Connect with us

Dizainas

Kaip vizualiai padidinti kambario erdvę?

Žinomas faktas – dideli veidrodžiai padidina mažų kambarių erdves. Tačiau kokius triukus dar galima panaudoti, kad padidinti mažus kambarius?

Vienas tonas
Padarykite grindis ir lubas vienoje spalvų gamoje. Geriau, kad tai būtų šviesūs atspalviai, tai sužais jums į naudą.

Apšvietimas
Daug švelnios ir neryškios šviesos įneš apimties į jūsų nedidelį kambarį. Atminkite, kad šalti tonai vizualiai padidins jūsų kambario erdvę.

Langai
Jei langai atsisukę ne į saulėtą pusę – atsisakykite naktinių užuolaidų, pakeisdami jas lengvu tiuliu.

Baldai
Išdėstykite baldus po visą kambarį – neužgrūzdami visko į centrą. O kėdes rinkitės ant plonų metalinių kojelių – tai pridės lengvumo interjerui.

Foto užuolaidos padidina kambario erdvę

Kad padaryti lubas vizualiai aukštesnes, padės medžių atvaizdai, kelias besidriekiantis į priekį ar takelis, taip pat aukšti bambuko stiebų atvaizdai. Besidriekiantis į priekį kelias parke, praplės kambario erdvę, ir pripildys kambarį gaivumu ir parko prabanga. Taip pat galima pagudrauti darant: užuolaidas su printu kaip dalį interjero, pavyzdžiui su balkono atvaizdu ar langais su gėlėmis ir besidriekiančiu į tolį jūros ar pievos vaizdu. Jeigu vietos užuolaidoms visai nėra – jums ateis į pagalbą Romanetės su paveiksliuku besidriekiančiu į tolį. Romanetės labai kompaktiškos ir patogios, o paveiksliukas ant tokios užuolaidos gali būti bet koks.

Labai džiugina tas faktas, kad šios foto užuolaidos gaminamos Lietuvoje — įspūdingame mieste Trakai, o siuntimas vyksta į visas pasaulio šalis!

Tik mūsų puslapio sekėjams taikoma 20% nuolaida visoms foto užuolaidoms Wellmira su kodu “ZIBAINIS” iki rugpjūčio 15 dienos.

www.wellmira.com   Tel.: +37061848549

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending