Connect with us

Humoras

Kaip geraširdis Alabajus žvejo vos iš proto neišvarė

Vienas iš mano draugų turėjo didžiulį Alabajų. Didelį ir gerą šunį, mylintį savo šeimininkus.

Šuns meilė pasireikšdavo kruopščiai vykdant bet kokią komandą, taip pat dosniomis dovanomis: jis mėgo vogti, paimti ir atnešti savo šeimininkams tai, kas blogai guli. Šeimininkams tai nelabai patikdavo, nes dėl to jie laikas nuo laiko pakliūdavo į nepatogias situacijas.

Tiesą sakant, dėl Alabajaus polinkio vogti ir įvyko ši istorija vieną vasaros vakarą ant upės kranto. Šuo apsukriai išsinėrė iš antkaklio ir nuskuodė kur akys veda. Šeimininkas net nesistengė vytis – neverta, jis tiesiog užsirūkė ir nuėjo toliau žvejoti.

Išgirdęs triukšmą, žmogus atsigręžė ir vos neapalpo. Kažkas be galvos, panašaus į didelį vėžlį, lėkė link jo. Ir čia pabaisa nusimeta apvalkalą ir pasirodo geraširdis šuns snukis.

Tai buvo jo Alabajus, kuris atskuodė su gumine valtimi ant nugaros. Jo patenkintas snukis šaukte šaukė:

„Šeimininke, pažiūrėk, kokį gerą daiktą aš atnešiau! Geras, ar ne?”

Reklama

Šeimininkas užsirūkė ir tarė:

„Atnešei? Geras berniukas, o dabar grąžink! ”

Šuo neįsižeidė. Na, nereikia valties, tai nereikia, ką padarysi. Nunešė atgal. Šeimininkas nusekė iš paskos, nes reikėjo atsiprašyti už šunį.

Šuo atvedė jį prie visiškai sutrikusio žvejo, kuris stovėjo nei gyvas, nei miręs. Ir niekaip negalėjo atsitokėti.

Jis papasakojo, kad tik pripūtė valtį, susiruošė jau plaukti, kai staiga pasirodė šis gudrus, bet nuoširdus snukis, kuris užsimaukšlino jo valtį ir dingo.

Žvejys net net nespėjo nieko padaryti, o šio jau ir pėdos ataušo. Jis stovi ir galvoja, jog pasakoti kažkam, kad šuo pavogė iš jo valtį, neverta …  Niekas nepatikės, dar nusiųs pas psichiatrą.

Kol jis bandė suprasti, kas su juo vyksta, šis košmaras pasikartojo, tas pats gudrus snukis pasirodė iš krūmų ir grąžino pavogtą valtį. “Jei nebūtų pasirodęs po šuns šeimininkas, tikrai būčiau nuėjęs pas gydytoją”, – tikino žvejys.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 11 =

Humoras

Visi salono keleiviai, girdėję šį pokalbį, pratrūko aplodismentais

50-metė moteris nepanoro užimti savo vietos lėktuvo salone. Tai įvyko todėl, kad šalia sėdėjo tamsiaodis vyras. Neslėpdama nepasitenkinimo, moteris pakvietė stiuardesę ir pareikalavo kitos vietos. Jos argumentas buvo paprastas:

„Aš negaliu sėdėti šalia šio tamsiaodžio“.

Stiuardesė jai atsakė:

“Palaukite, aš patikrinsiu, ar yra kita laisva vieta”.

Sugrįžusi po kurio laiko stiuardesė pasakė:

“Ponia, ekonominėje klasėje daugiau nėra vietų, bet aš pasiklausiu vyriausiojo piloto, ar galim ką nors pasiūlyti pirmoje klasėje”.

Reklama

Po 10 minučių stiuardesė grįžo ir pranešė:

 „Vyriausiasis pilotas patvirtino, kad ekonominėje klasėje vietų nėra, bet yra viena vieta pirmoje klasėje. Mūsų kompanijos politika mums draudžia perkelti ekonominės klasės keleivius į pirmąją klasę, bet atsižvelgiant į tai, kad mes negalime priversti sėdėti žmogaus šalia NEMALONAUS žmogaus, vyriausiasis pilotas leido jus perkelti į pirmąją klasę.“

Pirmiau, nei pagyvenusi dama spėjo kažką pasakyti, stiuardesė atsisuko į vyrą , sėdintį prie lango ir paprašė:

“Todėl prašau jūsų, pone, susirinkite savo daiktus ir pereikite į komfortiškesnę pirmąją klasę, kadangi vyresnysis pilotas nenori, kad jūs sėdėtumėte šalia nemalonaus žmogaus”.

Visi salono keleiviai, girdėję šį pokalbį, pratrūko aplodismentais.

foto – pikabu.ru

Continue Reading

Humoras

Kas atsitinka, kai tu nori apgauti žmoną

Žmona: kur tu?

Vyras: namuose, brangioji.

Žmona: tu tikras?

Vyras: žinoma.

Žmona: įjunk maišytuvą.

Vyras: rrrrrrrrrrrr.

Žmona: Gerai, mielasis.

Kitą dieną.

Žmona: kur tu?

Reklama

Vyras: namuose, brangioji.

Žmona: tikrai namuose?

Vyras“ žinoma, mieloji.

Žmona: įjunk maišytuvą.

Vyras: rrrrrrrrrrrr.

Žmona: gerai, mylimasis.

Kitą dieną žmona nusprendė grįžti namo neperspėjusi. Namuose buvo tik sūnus.

Žmona: sūneli, kur tavo tėtis?

Sūnus: mamyte, aš nežinau. Jis pasiėmė maišytuvą ir kažkur išėjo.

foto – adfave.ru

Continue Reading

Humoras

Jis norėjo patikrinti ar ji jį myli…Tokios reakcijos jis nesitikėjo!

Vienas vyriškis nusprendė patikrinti, ar žmona jį myli, ir parašė jai atsisveikinimo laišką, kad jis, neva, ją palieka. Jis padėjo laišką ant spintelės, o pats pasislėpė po lova laukti žmonos.

Vyras suprato, kad tai vaikiškas poelgis, bet jis norėjo sužinoti, ką jam jaučia žmona.  Jis vylėsi išgirsti, kaip ji nusimena, ima verkti, skambina pažįstamoms…

Kai žmona grįžo namo, ji pamatė laišką ir jį perskaitė. Po kelių tylos minučių, ji paėmė rašiklį ir ėmė kažką prirašyti laiške. Paskui ji persirengė, švilpaudama linksmas melodijas, niūniuodama ir šokdama vietoje. Greičiausiai, ji buvo laiminga, o ne nusiminusi ir sugniuždyta.

Vyras buvo šokiruotas. Bet viskas darėsi dar blogiau. Žmona paėmė telefoną ir surinko numerį. Vyras klausėsi, kaip žmona su kažkuo kalbėjosi telefonu:

Reklama

– Sveikas, brangusis. Aš jau susiruošiau ir bėgu pas tave. Kas dėl šito kvailio, aš pagaliau jį įveikiau ir jis išėjo. Ir kaip aš galėjau už jo ištekėti? Gaila, kad mes nesusitikome anksčiau. Pasimatysime, mielasis!

Ji padėjo ragelį ir išėjo iš kambario.

Po kurio laiko vyras išgirdo, kaip atsidarė ir užsidarė lauko durys, – žmona išėjo…Nusiminęs, su ašaromis akyse jis išlindo iš po lovos ir ėmė skaityti, ką žmona prirašė laiške.

Per ašaras jis perskaitė: „Aš matau tavo kojas, kyšančias iš po lovos. Aš į parduotuvę duonos“.

 

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending