Connect with us

Įdomybės

Kaip jūs sėdite? 1 minutės testas išduos jūsų charakterio paslaptį

Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, kūno kalba gali daug ką pasakyti apie jus. Už jūsų įprastų pozų ir gestų paslėptos tikros mintys, emocijos ir charakteris.

Jūs nesąmoningai pasirenkate tą ar kitą pozą, net nesusimąstydami apie tai. Siūlome jums sužinoti apie ką pasakoja tam tikra jūsų padėtis.

  1. Pirštų galai kartu, kulnai atskirai

Žmonės, kuriems patinka ši poza, yra labai drovūs ir nepasitiki savimi. Jie bijo susitikti su problemomis akis į akį ir nenori prisiimti sau papildomos atsakomybės už kitus. Be to, jie kruopščiai atlieka visus darbus ir jiems patinka viską išsiaiškinti iki pačių smulkmenų. Tokie žmonės kūrybingi ir šiek tiek neapgalvoti dėl to, kad jie pirmiau pasako, o vėliau tik pagalvoja, ką pasakė.

  1. Koja ant kojos

Žmonės, kuriems patinka ši poza, išsiskiria lakia vaizduote ir nuolatiniu naujų idėjų srautu. Jie pasitiki savimi, myli naujus pažįstamus ir dažnai tampa „kompanijos siela“. Jiems sunku ilgai likti vienoje vietoje, todėl nuo rytojaus dienos jie gali ne tik užsirašyti į sporto klubą, bet ir pakeisti įvaizdį, darbą arba net gyvenamąją vietą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − eight =

Fresh articles

Facebook

Trending