Connect with us

Humoras

Kaip geraširdis Alabajus žvejo vos iš proto neišvarė

Vienas iš mano draugų turėjo didžiulį Alabajų. Didelį ir gerą šunį, mylintį savo šeimininkus.

Šuns meilė pasireikšdavo kruopščiai vykdant bet kokią komandą, taip pat dosniomis dovanomis: jis mėgo vogti, paimti ir atnešti savo šeimininkams tai, kas blogai guli. Šeimininkams tai nelabai patikdavo, nes dėl to jie laikas nuo laiko pakliūdavo į nepatogias situacijas.

Tiesą sakant, dėl Alabajaus polinkio vogti ir įvyko ši istorija vieną vasaros vakarą ant upės kranto. Šuo apsukriai išsinėrė iš antkaklio ir nuskuodė kur akys veda. Šeimininkas net nesistengė vytis – neverta, jis tiesiog užsirūkė ir nuėjo toliau žvejoti.

Išgirdęs triukšmą, žmogus atsigręžė ir vos neapalpo. Kažkas be galvos, panašaus į didelį vėžlį, lėkė link jo. Ir čia pabaisa nusimeta apvalkalą ir pasirodo geraširdis šuns snukis.

Tai buvo jo Alabajus, kuris atskuodė su gumine valtimi ant nugaros. Jo patenkintas snukis šaukte šaukė:

„Šeimininke, pažiūrėk, kokį gerą daiktą aš atnešiau! Geras, ar ne?”

Reklama

Šeimininkas užsirūkė ir tarė:

„Atnešei? Geras berniukas, o dabar grąžink! ”

Šuo neįsižeidė. Na, nereikia valties, tai nereikia, ką padarysi. Nunešė atgal. Šeimininkas nusekė iš paskos, nes reikėjo atsiprašyti už šunį.

Šuo atvedė jį prie visiškai sutrikusio žvejo, kuris stovėjo nei gyvas, nei miręs. Ir niekaip negalėjo atsitokėti.

Jis papasakojo, kad tik pripūtė valtį, susiruošė jau plaukti, kai staiga pasirodė šis gudrus, bet nuoširdus snukis, kuris užsimaukšlino jo valtį ir dingo.

Žvejys net net nespėjo nieko padaryti, o šio jau ir pėdos ataušo. Jis stovi ir galvoja, jog pasakoti kažkam, kad šuo pavogė iš jo valtį, neverta …  Niekas nepatikės, dar nusiųs pas psichiatrą.

Kol jis bandė suprasti, kas su juo vyksta, šis košmaras pasikartojo, tas pats gudrus snukis pasirodė iš krūmų ir grąžino pavogtą valtį. “Jei nebūtų pasirodęs po šuns šeimininkas, tikrai būčiau nuėjęs pas gydytoją”, – tikino žvejys.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =

Fresh articles

Facebook

Trending