jį prie visiškai sutrikusio žvejo, kuris stovėjo nei gyvas, nei miręs. Ir niekaip negalėjo atsitokėti.

Jis papasakojo, kad tik pripūtė valtį, susiruošė jau plaukti, kai staiga pasirodė šis gudrus, bet nuoširdus snukis, kuris užsimaukšlino jo valtį ir dingo.

Žvejys net net nespėjo nieko padaryti, o šio jau ir pėdos ataušo. Jis stovi ir galvoja, jog pasakoti kažkam, kad šuo pavogė iš jo valtį, neverta …  Niekas nepatikės, dar nusiųs pas psichiatrą.

Kol jis bandė suprasti, kas su juo vyksta, šis košmaras pasikartojo, tas pats gudrus snukis pasirodė iš krūmų ir grąžino pavogtą valtį. “Jei nebūtų pasirodęs po šuns šeimininkas, tikrai būčiau nuėjęs pas gydytoją”, – tikino žvejys.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − four =

Humoras

Katinas-mizantropas tapo interneto žvaigžde

Katinas, kuriam patinka žaisti slėpynių, tapo tikra interneto žvaigžde. Taigi, vaizdo įrašas, rodantis, kaip naminis gyvūnas neįprastai slepiasi komodoje, vis labiau populiarėja internete.

Continue Reading

Humoras

Katinas atsisėdo ant ežio. Pūkuotuko reakcija privers jus sprogti iš juoko!

Koks drąsus!

Po vienu stogu sugebėjo susigyventi nuostabus ežys ir pūkuotas katinas. Akivaizdu, kad šeimininkai ne ypatingai rūpinosi šiais gyvūnėliais, nors ežys savo aštriais dygliais gali labai lengvai sukelti katinui agresiją.

Tačiau šis katinas elgėsi priešingai, jis susidomėjo ežio dygliais. Katinui patinka flirtuoti su ežiu! Norėdamas visiškai patenkinti savo susidomėjimą, katinas nusprendė atsisėsti ant ežio! Ir jis labai pasigailėjo … Pūkuotukas akimirksniu pašoko ir šoktelėjo kaip įmanoma toliau. Bet dabar jis žinos, kad su ežiu juokauti neverta.

Reklama

Žinoma, šeimininkai vos susilaikė, kad nesprogtų iš juoko. Mes galime teigti, kad ir jums bus labai juokinga!

Būtinai pažiūrėkite šį juokingą vaizdo įrašą ir pasidalinkite su savo draugai!

Continue Reading

Humoras

Viena diena iš mamos gyvenimo

Kas padeda mamai sunkiausiose situacijose? Gal tai plieniniai nervai (bet tai praktikos reikalas), o gal – humoras? Kaip išgyventi visus vaiko eksperimentus ir nuotykius? Jei kas nors yra įsitikinęs, kad mamos kasdienis gyvenimas yra nuobodus ir monotoniškas, tai štai jums priešingas įrodymas.

Vienas penktadienis arba Vaikai – tai laimė

6.50 Žadinau sūnų. Įjungiau virdulį.

6.55 Žadinau sūnų. Iškepiau kiaušinienę.

7.05 Žadinau sūnų. Jis užmigo tualete.

7.35 Išėjo į mokyklą. Grįžo. Pamiršo parkerį. Išėjo į mokyklą.

8.32 Atsiuntė žinute. Pamiršau sportinius marškinėlius. Paprašė atnešti.

9.05 Iš namų išėjau su mažyliu. Rytinis pasivaikščiojimas naudingas. Ypač, kai minus devyniolika. Nunešėme marškinėlius.

12.35 Paskambinau sūnui – pasakyti, kad neužtruktų mokykloje. Lauke minus aštuoniolika. Antrai valandai į treniruotę. Nekėlė
ragelio.

12.40 Skambinau sūnui…

13.10 Aprengiau mažylį. Išėjome ieškoti. Pasivaikščiojimas naudingas. Ypač, kai minus aštuoniolika. A! Aš jau sakiau.

13.20 Radome prie mokyklos. Važinėjo rogutėmis. Jis buvo laimingas. Pažadėjau sau jo nebarti. Neįvykdžiau pažado.

13.30 Namie. Pasirodo, kad treniruotė atidėta 15.00 val. Nesuprato. Susiorientavo, vaidino, kad atgailauja. Buvo įtikinamai. Gėriau valerijono lašų. Buvo gėda.

Reklama

13.50 Į klausimą – kokie pažymiai, nudžiugino: anglų kalba – penki, kūno kultūra – penki.

14.00 Elektroniniame dienyne pamačiau už anglų kalba kontrolinį darbą 2/5. Vaidino, kad atgailauja. Nenorėjo jaudinti mamos. Įtikinamai. Gėriau valerijono lašų. Buvo labai liūdna.

14.30 Daviau pinigų pravažiavimui, telefonui, kumštinėms pirštinėms (pirštinės pametė jau du kartus), išleidau į treniruotę.

17.30 Nuėjau su vyru ir mažyliu apsipirkti. Skambinau vyresniajam į mobilųjį telefoną. Buvo nepasiekiamas. Paskambinau į laidinį telefoną. Nekėlė ragelio. Ir taip šešis kartus. Susirūpinau … Kad kur jį!

18.10 Atvažiavome namo, radome kieme. Lipdė senį besmegenį. Pametė raktus. Telefonas išsikrovė. Atsidusau ir atsileidau.

18.30 Sužinojau, kad plastikinio svorio korpuse įpiltas smėlis, nes jis išbyrėjo ant kilimo. Vaidino, kad atgailauja, bet ne visai įtikinamai. Siurbė šviesiai smėlio spalvos kilimą.

19.00-21.00 Ruošėme pamokos. Be komentarų. Gal kitą kartą parašysiu.

21.10 Tualete degino tualetinį popierių, apdegino ir tualeto sėdynę. Neigė. Kai įrodžiau, prisipažino. Jokio apgailestavimo. Daviau vyrui valerijono lašų.

22.00 Nuėjo miegoti. Prieš miegą nepabučiavau. Aš taip pat žmogus, turiu teisę įsižeisti.

22.03 Nuėjau pabučiuoti prieš miegą. Po šimts… Aš neturiu teisės įsižeisti.

22.30 Atėjo pasakyti, kad rytojui reikia muzikos pamokai parašyta pranešimą apie romansus.

23.00 Žodis „romansas“ kilęs iš Ispanijos ir ispanų („romanų“) kalboje reiškia eilėraštį su muzikiniu komponavimu …

Autorius: Tatjana Boldyreva

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending